reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoł wiesz co taka moja "rada" osoby nie profesjonalnej ale może zapytaj lekarza czy clexan 0,8 dla ciebie na samym początku to nie za dużo bo martwią mnie te Twoje krwiaki :(
 
reklama
@Destino :):):) Bardzo Ci dziękuję,za Twoje słowa:* A ja Ci powiem,ze jak zobaczyłam dzisiejsze wpisy dziewczyn, to czekałam aż napiszesz coś, bo Twoje posty zawsze są pełne życiowej mądrości;* Też uważam Cię za bardzo wartościową osobę, z którą na pewno "w lajfie" dogadałabym się świetnie :D aaaale żeśmy se pospijały z dziubków :D
@dżoł cieszę,się, że u Ciebie po styczniu wszystko ok i masz zielone światło. Mi dopiero okres się kończy i zamierzam iść się skontrolować. A powiedz mi dlaczego robisz te posiewy? A i pisałam do Ciebie parę razy priv...ale chyba nie miałaś siły oDp:/
 
Ostatnia edycja:
@dżol, dlatego pisalam, ze to bardziej siedzi w naszych glowach. Myslimy, ze postepujemy szlachetnie, ale czy na pewno? Kto bardziej nie moze zniesc mysli o bezdzietnosci M, czy my same? Milosc to byc dla...
Sama mialam takie mysli i wiele rozmow z M. Dlatego sie odzywam. Przygotowywalam go do faktu, ze dzieci moze nie byc. Ale szczerze to chyba zadne z nas w to do konca nie wierzylo. Moze stad determinacja. Ja nawet ubranka zaczelam kupowac choc uslyszalam, ze dzieci miec nie bede. Nie przyjelam tego nigdy w 100% do wiadomosci... nigdy.

@Porzeczka1234 tak jak ty jestem romantyczka, a poniewaz w wieku 18 lat uslyszalam ze poronie, to dlugo szukalam odpowiedniego faceta.

@burczuś, w lajfie czy wirtualnie ciesze sie, ze ciebie, ze Was wszystkie poznalam [emoji4]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Auri_a krwiaka miałam pierwszy raz, tzn pierwszy raz mialam nakaz lezenia, bo wczesniej tez byly i ich niezauwazal, 0,8 bo waze 77 :baffled: i 0.6 ponoc za malo
@burczuś słońce zabij mnie ale nic nie miałam na prv, przychodzily tylko od aniaslu jakies "propozycje/konkursy" wiec skrzynka działa. Przekopiuj teraz i zaraz sprawdze.
@Destino mam wrazenie ze po moim to splywa jak po kaczce, mowi ze ludzie nie tyle lat sie staraja i wkoncu rodza, mowi ze musimy sie starac do skutku, mlody jest to mysli ze ja 10 lat jeszcze bede probowac... po moim trupie, on sie niczym nie faszeruje a ja przykazdej ciazy, z reszta jak kazda z Was-pol apteki. Tycie itp wszystko znosimy a nie wiemy jaki bedzie efekt. Od miesiaca chodze na silke i mam wykupiona diete 150 kcal, widze juz efekty i "szkoda" mi znowu to zaprzepascic.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czytam o odejściach mam nadzieję, że to przejściowe myśli i przyjdzie wiosna i powróci chęć życia i pozytywnych myśli . Ja mam męża który marzył o dzieciach a ja co robiłam karierę i dopiero po 1 roku się zgodziłam i wiecie jakie życie mi psikusa zrobiło a dodatkowo jak się pobraliśmy ja miałam 26 lat ma 36 lat ostatecznie Zosię urodziłam jak miałam 32 mąż 42 w tym roku 43 czas też nas gonił .

To co napisała @Auri_a wszystko prawda jeden to tyran drugi stagnacja i ani rusz. Co jakiś czas przypominam moją walkę nie dlatego, że uważam się za bohaterkę tylko aby wesprzeć Was i pokazać że tam na końcu drogi czeka nas upragniona nagroda.

@dżoł kochana ja myślałam o dawczyni komórki więc Cię rozumiem . Spójrz na męża i pomyśl czy mogłabyś odejść tak hipotetycznie. Mam nadzieję że nie będziesz musiała stanąć przed takim wyborem ściskam mocno

Ps apropo heparyny ja 2 pierwsze ciążę bez i heparyny i w każdej krwiak w 3 od początku 0,6 krwiak brak przy wadze 67 kg, później 0,8 ale dlatego że podejrzenie hipotrofi później już nikt nie chciał zmniejszyć
 
Ostatnia edycja:
@dżoł ja miałam w ciąży 6 z Klarą clexane 1,0 ze względu na moją wagę a nie ze względu na to że mi coś wyszło w wynikach.W 3 ciąży miałam dawkę 0,4 , w 4 0,6, a w 5 0,8.
 
@burczuś zapomnialam odpisac nt posiewow. Gin mi kazal przyjsc po okresie, bo czesto mi wychodzily grzyby no i raz mialam ureaplasme, moj nie mial, ja wyleczylam, a ze to ponoc droga plciowa mozna sie zarazic to logiczne by bylo ze mi teraz nie wyjdzie, no ale dla swietego spokoju caly pakiet zrobilam. Chociaz bylam pewna ze jakis grzybek mi wyjdzie bo mialam pleczne, (sorki) serowate upławy, a tu nic.
 
@dżoł to ponawiam pytanie o posiewy. to konieczne, by po poronieniu robić? A co do postów prywatnych, to pisałam tylko jak się czujesz i takie tam...i że ja na urlopie(ale to było miesiąc temu,więc nieaktualne). A co do diety...i jak? co ciekawego jesz? a na siłowni jakie ćwiczenia? cardio czy siłowe?
A co do heparyny, to ja do swojej wagi na banka miałam za małą dawkę! Ciekawe czy mogło to zaważyć na niepowodzeniu ciąży?
 
@dżoł a co lekarz mówi na Twoją immunologię proponując dawstwo nasienia?
Bo to, że nasienie jest słabe to jedno, ale nasza immuno tez psuje. Wiesz, ze ja myślałam o KD już nawet, ale teraz boję się, ze nawet jeśli moje komórki są słabe, to moje wysokie NK i il10 "pod poziomem morza" nawrt KD nie utrzyma. Inna bajka, ze ja wciąż naiwnie i ślepo wierzę, ze będę mieć dziecko (jak @Destino), choć jak na razie stan walki natura VS. ja to 5:0 ;)
Ps. Suplementy typu Fertilman nic nie poprawią u m?
@zosiak @olaa90 i @dżoł mam nadzieję, ze Wasze myśli wynikają z chwilowej bezsilności i nie będziecie zmuszone stawać przed decyzjami o rozstaniach.
@Marthi :* @bertha :* walczymy razem :) Go girls! ♥️
@burczuś cieszę się, ze znamy się już teraz prywatnie, bo jesteś super ciepłą, pozytywną i prlną mądrości osobą :*
 
reklama
@burczuś w diecie mam 5 roznych posilkow, jem co 3 h, codziennie inne dania, na silce chodze na zajecia fitness w grupie (tbc,step,bs,power pump itp).
@marshia gin powiedzial ze moj ma dna nasienia idealne, ruchliwosc, liczbe itp wszystko wzorowe, luzno rzucil ze to u mnie problem i rozwiazaniem by bylo inv z dawca nasienia.
 
Do góry