reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, czytam trochę o doktorach Malinowskim i Paśniku. Z komentarzy na necie wynika, że ten pierwszy nie uznaje innych badań niż robionych u niego, a jak to jest z Paśnikiem? Czytam też, że te badania to na niezłe sumy 4-12tys... Trochę mnie ścięło z nóg te 12 :D Mogę zapytać ile mniej więcej wydawałyście na badania w zakresie immunologii? Nie znam się na cenach tego typu badań.
Kochana Pasnik jak najbardziej uwzględnia badania z innej kliniki o_O my mieszkamy w Belgii i bardzo byl ciekawy naszych badan:Dco do ceny za badania już ci wysyłam mój paragon ,akurat takie miałam u niego badania
 

Załączniki

  • 6E413877-9750-47CA-B391-E95A5835D721.jpeg
    6E413877-9750-47CA-B391-E95A5835D721.jpeg
    609,1 KB · Wyświetleń: 104
reklama
@Szczescie1986 Dzięki :) Póki co to na diagnozy nie wydałam nic. Ale nawet jakbym miała wywalić parę tys i się czegoś dowiedzieć to chyba ma to więcej sensu niż robienie transferów w nieskończoność, a tu niestety koszta są wysokie.
 
@nevergiveup gratulacje! Jesli mozesz to napisz troche u jakiego lekarza i na jakich lekach się udalo. Bardzo potrzebujemy takich informacji

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry