reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino - piękne słowa do Kwiatuszka i przyznaje Ci rację. Dla mnie jednak obie jesteście wzorem. [emoji8][emoji173]️ @Kwiatuszekk23 Ty też, kochana!

@bertha - moje Endo wyskoczyło jak z armaty! [emoji12][emoji28][emoji7] w dwa dni z 6,5mm na 10,8mm. Yeah! Jest progress! Nie wiem jakim cudem 4,2 mm w 2 dni, ale wale to - najwazniejsze, ze teraz gin była zadowolona! [emoji7]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Marthi ja myślę, że to to wino pomogło :D Czyli teraz walentynkowe "bobo party" ? Dobrze doczytałam, że ty teraz w okolicach owu jesteś?
 
reklama
@dżoasia - nie wiem co pomogło, bo wino „łoje” juz od kilku miesięcy[emoji23] może migdały? A może winko, kto wie[emoji6] Miositogyn pije od jakiegoś czasu też, ale to raczej wpływa na poprawę jajeczek[emoji6] Dziś, moja droga, Wale w Tynki[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Lili81 to jesteśmy ten sam rocznik:) rozumiem ciśnienie:/
Lili, i ja tez ten sam wspaniały rocznik! :)

Pozdrawiam Walentynkowo ))))))))
Magda z uśmiechem! Cudownie! W takiej wersji Cię wole :):)

@bertha - moje Endo wyskoczyło jak z armaty! [emoji12][emoji28][emoji7] w dwa dni z 6,5mm na 10,8mm. Yeah! Jest progress! Nie wiem jakim cudem 4,2 mm w 2 dni, ale wale to - najwazniejsze, ze teraz gin była zadowolona! [emoji7]
Czadowo! No widzisz, nie ma co się martwic endo kilka dni przed owu :) a pęcherzyk pękł?
Staraliście się w tym cyklu?
 
@bertha - jeszcze nie pękł, aczkolwiek myśle, ze to kwestia może nawet godzin... na usg miał 21,5mm[emoji6] dziś 18dc. Ja zwykle owu mam 19/20dc jak wynika z moich obserwacji. Uciekam spać, dobrej nocy![emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Marthi, Destino, dziękuję, ale nie jestem idealną mamą. Ciezko mi o tym.pisać ale Oliwke ostatni raz miałam na,rękach jak skonczyla dwa lata. Badania,starania,straty odebrały mi dziecinstwo mojego dziecka. Odstawilam ją na boczny tor :( jak wróciłam z Adamem ze szpitala i Oliwka sie kolo niego położyła, dopiero do mnie dotarło jak ona urosla. Jaka jest mądra i samodzielna! Potem kolejna ciąża. I jak jej powiedzialam, że bedzie dzidzius wiecie jakie bylo jej pierwsze pytanie? A jak urodzisz wezmiesz mnie na ręce? Myslalam, że mi serce pęknie :( a teraz z dwójką maluchów boję się, ze będzie sie czula odtracona :/ nie wiem czy starczy mi sił, zeby zadbac o wszystkich porowno. Wiem, ze musze jej wszystko wynagrodzić. I jak tylko ledwo sie odcuchram po cc zabiore ją do mc i do kina, bo juz tak o tym marzy a ja ciągle nie mam czasu....
 
reklama
@Marthi, @nafoczka to jednak bardziej prozaiczny powód [emoji13] nocne wstawanie po parę razy do toalety [emoji18] nie pamiętam kiedy przespałam całą noc. Ale stresik powoli też się uaktywnia [emoji4]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry