reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Haha to nieźle mialyscie [emoji23][emoji23][emoji23] kupiłam pink test express . Jak będzie miało być to będzie . Jadę do endo . Śpię żywcem... Nie nie mogę się ogarnąć poszlabym spać

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dziękuję za wszystkie dobre słowa odnośnie naszych wyników kariotypów, jesteście mega wsparciem! Jest tu tyle życzliwości na tym forum, że zaczyna się wierzyć w ludzi ;):):)

W ogóle miałam dzień dobrych wyników, odebrałam homocysteine i spadła do 5,71 więc chyba ok? Jak uważacie doświadczone koleżanki ?:p
Tsh również spadło teraz jest 1,37
FT3 2,22
FT4 1,19
Czy uważacie, że te wyniki są ok? Czy lepiej iść do endo?

@Destino tak dieta to nie wszystko przy Pco zdaje sobie sprawę, jednak na to chociaż mam wpływ, tak biorę gluckophage.. jeszcze na prolaktynę Dostinex. Jednak twój przypadek zawsze wywołuje radość jak mam doła, myśle sobie, że cuda się zdarzają! Dajesz dużo sił, staraczkom! :)
Wszystkim innym dziewczynom, które pisały dziękuję za dobre słowo, niestety jest tyle stron, że nie jestem w stanie nadgonic ... ostatnio ciągle mam mnóstwo pracy, ehh.
Dobrego dnia!!
 
@czarna_mala coś jest na rzeczy z tymi dowodami w lidlu, mi też sprawdzali ostatnio...
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest dobrze czy nie, robiłam badania i takie wyniki:
Kwas foliowy - 21,82
B12 - 578
Homocysteiny nie robią akurat w tej placówce w której byłam więc muszę się jeszcze wybrać. Ale jakieś pół roku temu miałam 9,5 więc chyba za wysoko pomimo tego że mieści się w normie.
Zadałem te witaminy bo pisalyscie że warto przed rozpoczęciem brania metyli sprawdzić - u mnie obie mutacje mhtfr hetero. No i PAI 1. Jade w srode do Prokocimia powtórzyć allo i na konsultacje do Sachy. Zapytam go o heparyne. Myślicie że przepisze?
 
@pixi.nova tsh super - mam takie samo :). Na ft3 i ft4 jyz się nie znam - muszą się inne dziewczyny wypowiedzieć.
Homocysteina - mój gin powiedział wczoraj, ze 5 z przodu i jest ok :) Wiec super. Z jakiego poziomu zaczynałaś i jak długo Ci to zajęło?
@Ag86 w nawiązaniu do tego co na napisałam to metyle bierz, żeby zacząć już tą homo zbijać. Bo pewnie chwile to potrwa i starania o jakieś 2-3 miesiące minimum należy odroczyć przy takim poziomie i MTHFR c
 
@marshia buraki na zbicie Homocysteiny tak? Tylko w każdej postaci czy jakiejś konkretnej? Jutro jeszcze podjadę zbadać żeby wiedzieć jaka jest teraz.
Mnie tsh utrzymuje się ładnie (0,75) po rozpoczęciu diety i przeciwciała anty tg i tpo też ładnie spadły... Bo dawkę eutxyroxu mam minimalna już...
 
@Ag86 na zbicie to przede wszystkim metyle. Buraki to bardziej przy okazji - wiadomo, ze przyspieszą. Ale metyle, metyle i jeszcze raz metyle. Od już.
Edit: A buraki na surowo - sok. I kiszone. Gotowane, duszone, smażone chyba już nie
 
Ostatnia edycja:
@marshia mam super przepis na sałatkę z buraków do obiadu więc trzeba robić częściej. A kwas metylowany biorę już ten z Solgara 400.
Jestescie tutaj kopalnia wiedzy. Czesto dużo lepszego lekarza :-)
 
A b12 i b6??? Sam Folian nie starczy. No chyba, ze masz duuuuuuużo czasu na zejście z tych prawie 10 jednostek ;) ja biorę od miesiąca Folian w dawcę 0,8, b6 i b12 i zeszło mi raptem o 2 jednostki.
Wiem, ze @roxie123 zeszlo więcej, ale tez brała komplet. Sam Folian to wg mnie zbyt mało
 
Tak tak sam folian to za mało :)
Byłam u Endo powiedział że wyniki rewelacyjne na ciążę i się pyta czy jestem ja mówię nie wiem ale może tak [emoji23] dostałam teraz letrox 75 .
Brzydko powiem ale zjebalam babke na korytarzu. Mnie zawsze lekarz przyjmuje bez kolejki bo ja tylko wchodzę i wychodzę . Ta do mnie z taka mina ze bez kolejki ze się czeka ze to ze tamto ... Ja jej grzecznie odp ze ja nie do badania i wgl a ta dalej szura do mnie . To jej wygarnelam ze jest niewyrozumiala i wredna ma minę ! i wgl ze wstyd bo młodzi mają wiecej kultury jak starsi . Powiedziałam życze Pani zdrowia i wyszłam . Co zaaa normalnie myślałam że nie wytrzymam . Jadę do domu upał masakra . Coś mnie pobolewa brzuch przyjadę to nyny [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@marshia W czerwcu bodajże miałam wynik 7,5 homocysteiny. Od tego czasu zbijam metylami. Ja biorę więcej niż po jednej tabletce dziennie, tak mi zalecano.
Jednak ja biorę gluckophage a on wypłukuje wit. z grupy B więc u mnie trochę trudniej. Jednak mój gin wynikiem 7,5 nie był przerażony, uznała, że jest ok. Dlatego ten aktualny wynik tym bardziej wydawał mi się dobry. Chciałam się jednak tutaj upewnić jak Wam doradzano.
 
Do góry