reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny może głupie pytanie ale czy zdarzyła Wam się kiedyś bardzo bolesna owulacja?
Od kilku dni starsznie boli mnie lewy jajnik, ból przeszywa aż do kręgosłupa.. Nie wiem czy to normalnie.. Dzisiaj mam 13 dc. Czy to znaczy, że pęcherzyk rośnie czy raczej już po?
 
reklama
Dziewczyny może głupie pytanie ale czy zdarzyła Wam się kiedyś bardzo bolesna owulacja?
Od kilku dni starsznie boli mnie lewy jajnik, ból przeszywa aż do kręgosłupa.. Nie wiem czy to normalnie.. Dzisiaj mam 13 dc. Czy to znaczy, że pęcherzyk rośnie czy raczej już po?
Ja nie mam boli podczas owulacji ale kilka moich kolezanek ma i moim zdaniem to zwiastuje pęknięcie pecherzyka
 
@Porzeczka1234 kolezanka miala quinny?kazdy wozek ma jakies wady.
Ten ma dosc mala spacerowke ale i tak wole pozniej taka lzejsza kupic[emoji4]

Uwielbiam ostatnio nutelle[emoji7]z czym jadlas?

@czarna_mala niech pytaja nawet do 50 o ten dowod[emoji1]najgorzej ,ze w zeszlym roku szlismy na impreze i nie chcieli mnie wpuscic po dowodu zapoamnialam[emoji16]
Ale jaja z tym pozytywnym testem,slodziak z twojego M [emoji5]

@susana haha nie dziwie sie ,ze dziwnie sie spojrzaly na Ciebie jak kupowalas tescik[emoji23][emoji23][emoji23]sikam prawie ze smiechu a do wc mam daleko

@bertha ogromnie sie ciesze i zycze z calego serduszka (a nawet dwoch) zeby sie udalo[emoji8]

@7martynka89 to moze byc plamienie inplantacyjne[emoji4]
A jak nie to sprawdz progesteron ,ja mialam takie problemy.

@marzycielka81 kciuki mam zacisniete[emoji5]

@roxie123 mam nadzieje,ze wylosowalas ten wygrany[emoji5]

@pixi.nova pierwsza owu po pierwszym poronieniu u mnie az zwijalam sie w klebek,nie dalo sie nie zauwazyc[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@pixi.nova ja zaczęłam odczuwać owulacje po poronieniu wcześniej nie wiedziałam kiedy mam a teraz to nawet nospe nieraz brałam
Dziewczyny czy wiecie coś na temat NK? Mi poziom wyszedł 12 % czyli chyba nie tak źle ale aktywność po 2 h w górnej granicy normy
Ktoś wie jak się to leczy?
 
@monia0208 i kilka słów do Ciebie myślę sobie że może @kas90 ma rację, że czasem o wózkach brzuszkach i innych na pewno nie jest naszym zamiarem robić nikomu przykrości jeśli to robimy to nieświadomie zwróćcie nam uwagę to się "uspokoimy". Jeśli chodzi o stan twojej duszy teraz z brzuszkami są dziewczyny ktore na prawdę musiały przejść długą drogę aby znaleźć się w tym miejscu w którym są @Destino :* @susana :*.Nie mogę Ci obiecać, że każda tu urodzi zdrowego dzidziusia ale wierzę, że tak będzie czego z całego serca wszystkim starajacym diagnozującym życzę. Kochana może w tej sytuacji przydałaby się jakiś lekarz ..... czasami dobrze porozmawiać z kimś kto nas nie zna. Ściskam Cię






Mnie nie przeszkadza czytanie waszych postów, które i może mnie kiedys się przydadzą [emoji4],lekarzem dla mnie jest forum i najlepszym lekarstwem dziękuję za słowa otuchy dziś juz jest dużo lepiej [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
@monia0208

@iveo na nk to intralipid, encorton albo szczepienia. Czy ty miała jechać do Maliny byłaś? Ja też nk miałam 12 % aktywność chyba ze 20%.

@Funia90 ja nie neguję absolutnie tego wózka nawet dokładnie nie wiem jak on wygląda haha :p . Mhhh Nutelle pierwszą łyżkę bez niczego druga z rogalem a dziś robię rogaliki z Nutellą i drugiej dla męża z serem drożdżowe ale muszę poczekać jeszcze z godzinę z pieczeniem bo bym umarła w tej temperaturze sama czujesz..

@pixi.nova albo pecherzyk peka albo będzie pękał. Staracie się? Może tak za 2-5 dni idź na usg jak masz do kogo czy aby wszystko popękało jeśli ból nie ustąpi

@roxie123 ile do testowania bo za dużo śpisz w dzień jak ja teraz :p

@7Martynka88 oby to plamienie implantacyjne
 
Do góry