reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny mam pytanie jak macie zalecony acard i clexane to mozna razem wieczorem czy Acard rano? @Porzeczka1234 Ty bralas Acard 150?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@czarna_mala bardzo mi przykro ściskam Cię bardzo mocno wiem, że lekko teraz nie jest serduszko boli.

@marshia kciuki

@Never give up gratuluję cudu

@iveo ja brałam acard 75 ale od jakiś 2 miesiącu Polski Towarzystwo giginekologiczne zaleca acard 150 przy problemach zakrzepowych. Ja osobiście acard brałam rano fraxi wieczorem moja podświadomość działała w ten sposób że jestem zabezpieczone całą dobę

@matylda23 Nie zazdroszczę biedna nic nie możesz zjeść mam nadzieję , że wytrzymasz do końca bez tabletek. Pokaż brzucha @Maciejka78 Ty też chwalcie się.
 
Dziewczyny odpisał Pasnik :D mimo ,ze mam ANA 1:160(++) plamisty nie musze robic drugich ANA2,ANA3 napisał,ze żadnych dodatkowych badan;) czy to dobry krok?
 
Hej dziewczynki
29339624_10216246294896536_7981666362992676865_n.jpg

I wszystko jasne :D

@marzycielka81 w sobote była bardzo ciekawa wzmianka o endometriozie na TVN "36,6" Naprawde warte ogladnięcia bo nawet zabieg pokazywali, no i oczywiście parę, króra nie może miec dzieci

@nevergiveup właśnie odtatnio rozpytywałam o ciebie :) my tu nie zapominamy :) ogromne gratulacje!

@Kwiatuszekk23 trzymaj sie dzielnie, ja i tak Cie podziwiam bo ja przy swoich dzieciach mam teraz bardzo zły okres, a co dopiero przy kolejnym maluszku.. :*

@bertha @burczuś @marshia sklećcie starej Foczce co u was bo się wyłaczyłam z obiegu troche :)

@Auri_a @mickey* gdzie schowałyście noski?

@iveo jak dasz rady załatw namiary na lekarza ;)
 

Załączniki

  • 29339624_10216246294896536_7981666362992676865_n.jpg
    29339624_10216246294896536_7981666362992676865_n.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 729
@bertha i @marshia - cuuuudownej wspólnej kawki :))) a potem testujcie, byle pozytywnie!!! :* :* :*

@marzycielka81 - byłam wczoraj na mszy i spotkaniu modlitewnym o uzdrownienie - w jednej z modlitw, prosiłam o zdrowie dla Ciebie! :* Bardzo się przejełam Twoją obecną sytuacją.

@8Ania8 - ja biorę witaminki ze Swansona (b6 i b9), a b12 z Jarrow. Te wyniki zmieniły mi się jak dobrze pamiętam na przestrzeni 3 miesięcy.

@Destino - cieszę się z Twojego szczęścia!

@Maciejka78 - Kochana, dziekuję. Na razie postanowiłam tych ASA i APA nie badać. ANA i ANA3 miałam badane zaraz po 2-gim poronieniu - ANA wyszły mi 1:320 (ziarnisto-cytoplazmatyczne ziarniste, cokolwiek to znaczy), a ANA3 - wszystkie ujemne.

@czarna_mala - trzymaj się ciepło kochana, nieustannie Ci kibicuję! :*

@nevergiveup - kochana gratulacje! :*

@iveo - mi gin mówił, że nie ma znaczenia kiedy accard i clexane bo to działa na dwa sposoby. Ja jednak planuję brać to oddzielnie.
 
@nevergiveup gratulacje! Jesli mozesz to napisz troche u jakiego lekarza i na jakich lekach się udalo. Bardzo potrzebujemy takich informacji

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo dziękuję dziewczyny za gratulacje.

Co do lekarza to leczyłam się u dr Przybycienia.
Leki, które brałam:
1/4 tabl.dostinexu 1x na tydzień
2 tabl. metypred rano
dzień po owulacji Accofil co 5 dni (zużyłam 3 opakowania po 5 zastrzyków)
stymulacja 2x clo + ovitrelle na pęknięcie
dieta bezglutenowa i o niskim IG-zaczęłam 3 miesiące przed zajściem, dr zalecił ją ze względu na MTHFR
inofem 2 saszetki dziennie
3 miesiące przed zajściem w ciążę laparoskopia, ale nic nie znaleźli

Generalnie nie wiem, który z tych leków tak naprawdę "zrobił robotę", ale wszystkie brałam kilka cykli wcześniej a jedyną wdrożoną nowością w szczęśliwym cyklu był Accofil.
 
reklama
@Marhi dziekuje :-*

@nafoczka dziekuje poszukam.

Wiecie co powiem Wam, ze im wiecej o tym mysle tym mniej gotowa na to wszystko jestem. Najgorsze, ze moze sie nie udac. Tak maly procent szans. Za to usg brzucha mam ok.

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry