reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 ten strach przed badaniami chyba zostanie do konca. Taka bylas dzielna, a dzidziolek super sie trzyma. Dobrze ze Malina tak dba o Was i troszczy sie o wyniki. Dobrze sie wami opiekuje [emoji1]

@Marthi to teraz na spokojnie bedziesz mogla odstresowac sie i zaczac starania [emoji4]

@Roxi123 trzymamy kciuki za maluszka [emoji110][emoji110][emoji110]

@marzycielka endometrioza to nie tylko torbiel czekoladowa, bo tak sie nazywa. Czekoladowa bo czesto wypelniona krwia. Teraz lekarze maja tendencje do podpisywania kazdej torbieli endometrioza. Jesli jest bol przy stosunkach, to w pozycji od tylu. Pozostale nie daja dolegliwosci bolowych. Wazny jest tez obfity okres i dolegliwosci bolowe, krore zaczynaja sie przed, sa w trakcie i po okresie. Zwlaszcza w zaawansowanym stanie. Do tego powracajace stany zapalne drog rodnych. Mozna miec problemy z wyproznianiem sie. Wrazliwe jelita. Tak jest najczesciej. I to zespol tych objawow daje podejrzenie endometriozy. Natomiast sa przypadki, gdy dolegliwosci bolowych nie ma. Ale to wyjatki. Wprawne oko lekarza nawet na usg zobaczy zmiany. Ale do potwierdzenia diagnozy potrzeba laparoskopii i wycinka. Niestety lekarze wierza dopiero jak zobacza papier z opisem zabiegu. W poczatkowym stadium tak zwany 1 stopien jest uleczalny. A najlepszym lekiem jest ciaza. Bardziej zaawansowany stan niestety nie podlega wyleczeniu, a jedynie wyciszaniu. Jak widzisz przyklad bea25ta i moj a ja mam endomende na pograniczu stopnia 3 i 4. Mozna zajsc w ciaze i urodzic zdrowe dziecko. Starac sie mozesz zawsze. Torbiele czasem utrudniaja zajscie w ciaze. Tym wszystkim sie narazie nie przejmuj. Jak zrobia ci laparoskopie, to im szybciej po niej zajdziesz w ciaze tym lepiej. Po zabiegu duzo latwiej w ciaze zajsc. Endomenda utrudnia zajscie w ciaze, ale jak sie juz zajdzie, to w rozwoju dziecka nie przeszkadza. To troche info o endomendzie. Na necie duzo przeczytasz i wiele rzeczy jest przerazajacych. Ale w rzeczywistosci nie musi byc az tak czarno. Duzo kobiet urodzilo z bardziej zaawansowana endomenda. A na poczatek, zanim bedziesz sie osfajac z tym strachem to potrzebujesz dobrej diagnozy. Mozliwe, ze wcale jej nie masz, wiec nie stresuj sie za wczasu. Wiem ze latwo sie mowi... znam to z autopsji

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję kochane jesteście :* jeszcze Ci durni lekarze nic nie robią , podali kroplówke i tyle...nie rozpoznali jeszcze co tam jest nie tak ... powiedzieli ,że usg zrobią może jutro jak się większa grupa dzieci zbierze masakra wg brak słów... mała wczoraj zwymiotowała to pielegniarki powiedziały żeby sobie matka sama posprzątała . Mówiłam szwagierce ,że jak do jutra się dzieckiem nie zajmą to niech bierze wypis i jedzie do dobrego szpitala ... zmartwiłam się okropnie :<
 
Dziękuję kochane jesteście :* jeszcze Ci durni lekarze nic nie robią , podali kroplówke i tyle...nie rozpoznali jeszcze co tam jest nie tak ... powiedzieli ,że usg zrobią może jutro jak się większa grupa dzieci zbierze masakra wg brak słów... mała wczoraj zwymiotowała to pielegniarki powiedziały żeby sobie matka sama posprzątała . Mówiłam szwagierce ,że jak do jutra się dzieckiem nie zajmą to niech bierze wypis i jedzie do dobrego szpitala ... zmartwiłam się okropnie :<
No to co to za szpital! z wątrobą nie ma żartów. Może....czekają by dostać w łapę...?
 
@Porzeczka1234 Sama żałuję choć nie wiem czy nie zrobię nowych badań na zespół tamte są ze stycznia po szczepieniach . Pani Ewa na pewno też ją bardzo lubię.
@roxie123 Brak słów opieka medyczna pozostawia wiele do Życzenia .
@Funia90 Zdrówka i spokoju na pewno wszystko się ułoży.
@Czajak Co u ciebie kochana.?
Pozdrawiam całą resztę.
 
@burczuś @magda1208 dajcie spokój ...jakbym to była ja to bym ich tam rozniosła ! szwagierka mówi ,że przyszła pooglądała ją pediatra bo ma wysypke i uspokajała ,że to wygląda na wirusówke ale nic konkretnego więcej nie powiedziała ;/ zamiast się dzieckiem zająć , zbadać co jest na rzeczy to tak się uczą na ludzkiej krzywdzie ;/ że musza czekać do jutra czy sie wyniki zmienia , ale przeciez usg by jej mogli zrobić od razu nawet profilaktycznie ...
@Magda82... nie wiem dokłądnie , z wyników krwi albo moczu chyba bo jej wczoraj pobierali mocz i krew
 
Ale tutaj dziś cichutko! :szok: Pierwszy raz nadążam czytać na czas :biggrin2::eek::dry::cool2:

Brzuchatki, pisać jak Wasze samopoczucie! :)
Mamuśki, co u Was? Jak szkraby? ;)
Staraczki, co tam u Was, kochane? :-) :)

Dla zawieszonych w próżni, diagnozujących się nadal, tak jak ja czy @pixi.nova np. (bez urazy kochana:p) wszystkiego dobrego!!! :* :)
 
reklama
@Marthi ja slyszalam nawet o cenie, tylko nieco wyzszej ok 2500. Tylko ciagle zastanawiam sie co mi da wiedza, ze moje dziecko jest chore poza tym, ze oczywiscie ze mnie to przerazi. Przeciez nie po to zachodzilam w ciaze zeby je usunac. Oby zadna z nas nie musiala z nich korzystac i glowic sie co dalej.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry