reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@anna_kat tylko ja mam wrazenie ze ciagle musze ustepowac rezygnowac z czegos, nie licze sie. Jestem zmeczona ta cala sytuacja to juz ktorys raz. Czasem chyba lepiej dac sobie spokoj niz sie meczyc ale tak jak mowisz poczekam zobacze teraz jego ruch. Ja sie poddalam jesli bedzie mu zalezec to bedzie sie staral jesli nie to trzeba na spokojnie . Wiem ze dla dziecka lepiej gdy rodzice sa razem chociaz po co maly ma sluchac klotni
Przeczekaj, porozmawiajcie na spokojnie. Jedź do lekarza w sierpniu, będziesz juz wtedy wszystko wiedzieć. Mi sie wydaje, ze wszyscy mezczyzni sa koniec koncow podobni. Kazdy ma rozne wady, ale je ma. Moj zyje z glowa w chmurach, ale trudno, jakos trzeba z nim zyc[emoji6]
 
reklama
@anna_kat tyle ze ja juz jestem zmeczona kiedys jakbym uslyszala od lekarza starac sie to od razu a teraz nie chce po prostu. Tu nie chodzi o wady tylko sa rzeczy na ktore nie mozna przystac nie da sie budowac szczescia na poczuciu niskiej wartosci bycia gorszą nie liczacą sie. Te dwie tragedie w moim zyciu nauczyly mnie ze chce przezyc swoje zycie jak najlepiej i nie mozna odkladac zycia na jutro. Ja chce byc szczesliwa a skoro nie jestem musze zrobic cos zeby byc. Może pisane mi szczescie z kims innym. Zobaczymy ale ja odpadam z gry . Jade do lekarza ale ze wzgledu na osdtatnie plamienie bo mnie niepokoi i tyle .
Ale kibicuje wam mocno moje kochane jestem z wami i bede. Nie wiem tylko co zrobic z zyciem . Jak uslyszysz gorzskie slowa rodzierajace serce od osoby ktora kochasz to zawsze jest ciezko ja uslyszalam i ch zas duzo ale juz sie biore w garsc bo to forum nie jest na ten temat!!!
 
@anna_kat tyle ze ja juz jestem zmeczona kiedys jakbym uslyszala od lekarza starac sie to od razu a teraz nie chce po prostu. Tu nie chodzi o wady tylko sa rzeczy na ktore nie mozna przystac nie da sie budowac szczescia na poczuciu niskiej wartosci bycia gorszą nie liczacą sie. Te dwie tragedie w moim zyciu nauczyly mnie ze chce przezyc swoje zycie jak najlepiej i nie mozna odkladac zycia na jutro. Ja chce byc szczesliwa a skoro nie jestem musze zrobic cos zeby byc. Może pisane mi szczescie z kims innym. Zobaczymy ale ja odpadam z gry . Jade do lekarza ale ze wzgledu na osdtatnie plamienie bo mnie niepokoi i tyle .
Ale kibicuje wam mocno moje kochane jestem z wami i bede. Nie wiem tylko co zrobic z zyciem . Jak uslyszysz gorzskie slowa rodzierajace serce od osoby ktora kochasz to zawsze jest ciezko ja uslyszalam i ch zas duzo ale juz sie biore w garsc bo to forum nie jest na ten temat!!!
Przytulam, obys znalazla wyjscie dobre dla siebie.
 
@anna_kat kochana moja dziękuje na pewno jutro wstanie nowy dzien i wezme sie w garsc nie martw sie jestem silna i juz tyle pokonalam wiec pokonam i to spokojnie. A ty kochana cos starasz sie? tzn chodzi mi o in vitro bo jak dobrze pamietam to u was ?
 
@anna_kat kochana moja dziękuje na pewno jutro wstanie nowy dzien i wezme sie w garsc nie martw sie jestem silna i juz tyle pokonalam wiec pokonam i to spokojnie. A ty kochana cos starasz sie? tzn chodzi mi o in vitro bo jak dobrze pamietam to u was ?
Muszę niestety poczekac, na obu jajnikach mam po torbieli. Dostalam teraz tabletki anty, zeby to wszystko uspokoic. Jestem juz zniecierpliwiona, ale trudno. Tylw czekam to i miesiąc lub dwa dam jeszcze rade. Mam nadzieje, ze tyle wystarczy i sie wchlona.

Wiesz, moze mąż się ogarnie. Faceci też przezywaja pewne rzeczy, tylko inaczej niz kobiety. I czesto nie potrafia tego normalnie wyrazic slowami tylko reaguja tak jak reaguja. Nie bronię absolutnie nikogo, ale w kłótniach i emocjach duzo zlego się mowi.
 
@anna_kat najgorzej ze to zawsze ja ogarniam temat nie chce mi sie juz i tyle za duzo walczylam o nas a on nie zmienia sie popelnia te same bledy ja nie bede z kims dla kogo nic nie znacze
 
@anna_kat najgorzej ze to zawsze ja ogarniam temat nie chce mi sie juz i tyle za duzo walczylam o nas a on nie zmienia sie popelnia te same bledy ja nie bede z kims dla kogo nic nie znacze
Dlugo jestescie malzenstwem ? Moze jesli sami nie umiecie dojsc do porozumienia/maz nie rozumie Ciebie i Cie krzywdzi to warto sprobowac z pomocą fachowca ?
Moi znajomi korzystali, do dzis sa razem. Ale to juz zalezy od tego czy chcesz :*

Dziewczyny mam głupie pytanie ale... jeden z ginekologow do ktorych sie zapisalam kazala zabrac ze soba wyniki badan i m.in homocysteine..czy te badanie tak po prostu sie nazywa na homocysteine i to badanie krwi czy cos innego ;p
 
Dlugo jestescie malzenstwem ? Moze jesli sami nie umiecie dojsc do porozumienia/maz nie rozumie Ciebie i Cie krzywdzi to warto sprobowac z pomocą fachowca ?
Moi znajomi korzystali, do dzis sa razem. Ale to juz zalezy od tego czy chcesz :*

Dziewczyny mam głupie pytanie ale... jeden z ginekologow do ktorych sie zapisalam kazala zabrac ze soba wyniki badan i m.in homocysteine..czy te badanie tak po prostu sie nazywa na homocysteine i to badanie krwi czy cos innego ;p
Tak, normalnie homocysteine i jest to badanie z krwi
 
reklama
Do góry