reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Destino extra wieść ! Zdrówka dla Was.[emoji8]
Wszystkim Joasiom spelnienia marzeń życzę [emoji5]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za info o asa. Jesteście kochane.
 
@Destino super wieści. Buziaki.

Joanny - wszystkiego najlepszego :-) :-)

To kto poprzejmował nasze brzuszki?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Z moich wyliczeń wynika ze twój i Avity jeszcze czeka na przejęcie :) Funia ostatnio przejęła Lamii :) jeśli niczego nie pomyliłam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@destinio, cudowne wieści :)

wszystkim Joannom, życzę spełnienia marzeń, a tego jednego przede wszystkim
w prezencie :)
B087.jpg

Jeżeli chodzi o moją wizytę, Doktor zaczął od tego, że nas zaskoczy ale, że wynik jest dobry, gdyż przeciwciała blokujące to przeciwciała tzw. allo-niespecyficzne czyli uniwersalne. Nam zależało na tym aby organizm został odblokowany i zaczął sam je produkować, wszystko jedno pod wpływem jakiego antygenu (niekoniecznie mojego partnera). Chodzi o to by mieć zabezpieczający poziom przeciwciał blokujących - 41,6 jest wg. doktora wystarczające. MLR z dawcą jest dla doktora dowodem, że organizm się odblokował, a ciąża ma dodatkowo podbić ich poziom. Pomiędzy 6 a 10 tygodniem czeka mnie doszczepianie.
Dalsze leczenie związane z moim wynikiem KIR to podanie Accofilu, najpierw 5 dni przed owulacją domacicznie przez ginekologa, a potem co trzy dni sama mam sobie wstrzykiwać lek. Jeżeli uda się zajść w ciążę Accofil ma być podawany do 12 tygodnia.
 
Witajcie dziewczyny. Muszę się doradzić. Właśnie jestem po 3 poronienie z rzędu w ciągu 1 roku. Nie wiem co robić.... Mam już tego wszystkiego dosyć. Mam córeczkę w marcu skończyła 4 latka i bardzo chcemy mieć z mężem jeszcze choć jedno dziecko. Co robić?? Gdzie się udać?? Jestem załamana...
 
@matulkaa nam Sacha mowil o acofilu. Podobno daje dobre rezultaty choc malo osob decyduje sie na jego stosoeanie. Powodzenia w staraniach.

@iveo chodze do pani Sylwi. Ona nie dala mi lekow ale przyjmuje wszystko co biore. Wierzy, nie straszy. Dawno nie mialam po swojej stronie lekarza. Ale na calosc pracuje kilka osob. Min dr Milewicz. Od niego mam cleksan na ryczalt. Zapytal tylko jaka dawke biore. No i moj Aniol dzieki ktoremu mam sterydy. Juz teraz wiem, ze dobrze jest byc po konsultacji z genetykiem, dobrym immunologiem i hematologiem, a potem gin

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. Muszę się doradzić. Właśnie jestem po 3 poronienie z rzędu w ciągu 1 roku. Nie wiem co robić.... Mam już tego wszystkiego dosyć. Mam córeczkę w marcu skończyła 4 latka i bardzo chcemy mieć z mężem jeszcze choć jedno dziecko. Co robić?? Gdzie się udać?? Jestem załamana...
Polecam nie wierzyć lekarzom,że tak się zdarza... każda z nas ma tu po kilka poronień. Znalezienie dobrego lekarza to podstawa. Poczytaj to forum i wejdz na profil nafoczki-tam jest link do naszego drugiego wątku.znajdziesz tam do kogo chodzily dziewczyny,którym się udało. Jakie miały badania,jakie leczenie.
P s.przykro mi z powodu strat:(
 
reklama
@Destino, cudownie:* maluch rośnie wzorowa, a mama ma wierzyć, że dalej będzie dobrze!

@matulkaa, super, to do dzieła :)

@Porzeczka1234, ja zawsze planuję obiady i zakupy na caly tydzień. Mieszkam na wsi i do miasta na zakupy jezdzę 2 razy w tyg. To trochę mobilizuje:) jutro ma być w Lidlu dorada, poluję na nią już długo, bo uwielbiam! Zdziwicie się jak powiem, że nie przepadam zbytnio za nutellą, czekoladą itp. dla mnie jest meeega słodka.
Ale kocham ostatnio lody gałkowe!

@bentula, ja lubię jeść zdrowo, bo psychicznie się po tym dobrze czuję, mam takiego pozytywnego kopa :D ale masz rację, bo moja siostra nie je jakoś zdrowo, a ma hemoglobinę 15 (37tc)!! Ja wcinam zdrowo i już mi hemoglobina poleciała.

Wszystkiego najlepszego dla Dzoann i Zuzi:* piękne imiona!
 
Ostatnia edycja:
Do góry