reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 ja miałam właśnie przez chwilę tylko mdłości i to w dodatku wieczorem ... u mnie z objawów to wzdęcia, różne fazy bolu piersi raz bolą tydzień A raz ich nie czuje, jestem zarpsnieta meszkiem na twarzy to pewnie tabletki i czasem mi się zdarza niestety zeslabnac....I to mnie najbardziej stresuje bo upały mi w tym pomagaja...Ale się boję tych prenatalnych.... chciałabym już być po ...A tu jeszcze 2 tyg


Będzie dobrze wierzyć nieustannie bo miłosierdzie Boże nie zna granic coś wiem na ten temat.
 
reklama
@magda1208 właśnie to jest niesamowite że tyle w życiu przeszłam i jakoś ogromnie wierzę i czuje że to jest właśnie ta chwila ta ciąża i ten moment ...Madziu modlitwa dodaje niesamowitej siły i wiem że dzięki niej jestem taka dzielna bo właśnie tak na siebie teraz patrzę... jako na dzielna wojowniczke która walczy i się nie poddaje bo wiem że tylu dziewczyna się udało i to właśnie wy dajecie moc i chęć walki

@Zzzzzz A jak z Twoim objawami ?
 
Mam dużo słabsze objawy niż w poprzedniej ciąży. Wcześniej każdy zapach mnie mdlił.
Dziś mi niedobrze ale nie wiem czy nie od sterydu. Wczoraj bylo niedobrze ale nie wiem czy nie po jajecznicy. Moze to przez ciążę może nie.
Piersi bolą tylko. Bolow brzucha póki co brak.

Wysłałam M po recepty zamiast z claxen wrocil z neoparin. Jak sądzicie mogę brac ten zamiennik? Google mowi ze niby tak wole się jeszcze Was poradzic :)
 
U mnie żadnych praktycznie objawów od początku a ból piersi dopiero 10 czy 12 tydzień. To nie ma znaczenia.
Co do Neoparin to polski zamiennik Clexane. Niby to samo ale ja wolę brać Clexane orginalne tylko trzeba się naszukac.
 
Każda ciążą jest inna i z doświadczenia wiem, że najgorszą rzeczą jest doszukiwać się jej symptomów i nie potrzebnie się stresować.
 
@Destino najważniejsze że jest trochę lepiej ....

Mnie też praktycznie do tej pory brzuch boli jak na miesiączke Ale moja Pani doktor powiedziała że to normalne i żeby się tym nie stresować....Ale odruch mam od razu że lecę do toalety sprawdzać czy nie zaczęłam krwawic ....Mnie jeszcze jedno zastanawia po prostu Mam wrażenie że mam obolale krocze i zastanawia mnie skąd się to bierze ?

@magda1208 czy Ciebie męczyły nudności albo wymioty?
Te bóle to tak jak piszą dziewczyny z rozciągania ale też z tego że w ciąży zwiększa się ukrwienie okolic krocza i jest ono bardziej wrażliwe.
 
reklama
@Zzzzzz prawie nie mam objawow. Ogolnevoslabienie, ale wciaz karmie piersia i pewnie dlatego. Czasem mdlosci nie do wytrzymania, nawek muszle zaliczylam. Bol piersi, ktory odczuwam podczas karmienia. Ogolnie cicho i spokojnie. Raz krew poleciala. W nocy skurcze, Ale ogolnie bardzo spokojnie.
A neoparin bralam cala poprzednia ciaze i w tej tez biore

@smerfik88 zaslabniecia w ciazy sa normalne. Zrob morfologie i sprawdz czy nie masz anemii.
 
Do góry