reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, zanim nadrobię wszystkie wiadomości, chcę Wam życzyć w dniu Waszego Święta, wszystkiego co najpiękniejsze! Dla tych, które mają już swoje Skarby na ziemi dużo cierpliwości i radości z każdego dnia, a dla tych, które tak jak ja czekają nadal na swój Skarb, życzę wytrwałości w dążeniu do celu i jak najszybszego zrealizowania swoich marzeń! :);) :);)
 
Dzień dobry :)
Na lepszy humor z samego rana...
Skoro środa to dzień loda, to wiecie co jest w piąteczek?
Piąteczek to dzień pieszczenia cipeczek :) :) :)
Kogo uraziłam swoją bezpruderyjnością, to przepraszam:D
Miłego dnia:)
Matko, oplułam telefon [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny ja się mało odzywam bo stresuje się co dalej mnie czeka..nie wiem czy zacząć już jakieś kupowanie łóżeczka wózka czy wyprawki jak myślicie?
 
Ja też życzę wszystkim mamusią Wszystkiego Najlepszego w dniu naszego święta. Radości z naszych szkrabów.:happy::happy::happy:
A tym, które jeszcze mamami nie są aby doczekąły się takiego szkraba, czego z całego serca Wam życzę kochane. Tak na pociesznie jak byłam już po trzech poronieniach, i załamana nie widziałam żadnej nadzieji, lekarze rozkładali ręce bo wyniki nic nie wykrywały, trafiłam do Jerzakowej i ona na pierwszej wizycie zleciła jakieś badania, na następnej plan leczenia, był 26 maj i powiedziała "to za rok będzie już Pani obchodzic dzień mamy" i tak się stało moja córka choć miałam przyjść w czerwcu urodziła się miesiąc przed terminem i razem obchodziłyśmy już nasz pierwszy Dzień Matki.:):):)
 
@Destino zgadzam się z tobą, ja mimo, że nie doczekałam się jeszcze malenstwa, czuję się matką, matką moich aniołów
Mało, kto o tym pamięta (niestety), ale my nie zapomnimy nigdy!!!! Wszystkiego dobrego dla Was, dla Nas wszystkich [emoji9]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry