reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha a na baseny często chodzisz??
Hm z tego co wiem to bakterie lubią nawracać.
!
Nie chodzę wcale..
@bertha badałaś męża? Może on ma jakieś bakterie i ci je tak zapodaje.

@nafoczka nie zagladam nie wyrabiam teraz powrót do przedszkola, zakupy to priorytet.ego przyszło

Strasznie dokuczają mi bóle pleców i pod zebrami jakby mała tam głowe wciskała i nic nie jestem w stanie robić nawet spacer kończy się bólem . Do tego doszło ciągnięcie od dolu jakby tam miała stope i naciskała albo jakby ktoś na wędke mnie złapał i za psioche ciągnął.
Ojej, jakie odczucia.. ale zazdroszczę ich i tak :)

Jeszcze M posiewu nie robiliśmy. Ale w tym tygodniu go umówię.
 
reklama
@bobasek1990 wklejam ci fotke ,ktora dodala kiedys @czarna_mala [emoji4]

@kas90 przeszlam na ciemna strone spania hahah,budze sie o swicie ale dzien mam dluzszy[emoji4]

@pixi.nova ja od poczatku bylam zmuszona do lekkiego trybu zycia bo od 4tc plamienia,potem krwiak i lezenie przez miesiac a pozniej to juz sie balam.
Mysle ,ze spacerowac wolnym kroczkiem mozna jesli sie dobrze czujesz,dotlenienie i wit d nawet wskazana[emoji4]
Teraz chcialabym chodzic na spacery ale nie mam z kim.
A sama sie boje,np zboczencow[emoji4]

@bertha moj M tez pojechal do pracy jak czekalam na zabieg,a jak po mnie mial przyjechac to przy jednym i przy drugim poronieniu sie spoznil,odwiozl do domu i poszedl znow do pracy:/
Bylo mi strasznie smutno i przykro...ehh
A jak siedzialam w marcu wkurzona ponad godzine i czekalam na niego to myslam ,ze go zabije jak dotrze,chcialam jechac taxi ale balam sie ,ze podpaska nie da rady,tak sie ze mnie lało:/
Juz nawet nie chce o tym myslec,oczywiscie wzielam tylek w troki i sama sobie poradzilam[emoji29]

Moze sprawdz wlansie M ,czy u niego nie ma problemu z bakteriami ,czy grzybami.
Moze jakas pieczarke choduje[emoji4]
A czego uzywasz do podmywania?

My ogolnie probujemy "wyjasniac " i dojsc do porozumienia ale bedzie ciezko.
Ja poczekam,dam mu czas na przemyslenia i bede realizowac moje cele powoli.
Jedynie chyba balaganiarstwa go nie oducze...ehh Bertha ja bym wolala pedanta w domu,nosz idealnie bysmy sie zgrali[emoji5]
1503939707-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bobasek1990 wklejam ci fotke ,ktora dodala kiedys @czarna_mala [emoji4]

@kas90 przeszlam na ciemna strone spania hahah,budze sie o swicie ale dzien mam dluzszy[emoji4]

@pixi.nova ja od poczatku bylam zmuszona do lekkiego trybu zycia bo od 4tc plamienia,potem krwiak i lezenie przez miesiac a pozniej to juz sie balam.
Mysle ,ze spacerowac wolnym kroczkiem mozna jesli sie dobrze czujesz,dotlenienie i wit d nawet wskazana[emoji4]
Teraz chcialabym chodzic na spacery ale nie mam z kim.
A sama sie boje,np zboczencow[emoji4]

@bertha moj M tez pojechal do pracy jak czekalam na zabieg,a jak po mnie mial przyjechac to przy jednym i przy drugim poronieniu sie spoznil,odwiozl do domu i poszedl znow do pracy:/
Bylo mi strasznie smutno i przykro...ehh
A jak siedzialam w marcu wkurzona ponad godzine i czekalam na niego to myslam ,ze go zabije jak dotrze,chcialam jechac taxi ale balam sie ,ze podpaska nie da rady,tak sie ze mnie lało:/
Juz nawet nie chce o tym myslec,oczywiscie wzielam tylek w troki i sama sobie poradzilam[emoji29]

Moze sprawdz wlansie M ,czy u niego nie ma problemu z bakteriami ,czy grzybami.
Moze jakas pieczarke choduje[emoji4]
A czego uzywasz do podmywania?

My ogolnie probujemy "wyjasniac " i dojsc do porozumienia ale bedzie ciezko.
Ja poczekam,dam mu czas na przemyslenia i bede realizowac moje cele powoli.
Jedynie chyba balaganiarstwa go nie oducze...ehh Bertha ja bym wolala pedanta w domu,nosz idealnie bysmy sie zgrali[emoji5]
1503939707-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez się w sumie cieszę ze mam pedanta w domu ;) ale przez to ja jestem trochę rozleniwiona. Bo kiedyś jak go nie było w moim życiu to miałam raczej porządek. A teraz trochę się obijam...

Sprawdzimy czy nic M nie hoduje. Ale myśle ze nie, bo faceci rzadko coś hodują..

Guru in vitro - Lewandowski z NOvum - powiedział ze źle zrobiłam prolaktyne, bo powinna być w 10-11dc robiona. A tez miałam w 3dc.
 
Beti ale to jest tak ,albo mogło być tak ,że miałaś pieczarke w pieczarze i przyszedł penisek na mizianki i zabrał pieczarkę ze sobą. Dziwne ,że lekarz kazał tobie zwalczać i antybiotyk czy cuś dawał Tobie a złodziejaszkowi pieczarek już nie. wiem,że u dr P jak któraś miała bakterie to lek dostawała ona i on
 
Jakieś 70%. Poczytaj wnikliwie:)
My jesteśmy po nieudanym in vitro i w trakcie szczepienia.Teraz będzie 3 dawka za tydzień.Ale u nas jest też problem ze słabym nasieniem.Czy są tu osoby którym po szczepieniach udało sie zajść w ciążę mimo słabego nasienia? Mąż bierze leki przepisane przez prof Malinowskiego ale dr Trzeciak z invimedu mówi żeby nie nastawiac się ze te leki zdzialaja jakieś cuda i naprawia nasienie
 
reklama
Do góry