reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 oj kochana zobaczysz jak to jest z tym encortonem ciążą i ssącym brzuszkiem. Właśnie jem buraki surowe fuj już na nie patrzeć nie mogę ale jem dla dobra malej. Dobrze, że Ci robi tą drożność bedzie dobrze zobaczysz.

@bea25ta fajny kombinezon moja sister ma 2 różowe mhhh ( staram się kupować neutralne kolory ) więc nie kupię chyba ale jeszcze się zastanawiam ja bym kupiła 62-68 bo do marca bedzie zimno a maluszek rośnie. Na kiedy masz termin który to tydzień u Ciebie? Każda z nas troszkę kłamie nie opiszę ze musiałam encorton na 4 tygodnie wydłubać od kogoś i lokalnej gin powiedziałam że malina zapomniał wypisać:oops::p

@Funia90 zjadłam lody które kupuje za 25zł maly kubek ( ździerstwo) lubię tylko orzechowe już nie kupię mam detox lodowy
 
reklama
Roxie bardzo mi przykro z powodu twojej przeszłości ;( smutne to wszystko !!
Ja tez nie miałam łatwo w dzieciństwe i młodości ! Ale to już minęło już o tym nie myśle ! Zajęłam się swoim życiem , swoimi potrzebami .
Dużo rzeczy zaczęłam brać ma dystans i bardziej na luzie !
Mamę dupie co kto gada i myśli o mnie .
Moje życie zmieniło mnie na bardzo silna osobę .

Roxie myśle ze sytuacja twoja również ciebie zmieniła w silna i twardo stąpająca po zmieni osobę .
Teraz masz troszkę mętlik w głowie bo doznałeś rozczarowania i żal rozpiera twoje serducho .
Pamiętaj jestś super fajna dziewczyna i nie daj sobie wmówić ze jest inaczej .
Brdzie dobrze zobaczysz !
Wyprowadźcie się , będziecie na swoim i wszystko się ułoży .
A twoja babka jest kopnięta Wiec nawet sobie nią głowy nie zawracaj .









Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 ja ten czynnik miałam w normie właśnie a co nie tak to Wam napiszę jak wrócę z wakacji
@magda1208 ale które NK miałaś wysokie bo są 2 wyniki normalny poziom i aktywność po 2 h z tego co rozumiem to aktywność
Czy te przeciwciała jakie miałaś to dużo ponad normę? Bo ja na granicy górnej i się boję żeby się tymi szczepieniami gorzej nie popieprzylo
 
@bea25ta, siostra juz uwierzyla, ze jestes w ciazy?? :D

roxie, silna z ciebie babka!!! kazdy ma slabe dni. wazne, zeby po nich sie podnosic.

Ten czynnik martwiczy nowotworu - jak sie nazywa to badanie? jest jakis skrót?
 
@bea25ta staram sie ciebie dogonic tylko cos mi ciagle nie wychodzi [emoji13] Sliczny kombinezon. Ja sie ciagle boje cos kupic. Na pewno mam takie gatki
IMG_20170731_102442.jpg


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170731_102442.jpg
    IMG_20170731_102442.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 390
Śliczne te wasze kombinezoniki ;)

U mnie dzisiaj 10 dzień brania sterydu i właśnie jutro już nie powinnam ich brać ale coś mnie martwi !?
Dzisiaj zrobiłam sobie test owukacyjny i wyszła taka ciemniejsza kreska dużo wyraźniejsza od tamtych wcześniejszych i teraz nie wiem czy przypadkiem mi się owulacja nie przesunęła !?
A dzisiaj jest 30dc .
Test zrobię Chyba w sobotę albo może jutro .

Ostatni okres tez miałam dziwny , najpierw 1 dzień takie plamienia późnej 2 -3 dni nic i dopiero po nich się rozkręcała to w sumie nawet nie wiem jak liczyć ten cykl !! Bez sensu



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Śliczne te wasze kombinezoniki ;)

U mnie dzisiaj 10 dzień brania sterydu i właśnie jutro już nie powinnam ich brać ale coś mnie martwi !?
Dzisiaj zrobiłam sobie test owukacyjny i wyszła taka ciemniejsza kreska dużo wyraźniejsza od tamtych wcześniejszych i teraz nie wiem czy przypadkiem mi się owulacja nie przesunęła !?
A dzisiaj jest 30dc .
Test zrobię Chyba w sobotę albo może jutro .

Ostatni okres tez miałam dziwny , najpierw 1 dzień takie plamienia późnej 2 -3 dni nic i dopiero po nich się rozkręcała to w sumie nawet nie wiem jak liczyć ten cykl !! Bez sensu



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A masz test ciążowy w domu?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@roxie123, przykro mi, że miałas takie dzieciństwo. Jestem pewna, że tworzycie z mężem wspaniałą rodzinę i obyście już poszli na swoje:*
@Porzeczka1234, u mnie pół kg to jest na tydzień, półtorej, a nie na miesiąc:D Teraz waga 59,5:p (startowalam z 51,5), więc myślę że i tak te 8 kg do 29 tyg to nie tragedia. W sb nie wzielismy tego fotelika, ale wczoraj M kupił maxi cosi pebble z bazą famillyfix za 600 zł. Wygląda prawie jak nówka :)
 
reklama
@Porzeczka1234 ja ten czynnik miałam w normie właśnie a co nie tak to Wam napiszę jak wrócę z wakacji
@magda1208 ale które NK miałaś wysokie bo są 2 wyniki normalny poziom i aktywność po 2 h z tego co rozumiem to aktywność
Czy te przeciwciała jakie miałaś to dużo ponad normę? Bo ja na granicy górnej i się boję żeby się tymi szczepieniami gorzej nie popieprzylo
Iveo z tego co pamiętam to Madzia robiła badania u Maliny tam są inaczej podane i chyba miała wynik jeden, ten bez podawanej interleukiny po 2 h, ja robiłam aktywność kom nk w prokocimiu i tam są 2 wyniki
esz kiepsko wyszło to zdj
no teraz lepiej:p
roxie123 jesteś strong women i szacun za to nie łatwo jest wyjść z patologicznych nawyków rodzin, a ty dałaś radę trzeba mieć dużo w sobie samozaparcia i silnej woli, napewno Bozia widząc to obdarzy Cię maluchami a ty będziesz mogła dać im tyle ciepla, poczucia bezpieczeństwa, i przede wszytskim rodzicielskiej miłości za którą ty zapewne nie raz tęskniłaś
susana uff ale zleciało, teraz kolej na Was i agatus ciekawe kto wyhaczy brzuszki
czarna mała o ile dobrze pamiętam już kiedyś pisałaś o cienkim endo, lekarz napewno coś musi dać zeby rosło badałaś estrogeny? wyniki są ok? gluty z siemia winko i migdały to naturals wspomagacz super ze wcinasz ale fakt pasuje coś dorzucić chemii, żeby endo ruszyło chociasz do 10 mm pózniej wiem ze lekarz daje lenzetto ja raz dostałam od dr P to jest estradiol w sprayu psikasz na rękę i powoduje rozrost endometrium
 

Załączniki

  • nk akt.png
    nk akt.png
    120,6 KB · Wyświetleń: 84
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry