reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

CzarnaMala dlatego wole eyslac, niz dac Auri bo znowu każe jej oddać :oops::p:ninja2:
Ale jak znajdzie sie jakas chętna, śmiało oddam :)
Ps. Mojemu to przez rok nie dam, tak mnie wkur!!! Wiec spoko, szybko nie będę chciala odzyskac:laugh2:
Dobrze, że mieszkam dalej to nie musiałam oddawać mojej P-5-P [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@Maciejka78 mialam prolaktyne bez obciazenia. Wracajac wczoraj z Warszawy wpadlismy w poslizg. Nic nam sie nie stalo. Samochod niestety nie pojedzie.

Jakies 10 miesiecy temu obejrzalam przydadkiem na tlc program o in vitro krecony w novum, w ktorym byl dr. Lewandowski i to wlascoe wtedy podswiadomozc mowila, ze tam kiedys bede. Pamietam, ze jeszcze na glos powiedzialam, ze to mnie nie dotyczy. A teraz jestem w tym miejscu. Mam wrazenie, ze to co sie dzieje, nie dotyczy mnie. Nigdy bym nie przypuszczala, ze znajde sie w tym miejscu i czasie, ze bede stala przez takimi wyborami, ze beda potrafila tak daleko pojsc. Wiem, ze te szanse sa takie male co to jest 30 procent szans. Jednak mamy marzenie. To marzenie, ktore sprawi, ze po raz drugi poczuje te nieskonczona milosc kiedy uda mi sie trzymac 2 dziecko...

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Maciejka78 moze i racja z tymi badaniami skoro i tak sie steryd podaje. Chyba ze na szczepienia sie ktos decyduje to juz warto
A jakie robilas testy na nietolerancje pokarmowe?
 
@marzycielka81 tez kiedys mowilam, ze nigdy in vitro, a teraz sama chcialam probowac mimo takiego zagrozenia. Rzeczywistosc wszystkko weryfikuje. Niech twoje marzenie sie spelni. Wiem o jakiej milosci mowa. Jeszcze niedawno nie zdawalam sobie z tego sprawy. Ja tez ciagle mysle o kolejnym, choc wiem, ze moze sie nie udac

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wieczorową porom, pewnie większość z Was teraz stosuje się do zaleceń naszej koleżanki 5 l wina dziennie oczywiście w ramach programu zdrowotnego polepszania endometrium☺także na zdrowie! A ja zwracam się z prośbą, jak będzie ktoś z Was w niedługim czasie na wizycie u jakiegoś speca to proszę zapytajcie czy można profilaktycznie brać metylowy kwas foliowy i Wit b. Nie mogę teraz robić badań bo jestem w trakcie antybiotyku a krótko po tez wyniki będą sfałszowane wiec myślałam aby brać profilaktycznie bo szkoda czasu tylko nie wiem czy mi nie zaszkodzą. Buziaki
 
Witam wieczorową porom, pewnie większość z Was teraz stosuje się do zaleceń naszej koleżanki 5 l wina dziennie oczywiście w ramach programu zdrowotnego polepszania endometrium[emoji5]także na zdrowie! A ja zwracam się z prośbą, jak będzie ktoś z Was w niedługim czasie na wizycie u jakiegoś speca to proszę zapytajcie czy można profilaktycznie brać metylowy kwas foliowy i Wit b. Nie mogę teraz robić badań bo jestem w trakcie antybiotyku a krótko po tez wyniki będą sfałszowane wiec myślałam aby brać profilaktycznie bo szkoda czasu tylko nie wiem czy mi nie zaszkodzą. Buziaki
Lili można, większość ginów w moim mieście zaleca teraz branie metylowego kwasu foliowego, bo organizm ma go "podanego na tacy" w odpowiedniej formie i nie musi się męczyć, żeby zmieniać z formy syntetycznej :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny, czytam trochę o doktorach Malinowskim i Paśniku. Z komentarzy na necie wynika, że ten pierwszy nie uznaje innych badań niż robionych u niego, a jak to jest z Paśnikiem? Czytam też, że te badania to na niezłe sumy 4-12tys... Trochę mnie ścięło z nóg te 12 :D Mogę zapytać ile mniej więcej wydawałyście na badania w zakresie immunologii? Nie znam się na cenach tego typu badań.
 
Dziewczyny, czytam trochę o doktorach Malinowskim i Paśniku. Z komentarzy na necie wynika, że ten pierwszy nie uznaje innych badań niż robionych u niego, a jak to jest z Paśnikiem? Czytam też, że te badania to na niezłe sumy 4-12tys... Trochę mnie ścięło z nóg te 12 :D Mogę zapytać ile mniej więcej wydawałyście na badania w zakresie immunologii? Nie znam się na cenach tego typu badań.
U maliny badania 12 tyś to bzdety ale tanie nie są wydałam na nie 4500 tyś moje imunologoczne i badania męża nasienie p/ciała w spermie i czy może być dawcą + pierwsza wizyta. Malina uznaje badania genetyczne+ trombofilę jeśli masz zrobione i kilka innych mi też uznał ana miałam wątpliwe więc powtorzyliśmy jeszcze raz. całe leczenie + te w ciąży to nie 12 a (30-35 tyś łącznie z wizytami ale ja miałam dużo szczepień nim mrl mi wzrósł byłam ewenementem z @Czajak).

@marzycielka81 bardzo mnie wzruszył twój wpis. Kochana walcz o szczęścia nr 2 warto sama wiesz Co Ci będę pisać . Przykro mi z powodu wypadku dobrze , że wam nic się nie stało.

@Maciejka78 Ja nawet nie mogę odpuścić bo wyglądałam strasznie dziś już wyglądam super ale testy muszę zrobić bo wstydziłam się iść z dzieckiem na spacer

@bobasek1990 kochana zrzucisz te kg dzieci bardzo wymagające są po nocach łazisz niedośpisz waga leci sama. Nie pamiętam kiedy spałam 8 godzin w nocy a ciągiem to max 4- 4,5 haha

@czarna_mala jak się czujesz?

@marshia kiedy test coś ukrywasz jakieś tych bobo?
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Porzeczka1234 To Kochana ciekawa jestem co jest przyczyną tego dziada bo u mnie nadal jest to zagadka (toczeń na szczęście wykluczony). Nie wiem jakie robiłaś badanie na nietolerancje pokarmowe Ale w miarę tania opcja (około 300 zl) w porównaniu z testami w labo jest test food detective do kupienia w aptece (dobrze poszukać najtańszej). Pobierasz krew z palca i za kilka min masz wynik.
To dobrej spokojnej nocki z Zosienka :)
 
Do góry