reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Kruszka - ale piękny prezent pod choinkę:) Gratuluję kochana . Rośnijcie zdrowo.
Alusia - mmmmhh piękne wieści. Jaki dzidziuś już duży.
Ewai Iris - rośnijcie w siłę i w masę:)
Gogac - Ty już chyba z górki odliczasz??? Imię wybrane?
Kiedy zaczynasz kompletować wyprawkę?

Ale nam się ciężarowo na forum zrobiło, i dobrze dajecie mi dużo nadziei :tak:

joanna - no to zaliczaj te ostatnie wizyty i do dzieła.. już zaciskam &&& za owocne

Misiejku - pisz więcej co u Ciebie i Jaśka. Może jakieś zdjątko??? dla cioć?

Pozdrawiam mocno.
 
Kruszka super, ale niespodzianka, będzie dobrze!
Iris czy jakiś lekarz wypowiedział się a temat niskiego estradiolu? Mój był niski a w ciąże zachodziłam, myślę że może jajeczka były słabej jakości?
Alusia buziaczki, super rozmiary ma nasza panna:)
 
Lekarz z Gamety twierdził ze estradiol powinien byc ok 200 na dojrzałe jajeczko. Przy stymulacji było wszystko ok. Poziom estradiolu był odpowiedni a jajeczka i tak były niedojrzałe lub przejrzale. Za bardzo odpowiedzi na ten temat dlaczego tak jest nie dostałam.
Gdzieś pozniej na medlinie w amerykanskim czasopiśmie naukowym znalazłam publikacje powiazujaca niedojrzalisc komórek i braki w wit D. Chwycilam się tej info jak deski ratunku i chyba cos w mojej glowie i ciele drgnelo.
 
dziewczyny jak sądzicie czy histero mogła zaburzyć mój cykl? coś jest na rzeczy tylko boje sie sprawdzic co.. we wtorek powinnam mieć okres a mam go jak w zegarku. Niby nic nie powinno być a mimo to testu się boje :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry