reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Wczoraj tak mi ten doktor dusił na brzusio ,że aż wieczorem jeszcze bolało mam nadzieję ,że dzidzi nie zaszkodził bo aż się zmartwiłam.
Kochane mam pytanie zastanawia mnie fakt że jak jestem u mojej ginekolog to wychodzi mi inny wiek ciąży niż u Maliny czy miała któraś tak .?
 
Ostatnia edycja:
@Destino najważniejsze że jest trochę lepiej ....

Mnie też praktycznie do tej pory brzuch boli jak na miesiączke Ale moja Pani doktor powiedziała że to normalne i żeby się tym nie stresować....Ale odruch mam od razu że lecę do toalety sprawdzać czy nie zaczęłam krwawic ....Mnie jeszcze jedno zastanawia po prostu Mam wrażenie że mam obolale krocze i zastanawia mnie skąd się to bierze ?

@magda1208 czy Ciebie męczyły nudności albo wymioty?
 
@Destino najważniejsze że jest trochę lepiej ....

Mnie też praktycznie do tej pory brzuch boli jak na miesiączke Ale moja Pani doktor powiedziała że to normalne i żeby się tym nie stresować....Ale odruch mam od razu że lecę do toalety sprawdzać czy nie zaczęłam krwawic ....Mnie jeszcze jedno zastanawia po prostu Mam wrażenie że mam obolale krocze i zastanawia mnie skąd się to bierze ?

@magda1208 czy Ciebie męczyły nudności albo wymioty?

Kochana to wszystko związane jest z rozciąganiem wiązadeł macicy . Mnie boli do teraz krocze, macica kłuje.
Nudności miałam przez chwilkę na początku i teraz przy upałach i duszności.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@magda1208 ja miałam właśnie przez chwilę tylko mdłości i to w dodatku wieczorem ... u mnie z objawów to wzdęcia, różne fazy bolu piersi raz bolą tydzień A raz ich nie czuje, jestem zarpsnieta meszkiem na twarzy to pewnie tabletki i czasem mi się zdarza niestety zeslabnac....I to mnie najbardziej stresuje bo upały mi w tym pomagaja...Ale się boję tych prenatalnych.... chciałabym już być po ...A tu jeszcze 2 tyg
 
Do góry