reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Co do objawów ciąży. Ja przy dupku nie miałam przed @ bolesnych piersi, bo i pms nie było. Ale bolały od 8 dpo w udanym cyklu. W 8 dpo tez wystąpiło osłabienie i lekka infekcja gardła. Od 7dpo temperatura poranna zaczęła dalej wzrastać i pojawił się biały sluz (choc przed @ tez mi się taki zdarzał).

@kas90 no jakbym o sobie czytała [emoji16] boli mnie gardło - zwalam winę na klimatyzację, czuję piersi - doszukuję się efektów ubocznych Duphastonu a i białawy śluz też się pojawił Aż nie wierzę, że mógłby to być "złoty strzał" [emoji8] Nic to, pójdę na betę, tak jak radziłyście koło 10 dnia po ovu.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@matulkaa mnie się udało za pierwszym razem też uważamy z mężem to za cud tym bardziej że mieliśmy duże kłopoty z zajściem w ciążę zawsze. Te wszystkie objawy miałam co Ty i do tego zawroty głowy lekkie

@kas90 ja też nie mogę zapomnieć o moich dzieciach radość miesza się ze smutkiem i paniką. Wczoraj mówię mężowi tu leży bydluń i pokazuje on skąd wiesz a ja mu sprawdzałam dedektorem a on do mnie żyje Boże pomyślałam ze i mu jest ciężko ja że tak on się nachylił nad brzuchem i mowi bobo bobo tu tata myślałam ze zacznę wyć takie smutne radosne momenty tez sa. Kasiu jak ja piłam sok z buraka też chodziłam bez problemu do wc. Ale ja mam te moja herbatkę koperkowa i codziennie chodzę do wc.
Ile przytyłaś ? Ja juz 4 kg masakra

@dżoł mimo negatywnego nastawienia trzymam kciuki za II kreski @burczuś @bertha @matulkaa i @roxie123 za was również i wszystkie niewymienione a testujące

@Funia90 @Destino jak u was ???

@nafoczka jak Wikuś?
 
Ostatnia edycja:
@Destino to pychotka [emoji7]ja bym zjadla jakies nalesniki ,ale nie ma kto mi zrobic[emoji58]

@Marthi switelko dla Anioleczka[emoji20]

Ja rowniez trzymam kciuki za wysyp kreseczek na forum[emoji5]
A za te ktore sa w ciazy abysmy dotrwaly do konca [emoji5]
Wlansnie kiedy zaczynalyscie przybierac na wadze?
Ja dwa razy dotrwalam do 10 tyg i na moje szczescie nigdy nie przytylam ani grama.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzisiaj waga 55 kg. Startowałam z 51,5 kg, czyli podobnie. Teraz czuję, że się rozpędzam dopiero :D Nie ma wyjscia, trzeba będzie utyć, nie chcę ograniczać jedzenia, żeby niczego nie zabrakło. Mysle, ze to normalny przyrosy wagi. I tak nie jem zadnych słodyczy i niezdrowych przekąsek. Teraz trochę zmieniłam plan posilkow, zeby nabiału i jaj nie łaczyc z tabletką zelaza.
I Tak:
śniadanie: 2 kromki z maslem, nabiał/2 jajka, warzywa
2 śniadanie: owoce 2 porcje i jogurt/kefir
Obiad z mięsem i warzywami i szklanka kefiru czy maslanki(chociaz dzisiaj nalesniki z serem i owocami i jogurt<3)
Podwieczorek: warzywo (zwykle burak)
Kolacja: zupa krem z warzyw z bagietką/kiełbaski/wędlina 2 kromki i warzywa
Dodatkowe przekąski: owoce, orzechy, domowe lody, soki

@funia90, daleko mieszkasz od centrum Kato (Korfantego i dworzec?)
 
Ostatnia edycja:
@kas90 mam podobnie jeśli chodzi o jrdzenie dzienne ale ja grzrszę wczoraj 4 galaretki w czekoladzie a nie lubiłam galaretek
A przed wczoraj mała paczkę leysow paprykowych ale na nie miała smaka od 4 miesiący haha i pół paczki zjadł mąż.

Właśnie jestem po melonie ja nie mam wątpliwości ze przytyje moja koleżanka z wagi 65 kg gdzie jest dość wysoka 170 cm ja też tyle mam na poród szła z waga 92 kg i co zrobić a na drugi dzień po porodzie ważyła 14 kilo mniej a dzidzia urodziła się z waga 4700 mały klocek
 
reklama
Do góry