reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka tez wydaje mi sie to dziwne ale co zrobic.. jakas paranoja.. a moze faktycznie za malo pobrali jej? Ponoc na jakies jedno badanie zabraklo.. nie wiem dokladnie o co chodzi..
 
reklama
Misiejku - Jaśko piękny, do schrupania. Fajnie, że juz w domu a laktacja pomału się rozkręci.

nafoczka
- to świetny wynik histero. Przynajmniej jedna rzecz wykluczona.

Iris 34
- trzymam kciuki. I tak jak dziewczyny piszą - obecność krwiaka o niczym nie przesądza. Wierz w tego maluszka, a będzie dobrze.
Jeden cud już się zdarzył, zdarzy się i drugi... Trzymam mocno Za Was kciuki.

Alusia -czekam na piękne wieści od Ciebie. Odświeżam i odświeżam stronę...

Nut4nut - a jakże,wszystkie się doczekamy:)

Gabi - wiem, że taki wynik przeraża i paraliżuje. Z genetyką jak z loterią, nawet u zdrowych ludzi o prawidłowych kariotypach może dojść do błędu na podczas podziału.

A u nas mało ciekawe wieści - chyba mamy jedną z przyczyn. Mąż zbadał nasienie i ma wszystkie parametry świetne, ale... tylko 1 % plemników o budowie prawidłowej. Ponadto chromatyna plemnikowa - test fragmentacji dość wysoki, chociaż jeszcze w normie. Spowodowało to zmianę planów - z wlewów i immunologa na klinikę leczenia niepłodności i in vitro.... Będziemy powtarzać jeszcze wyniki, bo jak się okazuje przy takich parametrach ja nie powinnam być w ciąży nigdy.... nawet do insemki nasienie za słabe. No cóż mój ginekolog znów miał rację....
 
Olusiu o ile zrozumiałam to Ona ma brać lutkę zaraz po transferze, tak?? Normalnie jest tak że progesteron przyjmuje się jakieś 2-3 dni po owulacji czyli już po zapłodnieniu, ale jeśli to in vitro i wprowadzany już jest zarodeczek to myślę że jak najbardziej.

Alusiu ja też czekam na wieści:)
 
Dzisiaj tylko tak szybciutko.... I tylko o sobie , przepraszam... Padam z emocji...

Beta z pon 5033 i tutaj poważnie się zmartwiłam... W ostatni czwartek była 2410 :/

Prof. Ok, ponowił receptę na leki, nic nowego nie wprowadził, do encortonu się jednak nie przyznałam bo i tak patrzyl na mój segregator badań jak na dziwoląga... Dał do zrozumienia ze teraz kwestia genetyki tylko może namieszać, a jak będzie chciała napieszac tzn dzidzia odziedziczyła translokację chromosomów po tatusiu no to cóż niczym tego nie poprawimy...

Teraz czekam na usg w czwartek, i obym zobaczyła tam serduszko (proszę o modlitwy, kciuki, dobre fluidy i wszystko co możecie dziewczyny dać...)
 
Ostatnia edycja:
Oj a ja zrozumiałam, że miałaś mieć dzisiaj usg. w takim razie musimy wytrzymać do czwartku :*
Ile tego encortonu bierzesz na własną rękę?
 
Ostatnia edycja:
enya81 teraz chodzi o to zeby miala cykl normalnie... bo ma nie regularne cykle.. ma brac od 16 dc do 25 dc lutke , 22 dc ma miec scraching czyli juz w trakcie brania lutki.. potem ma lutke odstawic i czekac na @ i od 2dc ma brac estrofem... wydalo mi sie ze lutke ma brac po scrachingu a nie przed... ale tak jej lekarka powiedziaal..jak myslisz w tym przypadku moze byc tak brana lutka? :tak:i to nie ebdzie mialo wplywu na transfer w kolejnym cyklu.. ta lutka nie spowoduje ze ta biopsja nie wyjdzie czy cos takiego...?

alus.ia12 kciuki za wizyte i za serduszko !!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Alusiu ja znam niejedna z tego forum co beta szla pomalu potem.serce bilo pozbo lub pomalu a dzis juz prawie w polowce jak nie urodzily. Bedzie dobrze mysl pozytywnie i beta niejest wyznacznikiem pozytywnej ciazy.
To czekamy na piekne serduszko
 
reklama
Alus.ia Myszko nie martw się. Poszukaj na necie calculator doubling time i tam sprawdz czy beta vdobrze przerasta. Tam jest wszystko ładnie rozpisane. Nasi lekarze to tylko bu chcieli aby bety się podwajaly co 48h a tak nie musi się dziać. Ciąża to nie matematyka. Trzymam kciuki za usg ;) buziaki
 
Do góry