reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@anna_kat ja brałam po prostu rano po lekkim sniadaniu i przed obiadem nie wiem czy bylo odstepu 8 godzin nie miałam tego napisane. Ja nie poradzę nic jeśli chodzi o Paśnika na pewno wielu osobą pomógł tak pisały dziewczyny z wątku o in vitro. Mnie tu stara gwardia kierowała do Maliny on proponował szczepienia encorton fraxiparyne a ja byłam po 2 stratach to wszystko grzecznie jadłam i na wszystko się zgadzałam
 
@anna_kat ja brałam po prostu rano po lekkim sniadaniu i przed obiadem nie wiem czy bylo odstepu 8 godzin nie miałam tego napisane. Ja nie poradzę nic jeśli chodzi o Paśnika na pewno wielu osobą pomógł tak pisały dziewczyny z wątku o in vitro. Mnie tu stara gwardia kierowała do Maliny on proponował szczepienia encorton fraxiparyne a ja byłam po 2 stratach to wszystko grzecznie jadłam i na wszystko się zgadzałam
Ok, dzieki. Ja Maline mam caly czas w myslach jako taka ostatnia ostateczna deske ratunku, jak teraz sie nie uda to będę uderzac prosto do niego. Ale zobaczymy.
 
@Oczekujaca123 on nie cche rozmawiac nie wychodzi z taka inicjatywa mam wrazenie ze mu na nas nie zalezy zawsze to ja sie musze kajac przed nim to bez sensu tak zyc z kims komu na tobie nei zalezy. boli ale czasem trzeba podjac radykalne srodki. Dla niego to ja zawsze jestem czemus winna bo sie odezwe i powiem ze cos robi zle. Bez sensu to wszystko tak sie nei da zyc.
Musisz zrobic tak jak czujesz. Przeciez mozesz byc jeszcze szczesliwa, bo fakt zeby jakakolwiek terapia zadzialala to dwie strony musza chciec... życzę Ci jak najlepiej :*

Dziewczyny jakie sa wskazania do histeroskopii czy wogole jest szansa na nfz ?

Orientujecie sie w ktorym lab. Zrobia mi krzywa cukrzycowa i insulinowa bez skierowania ? W dwoch mi odmowili.... moj rodzinny nie widzi potrzeby, a ginelolog zasugerowala zeby takie wyniki tez zabrac na wizyte do niej , nie chce mi sie drugi raz prosic go o skierowanie.... Wiec skoro juz mam zaplacic za wizyte to chciałabym isc z wynikami wszystkimi..

Czy do cmv tez musze sie jakos specjalnie przygotować ?
 
Hej nie mogę się dodzwonić do Gynemedu do Malinowskiego. Czy któraś z Was dziewczyny wie o co chodzi z ponoć jakimś remontem laboratorium? Jestem dziś strasznie zła bo czekam od dawna na wizytę, czekam nieustannie na wyniki, wyniki nie przychodzą ze względu na rodo... do męża zadzwonili i przesunęli wizytę, zmienili rodzaj szczepień na nie takie jak byłam z lekarzem umówiona i na dodatek wszystko dopiero za miesiąc wiec będę miała 2 miesiące bez szczepień. Strasznie mi się nie podoba to co się tam dzieje.... nikt nic nie tłumaczy, nie mw z nimi kontaktu. Może któraś wybiera się w tum tygodniu do Łodzi i się dowie o co chodzi?
 
@dżoasia a ty kiedy zaczynasz stymulacje? I gdzie tym razem? Znowu krótki protokół [emoji848]


@Oczekujaca123 mi kazali ze skierowaniem na krzywą przyjść. Ostatnio jak byłam w labie, to jednej dziewczynie odmówili zrobienia tego badania, bo nie miała go właśnie. Może dziewczyny mają jakiś punkt w którym to się uda bez dodatkowych papierów....
 
@dżoasia a ty kiedy zaczynasz stymulacje? I gdzie tym razem? Znowu krótki protokół [emoji848]


@Oczekujaca123 mi kazali ze skierowaniem na krzywą przyjść. Ostatnio jak byłam w labie, to jednej dziewczynie odmówili zrobienia tego badania, bo nie miała go właśnie. Może dziewczyny mają jakiś punkt w którym to się uda bez dodatkowych papierów....
Słyszałam, ze gdzies sie da ale kurcze teraz nie umiem sobie przypomniec , a tam gdzie dzwonilam to niestety nie.
 
reklama
Do góry