reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha mnie po pierwszej dawce podskórnej accofilu bolały plecy (krzyże), kości, głowa i miałam lekki stan podgorączkowy. Polecam wziąć ok południa, bo najgorsze objawy miałam tak ok 8h po podaniu, po kolejnych zastrzykach było lepiej, ale ogólnie czułam takie rozbicie i zmęczenie - na wieczór łyknij paracetamol albo apap i powinno byc git :) Kiedyś któraś wrzucała zalecenia od Sachy żeby przed podaniem łyknąć 1 paracetamol, żeby własnie złagodzić objawy.
Dziękuje za info! Wezmę w takim razie jutro po pracy zaraz i łyknę paracetamol :)
Czyli jutro nie planuje jednak lepiej kina wieczorem..

@bertha ja brałam zawsze accofil na noc ,rano wstawalam z bólem głowy ale po tabl paracetamolu było ok ,czasem trochę mnie kości bolały jak na grype, A samochodem jeździłam normalnie
Dzięki!
 
reklama
@matylda23 hehe przepadlam w braku snu[emoji4]kolki nas mecza :/
W dzien kiedy moznaby odespac goscie i tak ciagle cos.
Asiunia kochana ale uczymy sie siebie[emoji4]
Ty juz polowkowe jeju jak to leci
Tym bardzije,ze u Ciebie cc planowane to dopiero szybko minie
A czemu cc w ogole?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
no i tak po analizie immunologów zarejestrowałam sie do dr Sachy. pierwszy wolny termin marzec. Tylko przed wizytą mam zrobić badanie 1. allo-mlr, 2. kir. 3. ANA, 4. test microtoksyczny. Problem jest w tym, że jestem z Bydgoszczy więc do Krakowa na pobranie krwi to trochę słaby pomysł a w Bydgoszczy znalazłam tylko badanie kir w Synevo za 460 a w Prokocimiu 360zł. Czy ktoś wie gdzie mogłabym zrobic resztę badań?
 
@Funia90 , jak się łożysko nie podniesie,to będzie ze wskazań. Poza tym mam przepukline rozworu przełykowego,ale to nie jest jakieś ścisłe wskazanie. Chcę cc, bo boję się o Małą,że w panice nie będę współpracowała i coś jej się stanie. Już dawno podjęłam taką decyzję i nic i nikt mnie nie przekona,że sn jest lepsze. Niestety moja lekarka chcę robić cc dopiero tydzień przed terminem,ale może będę negocjować jak będę trochę dalej :D ucałuj Asieńkę :) a jak Twój M? Pomaga? Zakochany w córeczce? Doszłaś już do siebie po cc?
Jak to jest z tymi ruchami? Wczoraj i przedwczoraj szalała co rusz. Kilkadziesiąt razy ją czułam,a dziś raptem 6 puknięć w dwóch turach i zaczynam schizować. Na początku może tak być?
 
@marshia cieszę się że doktorek nie robił problemów i Ci poda accofil
@bertha powodzenia!
@matylda23 super że mała rośnie!
@matulkaa co u Was?
@Destino jak się czujecie z Natanielkiem?
Dziewczyny bylam u lekarza bo mnie niepokoił ten grzybek nie grzybek stwierdził że grzybek to nie jest tylko zakażenie bakteryjne pochwy. Mało o takim słyszałam. Ktoś coś wie mial leczył? Ja mam Dalacin krem na ulotce tyle działan niepożadanych co i pozytywów.
Jem P.r.o.v.a.g brałam L.a.c.t.o.v.a.g.i.n.a.l ale nic nie pomogły piję też sok z żurawiny
 
@iveo a mówiłaś lekarzowi, ze jesteś w trakcie starań i w zasadzie to "być może" nawet w ciąży? Wiedział o tym przepisując ten Dalacin? Współczuję takiego nieproszonego gościa w ogole :(. Obstawiasz w ogole jakieś testowanie?
@magda1208 @dżoł co tam u Was?
@kas90 opisz nam chwile z Asieńką :)
@Porzeczka1234 @nafoczka @burczuś dzięki za info o tych kluciach. Znaczy się w większości normalny objaw :)
@matylda23 takie puerwsze ruchy to musi być niesamowite uczucie ♥️.
Powiem Wam emocjonuję się tym wlewem z accofilu :) Liczę, ze to załatwi sprawę endo wielkości 6-7 mm :) Jak się faktycznie sprawdzi będziemy mieć patent na niewspołpracującą "wyściółkę" ;) No a potem byle intralipid tez chciał wpółpracowac :)
 
reklama
@marshia no mowilam dlatego zapisal wlasnie ten lek. No zatestowac trzeba zeby wprowadzić clexane ale jakos sie specjalnie nie nastawiam a przeczuc 0.
 
Do góry