reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej @mała79 - kurcze, chętnie bym Ci pomogła, ale szczerze nie zagłębiałam się w temat niskiej glukozy i insuliny... Nie chcę Cie wprowadzić w błąd kochana. Na czczo na pewno glukoza jest ok, niemniej, wydaje mi się, że po 1h powinna być wyższa niż na czczo, jako, że jesteś po przyjęciu glukozy świeżo... po 2h i 3h powinna już spadać na bank. Niemniej, wydaje mi się, że lepiej tak niż za wysoka i powinno być wszystko ok, ale wiadomo - ważny jest też wynik insuliny więc wklej go tu koniecznie, jak otrzymasz.

Poczytaj też może o hipoglikemii po posiłkowej lub hipoglikemii reaktywnej, może znajdziesz tutaj jakąś odpowiedź...ale nie wydaje mi się ;) obstawiałabym, że jest ok :)

Znalazłam coś takiego jeszcze:

*prawidłowa glikemia
- na czczo - 60-99 mg/dl
- 2 godziny od obciążenia glukozą - poniżej 140 mg/dl

*stan przedcukrzycowy:
- nieprawidłowa glikemia - na czczo 100-125 mg/dl i/lub
- nieprawidłowa tolerancja glukozy - w 2 godziny od obciążenia glukozą - 140-199 mg/dl

*cukrzyca:
- poziom cukru zmierzony o dowolnej porze przekracza 200 mg/dl
- dwukrotnie poziom glukozy na czczo przekracza 126 mg/dl
- 2 godziny od obciążenia glukozą - poziom glukozy przekracza 200 mg/dl

*poniżej 50 mg/dl - może oznaczać hipoglikemię

@iveo - dzięki, dopytam Paśnika na wizycie co on sądzi... tak, tak, do APC napisałam, ewentualnie będę dzwonić. Remont niby do 1 łącznie więc 2 powinno być czynne... ;)
 
@eska29044 nie nakręcają się tymi skutkami ubocznymi. Bardziej przejmowałabym sie tym że męża nie leczą...
Tak jak mowie mi lekarz nie chcial przepisywać antybiotyków bo mówił ze to powszechna bakteria. Później brałam z M przez tydzień i już nie badałam się czy mam bo gin twierdzil ze nie ma potrzeby.
Jak zmienilam lekarza to wytłumaczył mi że oststnie poronienie moze byc przez ureo, trochę pozno ale coz. Jak mam to świństwo to musze z nim donosic ciaze.
I jak to jest ze jedni mowia ze to nic takiego a inni ze ze powazna bakteria.
@eska29044 myślałaś o zmianie lekarza na takiego, z ktorym bedziesz czuła sie bezpiecznie lub powiedz otwarcie obecnemu co o tym myslisz i popros o to, żeby Ci wyjaśnil skąd takie leczenie i co z mężem. Mozesz tez skorzystać z wenerologa.
 
@eska29044 nie nakręcają się tymi skutkami ubocznymi. Bardziej przejmowałabym sie tym że męża nie leczą...
Tak jak mowie mi lekarz nie chcial przepisywać antybiotyków bo mówił ze to powszechna bakteria. Później brałam z M przez tydzień i już nie badałam się czy mam bo gin twierdzil ze nie ma potrzeby.
Jak zmienilam lekarza to wytłumaczył mi że oststnie poronienie moze byc przez ureo, trochę pozno ale coz. Jak mam to świństwo to musze z nim donosic ciaze.
I jak to jest ze jedni mowia ze to nic takiego a inni ze ze powazna bakteria.
@eska29044 myślałaś o zmianie lekarza na takiego, z ktorym bedziesz czuła sie bezpiecznie lub powiedz otwarcie obecnemu co o tym myslisz i popros o to, żeby Ci wyjaśnil skąd takie leczenie i co z mężem. Mozesz tez skorzystać z wenerologa.
u tego lekarza mam stos badań już porobionych wie co i jak, porozmawiam z nim szczerze i powiem, że nie podoba mi się tak długi sposób leczenia.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,
wiem, ze moje pytanie pewnie sie powtórzy ale przejrzenie forum wstecz jest dużym wyzwaniem:)
Czy któraś z Was leczy lub leczyla sie u dr Pasnika (immunolog)? Dzwoniłam dzisiaj do Salve Medica i termin wizyty 13.10!!! :O :(
Nie mogę od wczoraj dodzwonić się do Lodzi. Czy tam również są tak długie terminy? Wiecie może czy dr akceptuje badania z różnych punktów? Np alab, diagnostyka. Chcę porobić jeszcze badania przeciwciał, pójść do Niego juz z wynikami. Nie chcę wydać pieniędzy na darmo jezeli mialoby się okazać, ze np nie akceptuje alab:)
 
Dziewczyny,
wiem, ze moje pytanie pewnie sie powtórzy ale przejrzenie forum wstecz jest dużym wyzwaniem:)
Czy któraś z Was leczy lub leczyla sie u dr Pasnika (immunolog)? Dzwoniłam dzisiaj do Salve Medica i termin wizyty 13.10!!! :O :(
Nie mogę od wczoraj dodzwonić się do Lodzi. Czy tam również są tak długie terminy? Wiecie może czy dr akceptuje badania z różnych punktów? Np alab, diagnostyka. Chcę porobić jeszcze badania przeciwciał, pójść do Niego juz z wynikami. Nie chcę wydać pieniędzy na darmo jezeli mialoby się okazać, ze np nie akceptuje alab:)
@Nadzieja2018 wiele z nas jeździło lub jeździ do doc.Paśnika.do łodzi sie nie dodzwonisz bo mają przerwę do 1.08.
Pare stron wstecz dziewczyny się ujawniły,które z docentem zaszły i noszą ciążę. Przeczytaj minimum 70 stron...a już będziesz wiedzieć więcej :)
A ja dziewczynki pizdrawiam Was z meeeega słonecznej Danii. Upały straszne. Na szczęście do morza 15km więc około 16stej pojedziemy sobie,bo teraz to pot między cyckami spływa...
Czytam Was czytam ;)
@Marthi podróż 12h...korki...bleee na szczęście klima w aucie:):)
 
@Nadzieja2018 wiele z nas jeździło lub jeździ do doc.Paśnika.do łodzi sie nie dodzwonisz bo mają przerwę do 1.08.
Pare stron wstecz dziewczyny się ujawniły,które z docentem zaszły i noszą ciążę. Przeczytaj minimum 70 stron...a już będziesz wiedzieć więcej :)
A ja dziewczynki pizdrawiam Was z meeeega słonecznej Danii. Upały straszne. Na szczęście do morza 15km więc około 16stej pojedziemy sobie,bo teraz to pot między cyckami spływa...
Czytam Was czytam ;)
@Marthi podróż 12h...korki...bleee na szczęście klima w aucie:):)
wypoczywaj i zbieraj siły do dalszej walki!
 
Wiecie może czy dr akceptuje badania z różnych punktów? Np alab, diagnostyka. Chcę porobić jeszcze badania przeciwciał, pójść do Niego juz z wynikami.
Ja jestem pacjentka Pasnika - zaakceptował wszystkie moje wyniki badan które ze sobą miałam. Nic mi nie kazał z tego co miałam powtarzać (m.in. z Alab)
 
reklama
Dziewczyny,
wiem, ze moje pytanie pewnie sie powtórzy ale przejrzenie forum wstecz jest dużym wyzwaniem:)
Czy któraś z Was leczy lub leczyla sie u dr Pasnika (immunolog)? Dzwoniłam dzisiaj do Salve Medica i termin wizyty 13.10!!! :O :(
Nie mogę od wczoraj dodzwonić się do Lodzi. Czy tam również są tak długie terminy? Wiecie może czy dr akceptuje badania z różnych punktów? Np alab, diagnostyka. Chcę porobić jeszcze badania przeciwciał, pójść do Niego juz z wynikami. Nie chcę wydać pieniędzy na darmo jezeli mialoby się okazać, ze np nie akceptuje alab:)
Interesowalby cie termin 27.08 w APC?
 
Do góry