reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Destinko - dziękuję kochana! Bardzo się cieszę z Twojego pozytywnego nastawienia, co do Twojej dzidzi! Jesteś PASKUDNIE silna i ZDECYDOWANIE świetnie nastawiona! Oby tak dalej!!! :*

@roxie123 - :* :* :* dobra rada!

@iveo - oby było tak jak mówisz! :* Ja w pon. też wizytuję u nowej ginki! Ciekawe co mi powie i zleci, tak samo jak Tobie :*

@bea25ta - zboczuchu! :D

@Funia90 - a witam, witam Z PRZYJEMNOŚCIĄ! :D Funia, tak w ogóle to jesteś na L4? Już nie pamietam czy masz swoja dzialalnosc, czy u kogos pracujesz?
hahahahaha, Funia, uśmiałam się z tego namiotu pod IP :D to poważny temat, ale tak to ujęłaś, że siedzę i się chichram! :D
 
reklama
Przepraszam, ze tak Was zarzucam swoimi pytaniami, ale mam kolejne :)
Wiem, ze kilka z Was stosowało olej z wiesiołka/oeparol przed ciążą. Czy taki oeparol femina jest ok czy miałyście coś innego?
W przyszłym tygodniu dopiero będę robić badania z krwi, które Mize pokażą problemy z zespołem antyfosfolip, homocysteina itp.
Aktualnie biorę glucophage na ta insulinoooprnisc, kwas foliowy, vigantoletten 1000 (2x1), magnez, selen i piję Inofem (2x1)
Polecacie coś zmienić, dodać jeszcE przed wynikami?
Przypomnę tylko, ze kariotypy ok, bakterie wszystkie ok, plemniki ok
 
Ostatnio podoba mi sie najlepsiejsza dolegliwosc ciazowa. Nie zdaze dobrze zamknac dzrzwi od ubikacji a juz musze wracac z powrotem [emoji4]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Destino, nie mogę sobie wyobrazić jak jadłaś tego pączka :D
Marshia, a masz problemy ze sluzem lub cienkim endometrium? Jeslu nie, to odradzam wiesiołek, bo rozwaliłam sobie przez niego cykl (mialam prawidłowe cykle, ale głupia chciałam przyspieszyc zajscie)
 
Hmmmm. Na endometrium żaden lekarz za bardzo nie narzekał podczas monitoringów wcześniejszych. Co do śluzu - marny jest, co akurat jedt plusem w codziennym funkcjonowaniu ;) Używam wkładek, ale bardziej dla komfortu psychicznego niż z potrzeby.
A jak Ci rozwalił cykl ten wiesiołek?
Kurczę - może zostanę przy samym Inofemie - nue będę ryzykować
 
@matulkaa Gratuluję.
@Porzeczka1234 Zobaczymy jak ten cykl ,ale nie robię sobie dużych nadziei .
Dziękuję dziewczyny za wszystkie gratulacje, zdaję sobie sprawę że to dopiero początek i długa droga przed nami. Ale cel tej wędrówki znamy wszystkie [emoji56] krok po kroczku, byle do przodu; kolejna beta, pecherzyk, serduszko itd. Na razie za bardzo się boję by sięgać myślami dalej.

@magda1208 tobie również życzę powodzenia w staraniach, uda się!!!!

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmmm. Na endometrium żaden lekarz za bardzo nie narzekał podczas monitoringów wcześniejszych. Co do śluzu - marny jest, co akurat jedt plusem w codziennym funkcjonowaniu ;) Używam wkładek, ale bardziej dla komfortu psychicznego niż z potrzeby.
A jak Ci rozwalił cykl ten wiesiołek?
Kurczę - może zostanę przy samym Inofemie - nue będę ryzykować

Najpierw dostałam śluzu płodnego już w 6 dniu cyklu, potem zanikł, a jajko nie pękło i nie miałam owulacji w cyklu z którym łykałam, a endometrium było bardzo grube (dopiero potem to skojarzyłam). Ale to tylko u mnie, większości dziewczynom pomagał. lekarka mówiła, że z lekami które brałam mógł tak zadziałać.
 
reklama
Do góry