reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja kilka razy piłam wino, ale w ten dzień nie brałam glucophage, na weselu to ponad jedną butelkę wina wypiłam,nic mi nie było,ale też się trochę bałam :D tak samo norprolacu nie brałam jak piłam.
Mi się zdaje @iveo , że masz sporą dawkę tego glucophage. Ja miałam insulinę 8 49 98 i dostałam 1000xr.
@smerfik88 , ja wcale nie mówię,że encorton to zły pomysł,bo ja do skutku szukałam rok lekarza,który mi go w końcu da. Dostałaś sporą dawkę,więc może accofil zbędny :)
@roxie123 , jak sie przerzuciłam na miovarian,to zrezygnowałam z femibionu,brałam dodatkowo metyle i nie suplementowałam już wit.d. Dawka 2000j. Ponoć wystarczająca.
Opóźnienie jest...obym czekała na dobre wieści.
 
@pixi.nova czy kontrowersje trudno powiedzieć odsetek ciąż udanych na forum ma największy także.... ale oczywiście każdy idzie swoją drogą chodź wymiana informacji wydaje się być ważna może komuś się przyda

Idziemy na spacer pozdrawiam Was wszystkie

@nafoczka
@roxie123 tak nakreciłaś temat kariotypow że i ja o nich myślę będziesz dobrze ❤
 
@smerfik88 ja tez brałam tak wczesnie bo mialam bardzo wczesne straty. To od tego zalezy kiedy sie zaczyna brac

@Gabiś ile już ma Blanka?
Moja Asia ma juź 3 mc. Podobnie Zosia porzeczki. Milenka @bea25ta miesiac mlodsza. Destino urodzila w zeszlym tyg Natanielka ale są jeszcze w szpitalu bo bylo trochę komplikacji po porodzie. O
stratach nie będę pisala, bo nadal są :(
 
@Porzeczka1234 Kontrowersyjne bo szczepienia są zakazane w większości krajów na świecie..Natomiast metformina jest w wiekszosci zalecana ..
Ale tu nie chodzi o promowanie jakiejkolwiek terapii czy lekarza moim zdaniem. Wazne jest aby kazda osiagnela swoj cel.

Przede wszystkim chodzilo mi o to, ze czasami za mocno się nakręcacie niepotrzebnie dziewczyny ale dobra nic juz nie mowie ;)
 
reklama
@matylda23 będzie dobrze kochanie nie może być inaczej :*** &&& !
@Porzeczka1234 daj spokój... własnie dzwoniłam na centrale do Krakowa , szczęście ze trafiłam na super dziewczynę przy telefonie ... mówię że taka i taka sprawa , ze 3 tyg dzisiaj mija , ona mówi ze do 30dni roboczych na to jest , mówię jej ze w pon mam wizyte a do lekarza bardzo ciężko się dostać i że od tych badań zależy czy wgl jest sens się leczyć jakoś ... no i ma mi załatwic pogadac z tymi co to robią , na jakim etapie są wgl te kariotypy , czy juz gdzies są ale jezcze nie w systemie czy dopiero będą badane... no i postara sięje na tyle przyspieszyc zebym miała wczesniej , nie obiecuje na poniedziałek ale zawsze coś tam , bo pójdą na początek kolejki . Ma mi oddzwonić jak się czegoś dowie .
Ja oczywiscie cała w stresie brzuch mnie boli z nerwów ... nie wiem ale strasznie to przeżywam i nie mam wpływu na to żeby mieć inne podejscie chociażbym chciała
 
Do góry