reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kas90 oj nie jest latwo,tylko wlasnie dlaczego???[emoji22]
Ty bierzesz dupka czy luteine?
I w jakiej dawce?
Ja mam problemy z progesteronem,w sumie badalam go w dniu bety 26dc i wynik wyniosl 15.5
Ale nie byly podane normy dla ciezarnych,sprawdzalam w necie niby w miare ok.
Ja bralam dupka 16-25 dc juz wczssniej ale z tego co wiem to on w badaniach nie wychodzi.
Kiedy przestalas plamic kochana i czy znalezli przycZyne?
Bo ja w ostatniej ciazy mialam krwiaka.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 ja tez zwiekszylam na poczatku do 3x2 potem powoli odstawialam i teraz mam 3x1. Mam tez luteine jak bys chciala to ci podesle. Mam zapas na cala ciaze a napewno nie zuzyje. Sterydu nie dostalas. Wiem ze to wszystko moze nie pomoc bo tez tak mialam. Potonilam z dupkiem i luteina ale nie mialam cleksanu a u mnie musi byc. Mnie ciagle bola zyly. Narazie znosnie. Dlatego ja bez sterydu bym nie podeszla. To co robi moj haplotyp. Nie odwazylabym sie. Ja biore tez wit d3 bo pomaga dzieciaczkowi podobno. Tak mowil sydor. A wit c tylko cytryna lub kiwi. Teraz mam zagwostke bo nie jestem w stanie jesc nabialu a musze dbac o wapno.
Funia ja musze chodzic. Nie moge miec lezacego trybu bo zakrzepica sie wzmaga. Oszczedzalam sie bo mialam silne skurcze a plamilam kruciutko i na brazowo. To jakos przezylam. Poza tym mam psa i go wyprowadzam na spacery i kota, ktory tez lubi wychodzic. Dla mnie to bylo odprezajace. A teraz przy czerwonej krwi mam sie oszczedzac. Funia skad jestes


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino ja w ostatniej ciazy tez bralam 3x2 i cyklonamine 3x1
Biore tez clexane.
Sterydu nie mam ,ale u mnie wyniki oprocz mthfr sa dobre(z tych co badalam)
Witd3 badalam kwietniu i mialam 16(30-100)
Teraz badalam tydzien temu 38 ,ale biore nadal[emoji4]

Ja mam problem z lezeniem.
Ostatnia ciaze lezalam ,ale teraz bedzie ciezko.
Jestesmy na swojej dzialalnosci.
Jak nie pojde do pracy,to nie bede miala na zus czy kredyt czy zycie.
Co prawda tam tylko siedze ale z domu wyjsc musze.
Obiad tez musze zeobic ,chyba ,ze mam umrzec z glodu,M nie bardzo moze tu pomoc bo wychodzi przed 7 a wraca o 22.
I tak teraz moja praca to luksus.
Z zawodu jestem fryzjerka i zrezygnowalam z tej pracy po pierwszej stracie.
Do dzis wiele osob mnie nie rozumie,ale to na prawde ciezki zawod.
I np nikt nie wie o ciazy i juz rodzinka sie pyta czy jutro im wlosy porobie ,bo idziemy na dzien matki,jak mam odmowic skoro o ciazy nie wiedza?przeciez nie uwierza jak im powiem,ze zgubialam nozyczki[emoji58]
Kochana jestem z Katowic,we wtorek mam wizyte to poprosze o lutke dopochwowa dodatkowo.[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 do katowic akurat nie jade. Moze w poniedzialek jak przestane plamic. Moge dzis wyslac to w poniedzialek powinno dojsc. Chyba ze puscic unibusem. Tylko musialabys odebrac na dworcu

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Liluli mam skaze bialkowa. Jadlam jak chcialam i nic mi nie bylo. Ale w ciazy wogole nie moge patrzec na nabial. Raz sie skusilam i odchorowalam. Drugi raz nie probuje.

Tak @Funia90 teraz jestem z krakowa
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino moj M jest w Nowym Targu,to moze moglby odebrac od Ciebie kolo poludnia w drodze powrotnej?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@funia a o ktorej moglby byc. Bo chcemy na dzialke pojechac. To dobry pomysl. Da sie to zorganizowac

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry