reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Kruszka jestem z Tobą ;*
Ewą, Iris i Alusią bo dają wiare ;*
Olusią, Pieruchą i Gogą- z wielkim sentymentem swoich uraconych tygodni... ;*
Kochane myślami jestem z wami, sercem i kciukami! Nie piszę bo nic u mnie się w tej chwili nie dzieje... czekam na ciąg dalszy badań... ale to dopiero styczeń.
 
Dziewczyny dzięki :*
Dopiero wyszedł ode mnie brat z synkiem. Rano M zaspał do pracy, wiec mielismy mały Meksyk, bo ja się jeszcze na pocztę spieszyłam i do lab odebrać franiowe wyniki moczu (ok) i zrobić bete oraz progesteron. Jak wróciłam to zaraz miałam gościa.
Odpaliłam kompa, bo z tel wyrzuciło mi już dwie wiadomości.
Do gina ide w sobotę, przyjmie mnie między pacjentkami, bo miejsc nie ma. A i mam wlew mieć, wiec sobie spokojnie poczekam. Jak na złość zgubiłam gdzies kartke z jego instrukcjami, co odstawić a co zacząć brac w ciąży. Widziałam ją ze dwa dni temu, wiec zaraz powinnam ją namierzyć.

Nafoczka ja miałam taka przerwę. Od marca do sierpnia, powolutku bez pośpiechu robiłam badania. Coraz bardziej opadała mi szczęka jak je odbierałam. Planowalismy na jesień zacząć staranka i tak wyszło. Trzeci cykl brania kwasu, witamin.

Ja tez bardzo się ciesze, bo już się o te owulki bałam

Ewa :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry