reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1334 wazne to, ze jestesmy dla siebie. Tez bym bez was nie przetrwala. Rozumiem ta nieswojosc, jednak ja mam takiego chochlika, ktory lubi robic na przekór i w takich chwilach sie szczegolnie ujawnia. W zaden sposob nie chce byc wobec nikogo zlosliwa i wszystko co pisze staram sie by bylo dobre choc czasem wychodzi na odwrot. Tak Kochana czujevjuz od jakiegos czasu ruchy maluszka jak poloze rece na brzuch wieczorem to zaczyna sie ruszac. Raz poczulam jak sie rozpycha bez rak. Ale teraz zestresowalam sie bo odebralam wynik tsh i jest 4,25. W przeciagu miesiaca skoczylo tak z 1 przy letroksie 75. Nie wiem czy nie zaszkodzilam maluszkowi. Wczoraj go nie probowalam wyczuc, a w ciagu dnia jak cieplo to sie nie rusza. Bede zestresowana do nastepnej wizyty. Wiem jak to jest kiedy czasem ze stresu ciezko oddychac. A ze sterydu juz schodze. Od jutra 5.

@roxi123 [emoji8]

@czarna_mala a masz jakis wspomagacz na endo?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Porzeczka1234 Dziękuję za radę myślałam o tym ale dam sobie jeszcze czas z mierzeniem temp...
bo w zasadzie to u mnie już ostateczność chyba , bym się jeszcze bardziej stresowała i myślała " oho jest skok to trzeba tak " " oho spada już wszystko stracone " oho a może źle zmierzyłam " i bym miała już wgl cała głowe ...mierzyłam temp kiedyś i jeszcze pilnowanie stałej godziny .
Lekarz deje pół roku na samodzielne zajście wydaje mi się ,że pewnie ten czas jest na to żeby w końcu " znudziło się " staranie i samo załapało . Takie widocznie ma podejście wielu kobietom pomógł więc licze ,że mi też bo naprawde jest dobry .
Ja na pewno nie będę tak żyć dlatego tak mocno czekam żeby iść do siebie :) cierpliwości się uczę...
Dlaczego się tak czujesz? ... pamiętajcie , że czasami są nieporozumienia bo to nie jest rozmowa w 4 oczy tylko pisanie więc czasami się różnie odbiera . Ale szanujemy się wspieramy to jest ważne :)
@pixi.nova tak znosimy inaczej... chyba bardziej emocjonalnie...trudniej nam pojąć pewne rzeczy...
Ty też będziesz cudowną mamą :* tego Ci życzę
 
Nie mam do nikogo żalu każda nas jest inna to fakt. I każda może pisać co chce

@Destino przejmuję chochlika :p kochana może zwieksz sobie letrox ja sama zwiekszałam przed wizytą eutyrox zaczynałam od 25 teraz biorę 100 i w końcu tsh coś 1,4 ale może od tego chce Ci się tak jeść?

@pixi.nova @roxie123 ja też nie mam dzieci ziemskich dużo dziewczyn tu nie ma dzieci każda z nas przeżywa brak dzieci ( czy to pierwsze czy drugie to dramat... ale rozumiem was w pewnym sensie moja szwagierka jest też w ciąży w 3 ma ziemskie dzieci to mówi czasem do mnie nie przsadzaj z tą ostrożnością mam ochotę zacząć na nią wrzeszczeć, że co ona może wiedzieć jak ma ciąże bezproblemowe a my ciągle w stresie) ale nie mam do niej tak naprawdę pretensji po prostu nie wie co przeżywamy może dobrze, że nie doświadczyła tego co my, ja. Idę gotować obiadek
 
@Porzeczka1234 to moj winowajca. Chodze do endokrynologa ale w zasadzie oklamuje go, bo daje mi mniejsze dawki niz ja biore. Uwazam ze za male. Oczywiscie ze zwieksze. Leku mi na szczescie nie brakuje tylko taki duzy skok. Kurcze musialabym co tydzien robic badanie bo tak znowu skacze. Na szczescie dzidziol sie wierci. Byle tylko dobrze sie rozwijal. Na setce juz bylam a wtedy wskakuje nadczynnosc tarczycy. No nic cos pokombinuje

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 oczywiście ,że nie można mieć pretensji , po prostu czasami jest potrzeba wygadania się ze swojego punktu widzenia to wszystko :)
Co to encortonu ja mam taki apatyt że masakra... i to chyba po nim tak bym wiecznie jadała
 
@Destino wysokie to tsh ja miałam max 2,5 rzuć sobie 100 i za tydzień powtórz badania ja bym tak zrobiła będzie miała jasność czy coś Ci się obniżyło.
Ja też okłamuje Endo :p @susana mi dawki dobierała a ja głupa udawałam u lekarza a już dawki zwiekszyłam.

Zresztą z Malina też nie byłam do końca szczera :D:p:p kazał encorton przestać brać w 16 tygodniu a ja brałam do 20 tygodnia 5 mg także każdy ma małe grzeszki
 
@Porzeczka1234 Mały żarłoczek z ciebie i oszuścik he he w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Dzwoniłam dziś do mojej pani doktor mam się zgłosić przed kolejną miesiączką i zrobić badanie na czystość pochwy potem pewnie drożność. Chyba dam sobie spokój w kolejnym cyklu.
 
Jestem,jestem[emoji4]musialam nadrobic[emoji4]

@anetkruczek od tego tutaj jestesmy zeby sie wpsierac,a wstrzasnela mna ta wiadomosc bo nie chcialabym zeby ktorakolwiek z nas to juz spotykalo.
Nie wyobrazam sobie ,ze moglabys przed nami ukrywac strate.
Jestesmy tu po to aby wysluchac i pomoc[emoji5]
Caluje mocno i sciskam,zycze duzo sily.

@Destino bardzo mi przykro z powodu naczyniaka,pisalas ,ze M boli kregoslup ale nie spodziewalam sie ,ze to moze byc tak powazne ,myslam ,ze masaze lub odpoczynek cos pomoga[emoji17]
Zycze Wam duzo sily,ale M dla Synusia na pewno szybko poradzi sobie z chorba[emoji5]
Tsh rzeczywiscie wysokie ,ale juz zwikeszylas dawke wiec na pewno szybko spadnie[emoji5]

@Porzeczka1234 jakos mam mniej czasu[emoji4]a to sprzatam,zakupy robie ,gotuje albo do pracy ide [emoji4]
Wrocilismy we wtorek wiec gofry sie skonczyly ale wlasnie racze sie lodzikiem z biedry polecam[emoji7]

@magda1208 przykro mi[emoji29]

@tusia404 co u Ciebie slychac?[emoji4]

@czarna_mala podlaczaj wodopoj z winem i gryz te migdaly caly dzien[emoji4]a tak na powaznie moze cos na podrasowanie endo dostaniesz,mam nadzieje.


Ja tez nie jestem szczera z lekarzem,sama sobie dawki ustalam i nie wiedzial ,ze biore dodatkowo luteine dopochwowa ,zas drugi pisal mi recepty na duphaston [emoji4]


@roxie123 [emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 - dziękuję Ci za dobre słowo. :* Masz pewnie sporo racji no i doświadczenie na swoim koncie. Jasne, że nie powiedziane, że się od razu uda - tego jestem absolutnie świadoma, ale wiesz, jak już zacznę na poważnie starania to raczej będę stronić od alkoholu itd, a na weselu ciężko się nie napić kiedy to jedni z najbliższych znajomych je biorą... ehhahh.

@roxie123 - ja też mierzyłam temp i w 2 ciąży zaskoczyłam od razu albo najpóźniej w 2 cyklu ;) Wystarczył jeden cykl mierzenia bez wiekszego czytania jak to sie robi itd, a na wykresie od razu bylo widac co i jak. Ja nie mialam nawet aplikacji, zapisywalam na kartce i tam codziennie robilam wykres. ;)

@Destino - no jak fajnie, że już 18tc <3 Oby tak dalej :* Leci ten czas jak szalony! Dopiero co pamiętam jak pisałaś, że są II krechy!!! :*
Btw. ja stale jestem głodna, a nie dzielę Twojego stan;p

@roxie123 - przeczytałam Twoją historię i... myślę, że mimo tych Twoich emocjonalnych wahań, które ma zresztą tutaj każda z nas, jesteś silna pomimo tego, co przeszłaś. Każdy ma gorszą czy nieco lżejszą przeszłość za sobą, ale ważne kim jesteśmy tutaj, teraz, liczy się tylko dziś i jutro, a przeszłość trzeba czasem odgrodzić grubym murem. Tego się nie zapomni, wiem, ale... można starać się żyć tym co dzieje się tu i teraz i tym co na nas czeka. Polecam Ci przeczytać sobie książkę, "Potęga Podświadomości" albo "Sekret" - to może Ci pomóc :*

@pixi.nova - no niby tak, niby powinny mnie te kariotypy uspokoić troszkę...ale...stres pozostaje i wady w tyle głowy :(
 
reklama
@Funia90 , @Porzeczka1234 to mamy spółkę, ja nie mówiłam o encortonie - fakt brałam go jedynie do 15tyg a po drugie żadnemu z nich nie powiedziałam ,że jest ich dwóch heh.Wy o wózkach mówicie i rozmyślacie a ja poluje na kombinezon dla małej.znalazłam ale nie wiem jak rozmiarowo.

@roxie123 na pewno jesteś silną dziewczyną. Cieszę się że czarne myśli z szubienicą są daleko za Tobą. Myślę, że jak przeszłaś takie ziemskie piekło w domu i ze stratą to stałaś się inną osobą tak było w moim przypadku. Pytałaś o lek na wrzucenie na luz jedyny jaki mi do głowy przychodzi to niebieska tabletka na głupiego jasia heh. Zajmiesz się wkrótce planowaniem kolorów w pokojach, wyborem podłóg i mebli i to zajmie Ci głowę.

499593750_1_644x461_kombinezon-cocodrillo-rzeszow_rev008.jpg
A to mój upolowany kombinezon , potem dół można odpiąć i używać samej kurteczki.


@Destino 18 tydzień matko mi zleciała Twoja ciąża już tak daleko można powiedzieć że jesteś w połówce. Wkrótce usg połówkowe
 
Do góry