reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@magda1208 cieszę się że polowkowe wyszły dobrze....imię macie wybrane dla córeczki ?

Sądzę że Rita. Jednak .
@magda1208 Madziu kochana cieszę się bardzo bardzo bardzo mocno! A jakiego badania nie mogłaś zrobić???

U nas leci Zosia rośnie raczkuje chce wstawać ale jeszcze się boi chyba ze bawi się w łóżeczku, krzyczy tata i baba haha :p jak mówię mama to się uśmiecha i nic :D.

@dżoł trzymam kciuki za Was! Jak dieta ile masz kg za sobą. Ściskam serdecznie[/QUOTE


Badania te które wyszły na początku źle.
 
@anna_kat, kurcze zla jestem ze nie doszly ale juz ponad tydzien. Dzisiaj znow nic nie bylo :( to ranigast, equoral i encorton sa w tabletkach, tak? a w jakiej formie jest ezatiopiryna?

@Destino, a jak daleko juz jestes w ciazy? Moze podleczylas immunologie, system sie przestawil i na pewno wszystko sie wspaniale skonczy!
 
@magda1208 Madziu kochana cieszę się bardzo bardzo bardzo mocno! A jakiego badania nie mogłaś zrobić???

U nas leci Zosia rośnie raczkuje chce wstawać ale jeszcze się boi chyba ze bawi się w łóżeczku, krzyczy tata i baba haha [emoji14] jak mówię mama to się uśmiecha i nic :D.

@dżoł trzymam kciuki za Was! Jak dieta ile masz kg za sobą. Ściskam serdecznie
Kochana nie znasz dnia ani godziny. Miśka zaczęła mówić mama 9 dni temu dokładnie [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Sądzę że Rita. Jednak .
Bardzo ładne imię Madziu [emoji7]
 
@anna_kat, kurcze zla jestem ze nie doszly ale juz ponad tydzien. Dzisiaj znow nic nie bylo :( to ranigast, equoral i encorton sa w tabletkach, tak? a w jakiej formie jest ezatiopiryna?

@Destino, a jak daleko juz jestes w ciazy? Moze podleczylas immunologie, system sie przestawil i na pewno wszystko sie wspaniale skonczy!

Azotiopiryna tez jest w tabletkach, jeśli dobrze pamietam to w malutkiej buteleczce.
 
@joanna_rak zobaczymy bo w nocy takich skurczy dostalam, ze az lzy z bolu lecialy. U mnie chyba nie moze byc zwyczajnie. Dobrze, ze jutro wizyta. U nas dzis 8tc
 
reklama
@nafoczka kciuki kochana na pewno wszystko będzie w porządku!

@mała79 ja mam taki sam spadek cukru pod obciążeniem na czczo 94 chyba po godzinie 91 później coś 84 chyba byłam u Endo wszystko dobrze trzuska dobrze pracuje dlatego nie ma wyrzutu cukru! Masz insulinę już?
 
Do góry