reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@roxi123 zeby nie bylo ci za latwo, to zrobilam jak ty, 10 dnia po owu sprawdzalam progesteron czy byla owu i pokazalo ze tak i przy okazji bete i bylo 0,1. To byl piatek. A w poniedzialek 2 kreski na tescie. Oby ci sie udalo

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko dzis 27dc... napisałam do lekarza czy jeszcze z jeden probowac czy przyjechać na monitoring

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beta 0,1 progesteron 10 czyli ow była...to ja nie wiem co jest nie halo :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Roxie przykro mi [emoji17]

Ale nie smutaj się ;) nadejdzie i twój wielki dzień .

Nie myśl o tym co mogło być nie tak !
Po Prostu działaj od nastepnego cyklu ;)
Dobrze , że masz owulacje bo jakbyś nie miała tak jak ja ( co miesiąc ) i czekała na jasną księżna kiedy przybędzie !!

I czekała również na druga księżniczkę w czerwonym Mercedesie czy będzie w tym miesiącu czy jednak nie to szału byś dostała !!!

A ja tak mam co miesiąc


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Ostatnia edycja:
@kas90 - żyjemy na razie w zawieszeniu, planowaliśmy wcześniej w tym lub następnym cyklu rozpocząć, ale nie wiem czy nie poczekamy jednak jeszcze do grudnia... Zobaczymy... Sama nie wiem co robić... Myślę nad innymi też zmianami w życiu i sama nie wiem...

@roxie123 - Biedna :( :* Wybierz się na monitoring, Marzycielka ma rację.
 
@kas90 - żyjemy na razie w zawieszeniu, planowaliśmy wcześniej w tym lub następnym cyklu rozpocząć, ale nie wiem czy nie poczekamy jednak jeszcze do grudnia... Zobaczymy... Sama nie wiem co robić... Myślę nad innymi też zmianami w życiu i sama nie wiem...

@roxie123 - Biedna :( :* Wybierz się na monitoring, Marzycielka ma rację.

Kochana działaj nie odkładaj nic na później ! Teraz na luzie bez spiny ;)
Jeśli masz być w ciąży to będziesz a jeśli do grudnia nie zajdziesz to zaczniesz intensywniej już na serio .

Ale to musicie sami podjąć decyzje !
Jak wy się czujecie z tym i jak będzie dla was najlepiej ;)


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Beta 0,1 progesteron 10 czyli ow była...to ja nie wiem co jest nie halo :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
o kurka wodna.. tego sie nie spodziewalam :( przykro mi..

@kas90 dziękuję zaraz zajrzę. Robię jeszcze małe tarty z maskarpone i truskawkami :)
Ojej!! ja chce mini tarte z maskarpone i truskawkami!! nie moge sie doczekac ciazy, bo bede sobie mogla pozwalac na takie cuda :D teraz M na mnie krzyczy jak siegam po slodycze lub mączne produkty :/ buuuu

@roxi123 zeby nie bylo ci za latwo, to zrobilam jak ty, 10 dnia po owu sprawdzalam progesteron czy byla owu i pokazalo ze tak i przy okazji bete i bylo 0,1. To byl piatek. A w poniedzialek 2 kreski na tescie. Oby ci sie udalo

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino, poważnie tak mialas?? o kurcze.. a masz pewnosc, ze wtedy w piatek to był 10dpo?
A jaka mialas bete w poniedzialek 13dpo po dwóch kreskach?
 
Napisałam do lekarza o ten monitoring...
I do M ze mam dosyć tych starań. Wiecie może nie pisane mi jest zostać mamą...mimo że pragnę tego najbardziej w świecie. Poza tym może za bardzo chce ale jak można odechciec ? Mi się odechciało wgl wszystkiego . Po prostu mi się nie chce nawet nie chciec...ciazka mam glowe ...co miesiąc mam rozczarowanie . Kupuję dzisiaj pake niezdrowych chipsów i mam martini w domu muszę to opic chyba . Może faktycznie się uda jak zaczniemy nowe życie u siebie sama nie wiem.
Może limit na ciążę u mnie został wyczerpany . A tak wierzyłam ze tym razem będzie ok . No cóż olac to wszystko...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@ovli22 - dziękuję kochana! Czasem też sobie mówię, że nie ma co odkładać, tylko działać na spokojnie i jak mam być to będę, a jak nie to nie. Ale sama już nie wiem, wiele spraw się w życiu nawarstwia i... nie wiem co robić. Myślę o zmianie pracy, mam we wrześniu i w październiku wesela u znajomych, a nie chcę by od razu np. każdy wiedział, że zaciążyłam i tak w kółko coś nie tak się składa. No i oczywiście ogromny strach czy się teraz uda, czy nie....

@roxie123 i dobrze, że tak piszesz, że tak gadasz i że masz taki stosunek, miej taki stosunek cały cykl i zobaczysz, że teraz się uda :p nawet jak się bzykniecie w tym miechu kilka razy to się uda, ale psychice po prostu odpuść i powiedz sobie, że w tym miesiącu odpuszczasz... zobaczysz ;) tutaj już były takie przypadki ;*
 
Do góry