reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, chyba mogę czuć się bezpieczna.
Pink Test wyszedł negatywny!




1496845977-aaaaaa.jpeg





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No to teraz już spokojnie, @ się zaraz odczaruje i przyjdzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczynki ,melduje sie z mojego obozu[emoji4]
Dzis mialam tak straszne zaparcie ,ze myslam,ze umre albo mnie wywioza,w zyciu tak zle sie nje czulam.
W dodatku nie moglam przec....od 9 -11.30 cierpialam az moj M wyszedl z pracy i kupil mi czopki glicerynowe,po godz zadzialaly,tyle stresu o dzidzie i tyle bolu co bylo to mowie Wam[emoji20]
Do teraz nie jest idealnie ale juz lepiej.
Tak sie konczy moj bezruch i dieta wg M ,bo ja normalnie nie miewam takich problemow:/
Takze pol dnia zlecialo,potem odpoczywalam po tym"porodzie" i tak leze ciagle i leze[emoji4]
Plamienie dzis mniejsze ale sama juz nie wiem czy to lepiej cZy gorzej ,ze ten krwiak sie nie ocZyszcza,oby dziad sie wchlonal[emoji4]
Pije sobie soczek z pomaranczy,na lepsze zasklepianie naczynek[emoji4]
Jak M wroci to moze mi zrobi z buraczka zebym jutro nie cierpiala.

To tyle u mnie,aaa i nie wiem jak mozna tyle spac,serio ciagle jestem zmeczona[emoji849]
Takze resetuje sie [emoji4]

@Marthi teraz spokojnie czekaj na @ a mysle ,ze po tescie przyjdzie lada moment[emoji4]

Chcialam Wam wszystkim podziekowac za rady,zawsze mozna na Was liczyc[emoji5]no i za pamiec dobre duszyczki[emoji4]

@bea25ta pewnie tez bym poszla bidulko na drugie prenatalne na Twoim miejscu,ale na pewno bedzie dobrze[emoji5]
A powiedz mi kochana bo Teoj dzidziol pojawil sie w 8 tyg jak dobrze pamietam,to nadrobil/a pozniej czy wg om jest wiecej tygodni?[emoji4]
Moja przyjaciolka miala identycznie i jej dzdzi urosl w 2 tyg tyle co w miesiac prawie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@bea25ta pewnie tez bym poszla bidulko na drugie prenatalne na Twoim miejscu,ale na pewno bedzie dobrze
emoji5.png

A powiedz mi kochana bo Teoj dzidziol pojawil sie w 8 tyg jak dobrze pamietam,to nadrobil/a pozniej czy wg om jest wiecej tygodni?
emoji4.png

Moja przyjaciolka miala identycznie i jej dzdzi urosl w 2 tyg tyle co w miesiac prawie
emoji4.png

Nie wg usg i om jest tyle samo więc nie jest mniejsze niż powinno tylko w punkt.
 
@bea25ta to super cZyli u Ciebie dzidzi tez nadrobilo[emoji5]ciekawe jak te dzidziolki to robia[emoji4]
Moja przyjaciolka wlansie takiego spoznialskiego urodzila 15 maja,maly taki zarlok ,ze Pani doktor kazala mu przejsc na diete [emoji38]jest przekochany,juz sie nie moge docZekac swojego[emoji4]
I waszych tez [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@magda1208 jesteś kochana przytulam narazie malinka mówi ze ok 5 lipca połówkowe już się boje pozapisywał zeby sprawdzić milion przepływów i muszę powtórzyć wszystkie złe wyniki też 5 i dobierze leki do końca ciąży.
Boże czasem dziewczyny na prawdę jest ciężko opanować ta panikę i strach. Dopiero wracamy było spore opuźnienie bo dziś malina miał 12 operacji czujecie ten to się nakroi.
 
reklama
Do góry