reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia kochana dostaniesz zielone światło bo hamowanie z dawcą powyżej 40% pewno na wywindowane resztę wyników dostaniesz wyższą dawkę encortonu ja tak bynajmniej od Maliny dostałam .

@Kudi81 nk masz sporo za wysoko. Przypomnij mi gdzie się leczysz u kogo? Ja nie leczyłam się u Przybycienia a to on daje accofil Paśnik i Malina tym lekiem raczej nie leczą! Jakie masz allo mrl. Popieram @matylda23 accofil to nie cukierki to leki na nowotwor sporo jest skutków ubocznych przemyśl sprawę
 
reklama
@Porzeczka1234 a jaką dawkę encortonu Ty miałaś? Tak właśnie myślałam, ale napisałam do niego bo np gin z kliniki przepisał mi dawkę 10mg "bo każdej go przepisuje", ale nie wiem czy to nie za mało w takim wypadku. Chyba, że będzie miał jakiś inny sposób. Zobaczę czy się odezwie.
Co do Paśnika i accofilu - on go daje, ale np dziewczyny na ivf wątku biorą go 5dni przed transferem i potem zastrzyk 2dni po. Myślę, że takiego leczenia accofilem przez cały pierwszy trymestr nie stosuje, przynajmniej nie spotkałam się z jakim jego zaleceniem jeszcze, a na tamtym wątku chyba 80% lasek do niego jeździ ;)
 
@Porzeczka1234 a jaką dawkę encortonu Ty miałaś? Tak właśnie myślałam, ale napisałam do niego bo np gin z kliniki przepisał mi dawkę 10mg "bo każdej go przepisuje", ale nie wiem czy to nie za mało w takim wypadku. Chyba, że będzie miał jakiś inny sposób. Zobaczę czy się odezwie.
Co do Paśnika i accofilu - on go daje, ale np dziewczyny na ivf wątku biorą go 5dni przed transferem i potem zastrzyk 2dni po. Myślę, że takiego leczenia accofilem przez cały pierwszy trymestr nie stosuje, przynajmniej nie spotkałam się z jakim jego zaleceniem jeszcze, a na tamtym wątku chyba 80% lasek do niego jeździ ;)
Kochana ja miałam 15 mg dziennie 10 mg rano i 5 mg do obiadu! Myślę , że 10 mg to za mało spróbuj z 15 mg
 
@Marthi ja brałam glucophage xr 750 przy duzo nizszych wynikach niż Twoje insulina 3 45 42- o jakies takie- zadnej spiaczki nie było- na poczatku pare dni brzuch mnie bolał i sraczka ale przeszło
Co do Clexanu wszyscy piszą od testu dlatego trzeba testowac wczesnie najlepiej z allegro ;)

@dżoasia Malina przy wyniku poniżej 40 % mówi absolutnie się nie starać- w Lodzi allo badamy zawsze z męzem tylko
Skoro juz sie wciagnełas w te szczepionki mysle ze warto dojsc do prawidłowego wyniku

@Kudi81 mozna zaryzykowac przy takich wynikach bez szczepień - komus sie udało mamy tu 2 pozytywne przykłady a wielu osobom nie- to juz Twój wybór na co masz czas i siłe
Allo warto zbadac jesli chcesz sie szczepic bo jak masz i tak miec ciaze na sterydzie to nic innego na allo nie ma
@Porzeczka1234 ale Malina nie bada allo z dawca- czy nie jest wazne jakie z mezem??
 
@Marthi w Łodzi, w APC, płaciłam 350 za cytokiny, i 480 za MLR.
Letrozol to substancja czynna, zarówno w Lametta jak i w leku Letrozol, i w takiej samej dawce. Inna jest po prostu nazwa produktu i substancji pomocniczych.
@dżoasia jeśli badanie robiłaś 3 tygodnie po ostatnim szczepieniu to jest jeszcze szansa że ono trochę jeszcze urośnie.
Moim zdaniem, zaznaczam, branie encortonu bezpośrednio po szczepieniach mija się z celem....chyba że dr przewidział więcej doszczepień niż jedno. No i nie oszukujmy się, dawka 10 nie jest duża, jeśli ma się ją brać kilka dni przed transferem to nie wiele da. Z tego co się orientuje to ty chyba mieć będziesz stymulacje teraz... warto poczekać na zalecenia, żeby nie zepsuć sobie stymulacji.
 
@Marthi ja brałam glucophage xr 750 przy duzo nizszych wynikach niż Twoje insulina 3 45 42- o jakies takie- zadnej spiaczki nie było- na poczatku pare dni brzuch mnie bolał i sraczka ale przeszło
Co do Clexanu wszyscy piszą od testu dlatego trzeba testowac wczesnie najlepiej z allegro ;)

@dżoasia Malina przy wyniku poniżej 40 % mówi absolutnie się nie starać- w Lodzi allo badamy zawsze z męzem tylko
Skoro juz sie wciagnełas w te szczepionki mysle ze warto dojsc do prawidłowego wyniku

@Kudi81 mozna zaryzykowac przy takich wynikach bez szczepień - komus sie udało mamy tu 2 pozytywne przykłady a wielu osobom nie- to juz Twój wybór na co masz czas i siłe
Allo warto zbadac jesli chcesz sie szczepic bo jak masz i tak miec ciaze na sterydzie to nic innego na allo nie ma
@Porzeczka1234 ale Malina nie bada allo z dawca- czy nie jest wazne jakie z mezem??
@iveo już bada tzn są 2 wyniki ją też z jednym miałam 0 a chyba z dawcą 47 i zielone światło. Chodź Malina za dużo mi nie tłumaczył a ja nie pytałam
 
@edloteh Malina zawsze daje encorton po szczepieniach ale w ciąży są 2 doszczepiania ja nie wiem jak inni robią i szczerze ja donosiłam ciążę dlatego będę prof. chwalić.
 
reklama
@burczuś dam znać :) też nie wiedziałam, że się robi, w ogóle jak zobaczyłam te wyniki dzisiaj to zdębiałam, bo każdy inny i do tego taka rozbieżność, a dopiero potem zobaczyłam, że jeden był z dawcą
 
Do góry