reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxie123 nie kupuj tej pregny dha powinno sie zażywać od 12 tygodnia ciąży. Ja tak zaczęłam brać informacja od 2 genetyków

@Marthi przykro mi niestety większość z nas ma te daty światełko dla twego aniołka

@susana dobrze ze się odezwałaś martwiłam się o was. Ksieżniczka spora i prawie kilo super odzywaj się czasami. Ściskam Was
 
reklama
@Porzeczka1234 a taki kwas omega 3 zwykły będzie ok ? wszystkie suplementy mają kwas foliowy zwykły a ja go nie przyswajam no i mają te B , a nie chce przedawkowac tych witamin bo za duzo tez nie dobrze
 
Po co ci ten omega 3 teraz kolejna tabletka. Ja kupiłam olej lniany i piłam łyżeczkę dziennie albo robiłam częściej sałatki i tam dodawałam bądź do jogurtu myślę że to lepsze posunięcie. Ale jeśli bardzo chcesz to kup ja tylko tak doradzam

Ja też mam mthfr i teraz biorę fembion natan 2 + dha tam jest zwykły kwas i ten metylowy i jest jeszcze pregna plus + dha tam tez jest kwas metylowy i zwykły ale te witaminy bierze się w 2 trymestrze
 
Dziękuję za radę :) po prostu nie chce popełnić błędu ze swojej strony dlatego wolę się doradzić ; * kiedyś miałam bardzo duży niedobór potasu i znalazłam się w szpitalu dlatego teraz pilnuje wszystkiego i może dlatego ta panika :)
 
@matulkaa to też będę brać tą D ;) ja biorę dupka 2x1 i jestem dzisiaj 5dpo , i też jakichś objawow brak tylko dzisiaj ten sluz się pojawił no a co do cycków to nie bolą ale tak jakby napęczniały :p czyli testujemy razem ?

@Marthi [*] Światełko <3 przytulam :*

Ja bym za tydzień urodziła ;/ pierwszy termin miałam na 15go ;/
A ja dzisiaj 4dpo :) takze jestemy dzien po dniu: matulka, roxie, bertha.
burczusm a ty ktory dpo?
 
@roxie123 nie ma problemu kup sobie ten olej lniany tylko trzymaj go w lodówce on na prawdę jest dobry dodatkowo poprawia śluz co w dni płodne się przyda moj mąż też popijał i jeszcze dawalam mu olej z pestek z dyni dobry na nasienie ale on jest tak dobry w smaku ze jak przyjeżdzała córka siostry to mówiła ciocia masz ten olej dasz się napić :D
 
reklama
@roxie123 nie kupuj tej pregny dha powinno sie zażywać od 12 tygodnia ciąży. Ja tak zaczęłam brać informacja od 2 genetyków

@Marthi przykro mi niestety większość z nas ma te daty światełko dla twego aniołka

@susana dobrze ze się odezwałaś martwiłam się o was. Ksieżniczka spora i prawie kilo super odzywaj się czasami. Ściskam Was

Popieram.
Roxie, spokojnie. Na początku najwazniejsze są wit z gr B. Potem od 2 trymestu dopiero inne, jak maluch zaczyna rosnąć.
1 Trym: b6 b12 b9 d3 i magnez
2 Trym b9 d3 magnez jod dha300
Mnie gin kazała tak czy siak brac d3 2000j, mimo ze lato.

Ja też rok temu w tym czasie straciłam aniołka(*)
I to że jestem w ciąży nie sprawiło, że zapomniałam, choć tak wszyscy myślą (oprocz M). Po prostu się czuję mamą trójki. Choć mi łatwiej wiedząc, że tu na ziemi będę mogła jedno tulić.

Co do objawów ciąży. Ja przy dupku nie miałam przed @ bolesnych piersi, bo i pms nie było. Ale bolały od 8 dpo w udanym cyklu. W 8 dpo tez wystąpiło osłabienie i lekka infekcja gardła. Od 7dpo temperatura poranna zaczęła dalej wzrastać i pojawił się biały sluz (choc przed @ tez mi się taki zdarzał).

Nie uwierzycie, ale odkąd biorę żelazo zaczęłam się codziennie rano na czczo wypróżniać. Mam nadzieję, że z hemoglobiną będzie lepiej.
 
Do góry