reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@matulkaa, super! Czyli nasze objawy ciążowe się pokryły:D

Wszystkie, bez wyjątku [emoji8] oby tylko później wszystko układało się tak super jak u ciebie [emoji8] nawet tą samą panią doktor biorę pod uwagę. Byłam u niej na wizycie i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Ale powoli, na razie powtórka bety przede mną. Strach przeplatany radością.



Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam u Rajtar Ciosek w Słomnikach, kiedy jeszcze się diagnozowałam.
Ma opinię równie dobrego lekarza jak Milewicz (razem pracują) ale przystępniejszej w obyciu.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę prywaty, już nie mogłam wytrzymać i poszłam dziś na betę, bolące piersi nie dawały mi spokoju, szok w pierwszym cyklu starań beta 18,4, wynik nie pozostawiający wątpliwości, jestem w 23dc. Sprawdzę jeszcze w piątek i pędzę do Przybycienia na monitoring, niech w końcu poda ten accofil.
Nie wierzę, ale bardzo się cieszę. Reszta dziewczyn testujących, trzymam kciuki również za was [emoji8] która teraz w kolejce? @roxie123 chyba ty [emoji7]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
GRATULACJE!!! super :)
a który to u ciebie dpo? i cyce od którego dpo bolały? brałaś po owu jakis progesteron?

@kas90 gratuluję zdrowej córeczki!! :)
 
Owulacja była w zeszłą sobotę, potwierdzona monitoringiem. Dziś 23 dc, 10 dpo. Od tego czasu biorę Duphaston 3x1. A piersi bolą mnie już od 6dpo, ale na początku myślałam, że to po lekach.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 - pięknie!!!!!!!!!!!!! :*
@matulka - gratki!!!!!!!!!!! :D

a u mnie chyba też powód do radości!!!!!!!! :))))
Mój M. dzwonił na Polną i powiedzieli mu, że moje i Jego kariotypy są ok, ale na piśmie dopiero będą miały Panie to zrobione po długim weekendzie! CHYBA UWIERZĘ NA SŁOWO I ODETCHNĘ Z ULGĄ!!!! <3 @Funia90, @pixi.nova @roxie123 :* :* :* buziaki dla Was!!!
 
@nafoczka ty dzielna kobieta jestes i piekna choc nie widze, to czytam w postach

@kas90 najwspanialsza wiadomosc corcia [emoji7]

@matulkaa czas na stresa dla ciebie-co prawda zartuje ale wiem ze bedzie... kochana cudna wiadomosc. Lap leki juz i wchlaniaj nim przybycien was zobaczy

@burczus, zadbaj o siebie, a potem bedziesz nam odpisywac, my pamietamy... o mamie tez

@Marthi,@funia to super wiadomosci. Kariotypy syrasza kazdego, dobrze ze so dobre

@bertha ty tez juz blizej niz dalej, pamietam o wizycie. Daj znoc co lekarz dla was przygotuje

Caluski dla mam i dzieci, spokoju dla brzuchatek, pozytywnych testow dla staraczek i wytrwalosci dla diagnozujacych

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczuś skupiam się ....skupiam się jak mogę :D ale wiesz jak to jest ... czasami jestem zacofana xD
No nic jeszcze trochę i zobaczymy co to wyjdzie z tego czekania , czy coś czy nic ;p pozdrówka :**
@matulkaa oooo gratulacje !!! :* no ja jestem w kolejce... ale już zaczynam się niecierpliwić ;p ja mam dzisiaj 23dc :) ov była w niedziele czyli dziś 9dpo :) cycki mnie nie bolą nabrzmiały tylko i żyły są ale to może być i na @ ;/
@Marthi widzisz i suuuper ! :D teraz weź głęboki wdech i wrzuć na luz :D :*
 
reklama
@matulkaa gratulacje! Spokojnej dobrej ciąży
@Funia90 super!!!! Niech dzieciątko rośnie zdrowo a krwiaczek się szybko wchłonie
@Marthi fajnie że się udało wykluczyć błędy genetyczne. Wszystko inne do wyleczenia!
@Destino udanej wizyty! Tym razem karta już na pewno bedzie!
@kas90 gratuluję córeczki
@agatush @porzeczka spokojnej ciąży do konca

Ale Wam zazdroszczę dziewczyny tyle się u Was dzieje dobrych rzeczy!
Ja miałam badać progesteron po owulacji a dziś 20 dc i żadnych oznak owulacji jak zawsze był wzrost temp
Czekam na wyniki kariotypow a w pn wizyta u nowego lekarza ciekawe czy zleci jakieś badania
A w lipcu już Malina....
 
Do góry