reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Funia90 ja tez pije kawe z ekspresu zdarza sie ze 2 dziennie,pytalam gina o to i mowil ze moge pic bez obaw.
I pomidory tez jem i nie zamierzam przestac [emoji3]


 
reklama
@dżoł tam zrozumiała o jakiego Kiciucha chodzi [emoji23] była któraś nad morzem? Może pokażcie muszelki? [emoji23] ewentualnie mile widziane zdjęcia broszek, zwłaszcza tych babcinych [emoji23] hahahaha [emoji16]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
@czarna_mala ja jestem z 3-miasta, podesłać Ci troche ? :D:D:D
 
@Liluli ja nie moge przestac bo inaczej sie nie obudzew poprzedniej ciazy pytalam lekarza i mowil ,ze moge[emoji4]
A pomodorow tez na pewno nie odpuszcze,rozumiem jak ktos kazal mi przestac jesc chipsy ale pomidory,bez sensu[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 mnie w poprzednich ciazach odrzucalo od kawy wiec nie pilam.

@kas90 o miecie jeszcze chyba Strawbelka pisala ze powoduje skurcze. Ale nie wiem jak jest w rzeczywistosci. Bo jakby tak sluchac wszystkiego to bysmy powietrzem musialy zyc [emoji12]

 
No wiadomo dziewczyny nie ma co przesadzac[emoji4]
Nie dajmy sie zwariowac i zyjmy tak jak nam dobrze i zeby bylo dobrze dla maluszka[emoji4]
Lekarz z reszta o tych najistoniejszych rzeczach mowi a jakby np nie mozna bylo jesc codziennie pomidorow to na pewno by nam powiedzial[emoji4]

Dajcie tylko znac jak z jajkiem na miekko[emoji4]bo tu kompletnie nie znam opinii[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jajka mozna jesc. Wejdzie na blog mama ginekolog ona pisze obszernie jakie jajka i jak przyrzadzone. Nie dajmy sie zwariowac. Mozna nawet na miekko tylko trzeba dobrze przygotowac. Ja osobiscie takiego nie lubie. Wole na "zatwardzialo"[emoji23]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino na zatwradzialo hehe dobre[emoji23][emoji23][emoji23]ja lubie pod kazda postcia[emoji16]wejde,pocztam ,dziekuje[emoji4]
Lubie mamaginekolog[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja proponuje nic nie jeść ;)
Ewentualne wodę +chleb ! O ile woda jest niezanieczyszczona i chleb jest domowej roboty bo nie wiadomo co kto dodaje do niego !! A jeśli to tez złe to polecam dietę nic nie jedzącą !!! Tak zwana głodówkę lub cZerpanie energii ze słońca !![emoji44]

W tym świecie to można zwariować od tego co można a co nie można !



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry