reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Funia90 dziekuję za info o DNA. Zamówione, dziś przyjdzie, robię wymaz i odsyłam. Reszta z krwi w przyszłym tygodniu wg listy @nafoczka . Gdyby nie info o tym teście, straciłabym albo czas na próbę zrobienia na NFZ części, albo kasę na resztę. Kasa i tak pójdzie, ale to nie ma znaczenia. Byle znaleźć punkt zaczepienia co jedt nie tak i uchronić się za 4 razem.
Super, ze masz pod sercem drugie serduszko :) i wszystkie inne dziewczyny z brzuszkami - wielkie, wielki gratulacje :)
 
Witam dziewczyny.
Bardzo dziękuję za słowa wsparcia. @nafoczka trzymam się,trzymam. Teraz to na świerzo i szok. Tęsknota dopiero przyjdzie. Dobrze wiem o tym.
Wybaczcie ale nie skupiałam się na postach. Wyłapałam tylko że u @Funia90 wszystko ok. I że @kas90 córcię zdrową nosi:) gratuluję:)
@roxie123 Ty masz się skupić na przyszłości a nie tu się cofać. Wszystkie myślimy o naszych aniołkach i to nie uniknionne,ale nie łącz tych dat. Wspominaj ale nie analizuj:) malymi kroczkami do przodu! Trzymam kciuki;*
Pozdrawiam i jeszcze raz baaardzo dziękuję!
 
@Marthi trzymam kciuki za kariotyp,ale musi byc tak jak u nas[emoji5]

@marshia nie ma za co[emoji4]wynik dostaniesz najpozniej za 2 tygodnie [emoji4]
Mi wyszlo mthfr w oby odmianach i pai-1
Dostalam wczoraj zalecenia od gentyczki ale i tak stosowalam je juz wczesniej.
Wklejam ponizej[emoji4]

Dodaje tez foto z usg,u gory widac dzidzie i krwiak wiekszy niz dzdziol obok[emoji58]a ostatnie zdejcie pojedyncze jest sprzed tygodnia i t mniej widac krwiaka,ale nie wiem moze to kwestia ujecia.
1497345361-aaaaaa.jpeg
1497345305-aaaaaa.jpeg
1497345312-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kas90 gratuluję córeczki
@Funia90 kamień z serca, super że serduszko bije [emoji175]
@Destino nieustannie trzymam kciuki

Trochę prywaty, już nie mogłam wytrzymać i poszłam dziś na betę, bolące piersi nie dawały mi spokoju, szok w pierwszym cyklu starań beta 18,4, wynik nie pozostawiający wątpliwości, jestem w 23dc. Sprawdzę jeszcze w piątek i pędzę do Przybycienia na monitoring, niech w końcu poda ten accofil.
Nie wierzę, ale bardzo się cieszę. Reszta dziewczyn testujących, trzymam kciuki również za was [emoji8] która teraz w kolejce? @roxie123 chyba ty [emoji7]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
W ogóle to polecam dr Lukoschek z Volumed w Krk. To byly moje drugie prenatalne u niej na nfz. Super podejście, wszystko mówi po kolei co bada i nawet pyta czy widzę na monitorze i jest zainteresowana pacjentem.
@matulkaa, super! Czyli nasze objawy ciążowe się pokryły:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry