reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marzycielka81 czytam o homocysteinie ale nie doczytalam dlaczego. Norma jest 5-15 wiec nie rozumiem czemu 5?

Dzieczyny patrze na wasze podpisy i mam pytanie o badanie limfocytów??//?Gdzie i jak
 
Ostatnia edycja:
reklama
@marzycielka81 może być przeziębienie ale nie wzięło się z encortonu tylko po prostu
Można syrop z cebuli p.re.nalen tez syrop witaminę C nie wiem jakie masz objawy? Na gorączkę apap
 
@iveo kaszel, chrypa i lejacy sie katar ide jutro kupic *spam*. Wczesniej mjie bralo, steryd tylko pomogl ;-)

Basia nie zawsze patrzymy ba normy w przypadku homovysteiny najlepsza 5. Nie wiem czemu. Moze ma to zwiazek z dotlenieniem maluszka
 
Do ssania można p.ro.polki oraz f.ior.da z porostu islandzkiego
Sterydy nic nie mają do tego przeziębienia to nie ma aż takiej siły
 
@marzycielka81, mi ten prenal*n chyba średnio pomagał. Spróbuj domowych sposobów też. Syrop z cebuli na kaszel, smarowanie sie amolem, inhalacje z soli fizjologicznej , herbata z lipy z sokiem malinowym, miodem, cytryną i imbirem, mleko z miodem i czosnkiem. Sama bym sie teraz tym ratowała,ale niestety cukrzyca mnie mocno ogranicza. Aaa mi też bardzo pomaga oscillococcinium. Brałam i biorę przy przeziebieniowych objawach też rutinoscorbin, a na zatoki sinupret. I dr P i moja ginka pozwolili. A na gardło tandum verde. Zdrowiej szybciutko!
 
@basiawol witaminy b formy metylowane. dlaczego? Bo nasz organizm sam tego nie robi,a wiec juz taką formę podajemy często jednak jest tak, że homocysteina spafnie...ale poziom wit B leci w kosmos...
 
Syrop Pr.ena.len to jest syrop glukozowo-fruktozowy i sok z czarnej porzeczki, malin, wyciąg z czosnku i wit. c. Zdecydowanie wolę kupić sok 100% i nawet czosnek w kapsułkach, jak świeży nie wchodzi.

taką formę podajemy często jednak jest tak, że homocysteina spafnie...ale poziom wit B leci w kosmos...
Nie zrozumiałam. Przy metylowanym kwasie foliowym i metylowanej B12 obie witaminy na badaniach krwi lecą "w kosmos"? Czyli rosną?
A skoro już jesteśmy przy temacie, to czy jeszcze na którąś witaminę z grupy B trzeba uważać przy MTHFR?
 
@matylda23 dzieki. Syropz cebuli jest,kupie dzis po oludniu czosnek i cala reszte i tantum verde na gardlo. I bede sie ratowac. Czy zamiast sinulan moze byc sinupret to chyba to samo.

Basia sprobuj tez burakow. I jest tak jak Burczus pisze mi b12 poszybowalo do gory bardzo szybko. Tylko u mnie to byl plus. Poniewaz przez cale zycie walczylam z niedokrwistoscia i okazalo sie, ze niedobor b12 byl powodem.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośmie bólu jajników. Wczoraj mnie pobolewały już na przyjęciu. Jak wróciłam wieczorem to bolały szczególnie lewy taki ból i kucie i też w pachwinie. Ciężko było mi pójść do toalety. Martwię się . Wczoraj nie brałam zasyrzyku bo moja ginekolog napisała aby nie brać.
 
Do góry