reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Acc optima. Tak nazywa sie w polsce

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ok dziękuje ;)
Mogę tego używać zamiast acard lub aspiryny ?

2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Nie do konca zamiast bo ma inne dzialanie rozrzedza wydzieliny wszelkiego rodzaju. Natomiast acard czy aspiryna uposledza plytki tak ze przestaja spelniac swoja funkcjie i nie krzepna tak na chlopski rozum. Natomiast mozna brac acard co 2, 3 dzien, bo kazdego dnia rodza sie nowe plytki posiadajace te zdolnosc, ale na zupelne odrodzenie potrzebuja 7 dni, natomias te uposledzone juz nie odzyskuja swojej sprawnosci dlatego czestrze krwawienia.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mickey, to tę ferrytynę poprawia się tylko przyjmowaniem zelaza? Ja czuję się dobrze. Włosy i paznokcie teraz piękne. Myslisz, ze powinnam suplementować zelazo przy rownoczesnie wysokim poziomie zelaza we krwi, czy na razie wystarczy odpowiednia dieta (tak, pamiętam o wit. C do posiłkow)?
Tak ferrytyna rośnie po przyjmowaniu selaza,zapytaj lekarza czy nie lepiej jakbyś kupiła sobie suplement z zelazem i zobaczysz co powie w kontekście tych wyników, ale ciaza jest takim stanem że hgb i tak leci więc trzeba pilnować, ja kupowałam suplement i po 2mcach ferrytyna mi skoczyła do 110, znalazłam b.dobry suplement gdzie jest w postaci fumaran zelaza ja miałam ferrytynę 30,dzis też robiłam kilka badań m.in ferrytynę zobaczymy po niedzieli jaki będzie poziom
 
Dziękuję, a nie przekroczy mi wtedy zelazo poziomu we krwi? Na pewno zapytam. I na pewno skupię się na diecie bogatej w zelazo. Poki co zobaczę czy każe mi przyjmowac cos.
 
Dziękuję, a nie przekroczy mi wtedy zelazo poziomu we krwi? Na pewno zapytam. I na pewno skupię się na diecie bogatej w zelazo. Poki co zobaczę czy każe mi przyjmowac cos.
Kas skarbie jesteś w ciąży więc boję się doradzać dlatego lepiej zapytać lekarza zelazo we krwi nie przekroczy ci normy bo jeśli miałabyś go za dużo to trafi do magazynu czyli ferrytyna będzie wyższa np w wątrobie będą jej większe zasoby to ona reguluje poziom zelaza we krwi,b.niski poziom ferrytyna świadczy o anemii utajonej poczytaj sobie na necie dlatego napisałam że uważam że masz niska ferrytynę ale lepiej zapytać o opinię lekarza bo jesteś w ciąży,buziaki brzuchatki
 
Dzięki @mickey, jasne ze tak zrobię, ale przynajmniej mam juz jakas wiedze :D Jak gadałam z lek. rodzinną zanim miałam wyniki zelaza, to mowila, ze hgb nie jest zla i fizjologicznie spada w ciazy, bo zmienia się objetosc krwi.
Co do suplementow, to przy moich problemach z ich wchłanianiem tak czy siak postawię na dietę, a suplement zelaza tylko jak mi lek. zleci
 
@Destino biore dupka ale 2x1
Dzis zwieksze na 3x1 ,magnez biore od 3 miesiecy[emoji4]
Wit c w ostatniej ciazy lekarz mi odradzil ale pije soczki pomaranczowe[emoji5]
Biore tez acard codziennie i clexane.
Teraz zaczne brac acard co drugi dzien.
Ja sie poprostu bardzo martwie ale nieustannie wierze[emoji5]
Wy przy plamieniach ciagle lezycie?
Ja w ostatniej ciazy lezalam ale nic mi to nie dalo[emoji58]
Dziekuje Wam[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Myślę, że zwiększenie dupka to dobry pomysł, tym bardziej, że plamienie masz brązowe, co o niedoborze progesteronu może świadczyć. Ale jak Cię to pocieszy, ja też krwawiłam. Niestety u nas nie ma lekko.
 
Do góry