reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A masz brać jakaś heparynę czy cokolwiek od pozytywnego testu? Czy kontaktować się z lekarzem? Bo jeśli tak, to nie bardzo rozumiem czekania. Bo liczy się każdy dzień. A nawet jeśli nic masz nie brać, to czemu żyć w niepewności?

Bo ja już powinnam dostać bon na darmowe testy - tyle ich zrobiłam.
I zawsze jedna krecha..
Wiesz to jest straszne.. To mocno działa na psychikę:/
 
reklama
Doopa, wymazy dodatnie. Ale ponieważ tego się spodziewałam, dlatego zrobiłam je tak szybko żeby jeszcze zdążyć to badziewie wyleczyć :)
Co ja robię zle ze ciagle coś mi tam wyrasta?? Taka przyjemna psioche ma chyba ;) masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Beciiia-87 @nafoczka Ci da klapsa za posty pod postem i kolejne posty ;) (ja jak czegos zapomnę napisać i chce szybko dodać, ro robie Edit :) )
Marshia nafoczka klapsow nie daj coby ktoś urażony się nie poczuł ale paluszkiem pogrozic może :D
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,015_Vf_orig.gif

@bertha chyba musisz octem polać (żart) biedulko nasza ♡
A nie wiecie ile się czeka na wynik kariotypu?? 10.08 robiłam w Prokocimiu badanie.
I tylko na tą cholerę czekam..
Ok 3 tygodnie

A zaglodalyscie na nowe artykuly?
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig.gif


Ja dziś urlop przeznaczyłam na siedzenie w kuchni,, jutro w pracy "odpoczne" :D
 

Załączniki

  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,015_Vf_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,015_Vf_orig.gif
    94,7 KB · Wyświetleń: 367
  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig.gif
    59,1 KB · Wyświetleń: 376
Mam długie cykle 34dni.. Obsuwy mam może z 1dzień jak mi się zdarza

@bertha a na baseny często chodzisz??
Hm z tego co wiem to bakterie lubią nawracać.

@nafoczka to wynik powinien już być.. Niecierpliwię się.

Lecę popracować. Miłego wieczoru kobitki !
 
Hej dziewczyny [emoji4] żyje ale mam problem z Internetem w domu nie mam wcale jak na razie a w tel mi się coś wiesza . Więc nie jestem w stanie ogarnąć : / jak się nareperuje to napisze ;* u mnie dobrze @ powoli się kończy widzę także spoko , jestem wykończona ogólnie ale opowiem jak bd jak . Buziaki ;*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@bertha badałaś męża? Może on ma jakieś bakterie i ci je tak zapodaje.

@nafoczka nie zagladam nie wyrabiam teraz powrót do przedszkola, zakupy to priorytet.ego przyszło

Strasznie dokuczają mi bóle pleców i pod zebrami jakby mała tam głowe wciskała i nic nie jestem w stanie robić nawet spacer kończy się bólem . Do tego doszło ciągnięcie od dolu jakby tam miała stope i naciskała albo jakby ktoś na wędke mnie złapał i za psioche ciągnął.
 
Do góry