reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@nafoczka @Porzeczka1234 i i inne bb forumowiczki to moje wyniki!
fibrynogen 329,33
d-dimer 361
antytrombina III 91,50
Bialko c aktywnosc 100
bialoko s wolne 63- norma od 64???????
homocyteina 8,30

ANa1- ujemny
P/c kardiolipinie IgG i IgM 2,223 2,45
p beta-2- glikoproteinie <2
łącznie- 2,67
Antykoagulant- LA1- 31,2
PTT-LA- 34,6
P/c anyt jajnika ujemna
łozyska p. plemnikom ujemne

wykluczone bakterie i wirusowki- to co do tej pory
mam nadzieje ze czytelnie w miare dla was
Czyli przeciwciala ok i w sumei wszystko ok? Czy cos przyczepilybyscie sie
Czekam na kariotyp w tym tyg no i jeszce hormony tarczycy?
Co jeszcze byscie mi polecvily- chce isc z pelna teczka do lekarza poki mam wolne chce zrobic badania bo potem nie bedzie kiedy
 
Basiawol, musisz z normami pisać bo nikt na pamięć nie pamięta. Jeśli te wszystkie rzeczy są w normach (poza bialkiem s), to w porządku. A białko s niewiele od normy odstaje.
 
@nafoczka @Porzeczka1234 i i inne bb forumowiczki to moje wyniki!
fibrynogen 329,33
d-dimer 361
antytrombina III 91,50
Bialko c aktywnosc 100
bialoko s wolne 63- norma od 64???????
homocyteina 8,30

ANa1- ujemny
P/c kardiolipinie IgG i IgM 2,223 2,45
p beta-2- glikoproteinie <2
łącznie- 2,67
Antykoagulant- LA1- 31,2
PTT-LA- 34,6
P/c anyt jajnika ujemna
łozyska p. plemnikom ujemne

wykluczone bakterie i wirusowki- to co do tej pory
mam nadzieje ze czytelnie w miare dla was
Czyli przeciwciala ok i w sumei wszystko ok? Czy cos przyczepilybyscie sie
Czekam na kariotyp w tym tyg no i jeszce hormony tarczycy?
Co jeszcze byscie mi polecvily- chce isc z pelna teczka do lekarza poki mam wolne chce zrobic badania bo potem nie bedzie kiedy
Ta homocysteina mogła by być nieco niższa ok 5, MTHFR i insuline oraz komorki NK i MLR ale to Kraków najblizej
 
To powiem tak czy to.mozliwe, zeby 12 h od wziecia sterydu byc przeziebionym? Gardlo mnie boli, leje mi sie z nosa. Pomocy co na przeziebienie.

Basiawol homocysteina moglaby byc nizsza.
 
@Asiula11111 , bardzo mi przykro..
@bertha , @Marzycielka , mocne kciuki !
@Maciejka78 , jeju to już, zaraz będziesz tulić sswoją córeczkę. W końcu Emilka , Matylda czy jakoś inaczej? U mnie samopoczucie kiepskie. Ale chyba lepiej już nie będzie :D bóle pleców, bóle żołądka, ciągle wzdęcia i dyskomfort w całym brzuchu , do tego teraz zatoki i jakieś przeziębienie mnie bierze. I coraz częściej jest mi duszno. Mimo ścisłej diety, średnio radzę sobie z cukrami po śniadaniu i dostałam insulinę... a Ty jak się czujesz? Wszystko gotowe na Maluszka? Ja nie mam jeszcze nic. Póki co wybrałam wózek,łóżeczko,mebelki, fotelik i trochę innych rzeczy. Przełamie się niedługo i zacznę kupować,bo w końcu nie zdążę.
 
reklama
Do góry