reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam się nocn@ porą .
Dziewczyny mało piszę ale czytam Was na bierząco codziennie .
Jakoś weny do pisania brak .
A wy tu sobie świetnie ze wszystkim dajecie radę :D
Staruszki ,takie jak ja. odchodzą na dalszy tor ,a wzamian młode pełne nowych wiadomości dziewczyny , które świetnie tutaj się uzupełniają i mają super wiedzę :)
Za Wszystkie z Was ciągle trzymam kciuki i cieszę się z każdego najmniejszego chociaż sukcesu :)
U mnie czas leci i jakoś tocze sie do przodu .Nie poddaję się chociaż czasami mam chwile ogromnego strachu ,czy oby dotrwam szczęśliwie do końca ...:(
A z wiadomości medycznych to brzuch twardnieje ale chyba nie ma to dużego znaczenia bo szyjka 4 cm .
Jak jest kiepsko biore spasmoline albo czopek skopolan i jest lepiej .
Męczy mnie zgaga i straszny ból kości ogonowej ( jakiś ucisk?)
To tyle z narzekania , bo jakoś daje rade i jeszcze ciągle chodze do pracy .
Córcia waży 978 gram i dzisiaj funduje mi kopniaki w pęcherz :D
Całuję Was wszystkie mocno :happy2:
 
reklama
@susana dobrze slyszec, ze u was dobrze sie dzieje [emoji4] trzymajcie sie dzielnie. Juz tyle za wami. Trzymam kciuki byscie dotrwaly do konca [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino - po części masz racje, jednak na połówkowych badaniach i prenatalnych chyba lekarz też jak widzi, np. zbyt dużą przezierność karkową o tym informuje? Ja uważam to badanie za sensowne, w tym wypadku, że może z niektórymi wadami można walczyć / leczyć je już w trakcie ciąży. Nie wiem tylko czy te badania są aż tak czułe, że wykrywaja np. wady serca, które można leczyć już jakoś w brzuchu matki? Wiem, że na świecie odbywają się nawet jakieś mini operacje w łonie. Kiedyś o tym czytałam...

@pixi.nova - Nie otwierają mi się Twoje wyniki :( Co do wit. D - spędzaj czas na słoneczku, może zwiększ dawkę suplementu... Mi endokrynolog zalecił bez badań 2000j, a teraz łykam 4000, żeby się dobrze przygotować. Przyjmujesz d3 z k2 mk7? Gdybyś potrzebowała dobrego Endo, a z tego, co Destina pisze (po zobaczeniu Twoich wyników) to polecam poczytać o doktorze Owecki - cudowny człowiek, ja do niego właśnie we wtorek lub środę idę i bardzo go polecam. Daje dużo ciepła, ogrom nadziei i ma ogromną wiedzę, a do tego bierze pod uwagę wszystkie wyniki - również ginekologiczne, a nie tylko tsh. Wczoraj dzwoniliśmy po kariotypy, jeszcze wyników nie ma... Może będą na środę... bo po weekendzie w poniedziałek wizyta u Kubiaczyk, więc bardzo by mi się przydały...
Pixi, jeszcze co do badania defragmentacji DNA, mój mąż robił badanie nasienia, ale to chyba nie to samo... U niego wyszło wszystko wzorowo...

@susana - buziaki dla Ciebie i bobo! i weź nam tu proszę starszyzną nie zajeżdżaj! :* tutaj każda z nas jest w równym wieku! :)
 
Ale tutaj dziś cichutko! :szok: Pierwszy raz nadążam czytać na czas :biggrin2::eek::dry::cool2:

Brzuchatki, pisać jak Wasze samopoczucie! :)
Mamuśki, co u Was? Jak szkraby? ;)
Staraczki, co tam u Was, kochane? :-) :)

Dla zawieszonych w próżni, diagnozujących się nadal, tak jak ja czy @pixi.nova np. (bez urazy kochana:p) wszystkiego dobrego!!! :* :)

U mnie nic nadzwyczajnego :) czekam cierpliwie na testowanie :)
Takie pytanko , może troche nie teges ale tutaj wiem ,że moge o wszystko zapytać ;) Wiem ,że do zagnieżdżenia dochodzi jakoś między 6-7 dniem po ow u mnie dzisiaj 5 i robi się coraz bardziej mokro w majtkach ;p w sensie pojawia się b.dużo białego śluzu jak myślicie to dobry objaw ? ;p jak było u Was ? czy nie obserwowałyście :) ja w sumie z dystansem cały czas , ale nie dało się tego nie zauwazyć...

