reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nafoczka imienniczko Tobie rowniez wszystkiego najlepszego [emoji8][emoji8]
I reszcie imienniczek [emoji4]

Kas90 z herbata z pokrzywy musisz uwazac zeby sie nie odwodnic. Ja pije 1 czasami 2 dziennie i przy tym duuzo wody.

Destino,Matulka [emoji110][emoji110][emoji110]

 
reklama
@Funia90 kochana @kas90 ma rację mąż jadł wątróbkę w restauracji to skosztowałam bylam na grillu była kaszanka z grilla też zjadłam troszkę także myślę ze jak nie zjesz tego kilko tylko trochę to nic się nie stanie nie odmawiaj sobie :)

Ja zaraz robię fasolkę szparagową z bułeczka tartą a była po 36 zl ale co zrobić jak jezyk do ud na samą myśl.
Szukałam w 3 sklepach buraków wcale tak łatwo nie jest je teraz dostać kupiłam zrobię jutro sałatkę Kas90 kochana powiedz czy ona pasuje do obiadu?
Ja ją własnie do placków z gulaszem zrobiłam. Smakuje podobnie jak z czerwonej kapusty z ogorkiem. Naprawdę polecam. Ja mam super buraki, wujek załatwił mi zimą cały worek swojskich buraków bezposrednio od małego rolnika i trzymam w piwnicy. Bez porównania jaką mają ilość soku.

Powiem Ci, że robisz smaka! Dziś musiałam truskawek nakupić, pokroiłam, dodałam jogurt i miętę!

Beatko, wybacz:*
 
@kas90 ja mam szaleństwo jedzenia z tą różnicą ze zapamiętałam twoją wypowiedź kiedyś ze musi być 5 porcji owoców warzyw i 3 nabiału i miałam wyrzuty ze źle się odzywiam to zaczęłam kupować warzywa i codziennie robię zdrowa surówkę do obiadu podwieczorek piję koktajl bo nabiał i owoc a nie czekolada kolacja to znów jakieś warzywo nabial, bądź kurczak z grila z jakąś sałatką itd i muszę wymyślać na przyszłość żeby kupić składniki :p

@Liluli a ja nie wiem jak nasza foczka ma na imię

Czekam również z niecierpliwością na efekty wizyt
 
@kas90 ja mam szaleństwo jedzenia z tą różnicą ze zapamiętałam twoją wypowiedź kiedyś ze musi być 5 porcji owoców warzyw i 3 nabiału i miałam wyrzuty ze źle się odzywiam to zaczęłam kupować warzywa i codziennie robię zdrowa surówkę do obiadu podwieczorek piję koktajl bo nabiał i owoc a nie czekolada kolacja to znów jakieś warzywo nabial, bądź kurczak z grila z jakąś sałatką itd i muszę wymyślać na przyszłość żeby kupić składniki :p

@Liluli a ja nie wiem jak nasza foczka ma na imię

Czekam również z niecierpliwością na efekty wizyt
Aż sprawdziłam na drugim wątku jak nasza foczusia ma na imię:) Joanna:) więc Tobie Joasiu @nafoczka wszystkiego dobrego w dniu imienin:) i każdej Joasi na naszym forum też wszystkiego naj!
P.s.ja na drugie mam Joanna;)
 
Dziewczynki melduję się po wizycie ;-) dalej nie wierzę, ale mamy ZIELONE ŚWIATŁO :-D @Porzeczka1234, ciebie czarownico jedna to chyba wycałuję, miałaś rację jest dobrze [emoji106] dziękuję wam za zainteresowanie i wsparcie @Liluli, @mała79 [emoji8][emoji8][emoji8] jak tylko ochłonę napiszę co i jak, bo to nie koniec naszego leczenia ale możemy się starać, hurrrrra!!!!!

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Foczka Dżoana brzmi jak postać z bajki :D
Dziękuję
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif


@matulkaa to super!
 

Załączniki

  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif
    65,7 KB · Wyświetleń: 372
Do góry