reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mi czasem Pasnik odpisuje w 2 tygodnie jak sie dopiero upomne, choc raczej czesniej oddzwania niz odpisuje. Ale np wczoraj wieczorem odpisal mi w pol godziny.. musialam trafic akurat w moment gdzie siadal do skrzynki mailowej i na krotkie pytanie szybko odpisal.
 
reklama
Doświadczone dziewczęta czy pęcherzyk 29mm 12 dc po zastrzyku ovitrelle ma jeszcze szanse pęknąć czy to już torbiel? :)
 
To mialas endo grube,moje cienkie.
Ja juz nie robie stymulacji zwlaszcza clo.uposledza endo.
Zastrzyk w jakim sensie czulam efekt?
Wiem ze do 12dnia po zastrzyku jeszcze test byl pozytywny slabo.w 13dc po zastrzyku juz negatywny.
Czyli mnie sie nie udalo na tym clo.
Mamucie jajo 25mm a 29mm to juz kolos:szok:
Jabym nie robila sobie w nadziei.
Jak poczytalam to jajo do 24mm to gora zdolne do zaplodnienia.
Ale moze inne dziewczyny sie wypowiedza.
A moge spytac czy mialas stymulacje?
 
@Nadja_n mnie nie stymuluje mój lekarz bo nie było takiej potrzeby. Moje poprzednie 2 ciąże to z pęcherzyków 25-27 bez stymulacji... teraz dostałam zastrzyk bo pecherzyk z jakiegoś powodu nie pękł tak jak zazwyczaj... chodziło mi czy czułaś np mocne kłucie w momencie pękania... :) dziękuje za info;* byle by mi to w ogóle pękło niż mialaby się zrobić jakaś torbiel...
 
@olaa90 @Nadja_n sprawdziłam dla was moje drogie :D i moja obecna ciąża to podany zastrzyk z ovi w 13 dc przy pęcherzyku 25 mm i ja mam długie cykle raczej. Owu była późno bo doktor wyliczył że pomimo ovi to czas zapłodnienia ok 17 dc :D i teraz HIT ! W ciąży w której jestem po podaniu ovi miałam torbiel na jajniku do 10 /11 tc :D i kompletnie niewydolne ciałko żółte :D nie wiem jakim cudem.. jestem jakimś ewenementem pewnie :D bo wcześniej nigdy torbieli nie miałam i ciałko żółte zawsze full wydolne :D
 
reklama
Dziewczyny trochę was pomęczę. Jutro się wybieram na te allo mlry - mam być na czczo? Mąż obowiązkowo ma być ze mną, c'nie? To się dokładnie nazywa Ocena obecności p/ciał blokujących (allo MLR) ??
 
Do góry