A co do wid D ... ja przy następnych badaniach sprawdzę jaki mam poziom bo jakoś w marcu miałam
22,60 przy normach :

Niedobór: ≤ 20
Poziom niewystarczający: 21 – 29
Poziom wystarczający: ≥ 30

Suplementowałam wcześnej , ale tez odstawiłam i biorę od czasu do czasu bo teraz dużo słońca i nie wiem żeby nie przedobrzyć ? czy brac nadal ??? Mam taka naturalną witaminą D3+K2+magnez myślę czy brac jeszcze omega 3 ? jak tak to jaką ?? bo wcinam też metylowane witaminy do obiadu i mnóstwo tego ;/
A witaminka taka naturalna :
19046710_1903532293255064_1726694446_n.jpg 19073124_1903532303255063_752986560_o.jpg
 

Załączniki

  • upload_2017-6-9_7-57-54.png
    upload_2017-6-9_7-57-54.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 56
  • upload_2017-6-9_7-57-54.png
    upload_2017-6-9_7-57-54.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 58
  • 19046710_1903532293255064_1726694446_n.jpg
    19046710_1903532293255064_1726694446_n.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 77
  • 19073124_1903532303255063_752986560_o.jpg
    19073124_1903532303255063_752986560_o.jpg
    126,6 KB · Wyświetleń: 57
Dziewczyny co do witaminy D3, mi z poziomu 11,70 wzrosło do 41,1 po pół roku brania tabletek 5000, z dużego niedoboru wskoczyłam na poziom wystarczający, ale do górnej granicy normy jeszcze daleko, tak więc ja nie zastanawiam się czy odstawić, czy nie [emoji16] tylko biorę dalej!

Czy wy też biorąc Dupchaston (3x1) po owulacji, odczuwacie dużą bolesność piersi? Nie chcę wmawiać sobie na razie żadnych objawów, ale cycki bolą okrutnie, a raczej wcześniej nie miałam z tym problemu (ps. 6 dzień po owulacji, to chyba za wcześnie na jakiekolwiek symptomy :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@matulkaa to też będę brać tą D ;) ja biorę dupka 2x1 i jestem dzisiaj 5dpo , i też jakichś objawow brak tylko dzisiaj ten sluz się pojawił no a co do cycków to nie bolą ale tak jakby napęczniały :p czyli testujemy razem ?

@Marthi [*] Światełko <3 przytulam :*

Ja bym za tydzień urodziła ;/ pierwszy termin miałam na 15go ;/
 
reklama
@matulkaa oby był wysyp 2 kresek :) 3mam kciuki za nas wszystkie :*

Dziewczyny więc tak pomóżcie mi ;/ bo biorę te metyle ciągle folian i te B6 B12 osobno D+k+magnez i letrox chyba ma jod , ale w tych suplementach dla staraczek jest tyle witamin i wg ;/ ciągle mam wrażenie ,że czegoś mi braknie .
Pomyślałam ,że może kupie te tabletki one nie mają ani B ani folianów bo wszystkie inne mają, a zawierają ten wazny DHA . Podpowiedzi poproszę bo powiem siostrze żeby mi wzieła po drodze :*
56bd9ba07ce22.jpg
pregna-250-dha.png
 

Załączniki

  • 56bd9ba07ce22.jpg
    56bd9ba07ce22.jpg
    101,4 KB · Wyświetleń: 385
  • pregna-250-dha.png
    pregna-250-dha.png
    36 KB · Wyświetleń: 388
Do góry