reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@anna_kat @nafoczka ja tez nie umiem dodawać zdjęć w prywatnych wiadomościach. Także jest z tym jakiś problem.
Już myślałam, że to mój telefon odmawia posłuszeństwa :D @Auri_a podaj maila :D
A co do rzeczy niezbędnych, a może zbędnych, to jak kogoś interesuje temat monitorów oddechu, to może coś o SIDS, że zbędne są wszelkiego typu ochraniacze na szczebelki, stosy maskotek w łóżeczku i zamiast kołderki śpiworek (co jest też praktyczniejsze-dziecko się nie odkrywa) :)
 
A takie pytanie mam jeszcze. Po jakim czasie docent średnio Wam odpisuje na maile? Wysłałam chyba w sobotę i nadal nic. Nie żebym się spieszyła, ale się zastanawiam czy coś w nazwie maila nie poprzekręcałam.
 
@anna_kat jakby tak wyciągnąć średnią z jego odpowiedzi...to wyszłoby,że około 2 tyg :D A tak poważnie, to poczekaj cierpliwie do 2 tygodni,a następnie wyślij maila jeszcze raz. Ona wogóle ma parę skrzynek...
 
@Auri_a podeslij mi na privie swojego maila, bo za nic nie ogarniam tej apki
emoji849.png
nie ładują mi się zdjęcia
może są za duze, ja zawsze musialam zminiejszac rozmiar i przez priv przechodzą, sprawdz tak
@anna_kat @nafoczka ja tez nie umiem dodawać zdjęć w prywatnych wiadomościach. Także jest z tym jakiś problem.
Zaraz to zweryfikuje :)
 
reklama
Do góry