reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Alicja Anna urodziła się o godz. 13.07, waga 3550g, a dł zapomniała ale coś koło 50 cm i 10 pkt Apgar.
Dziękuję Wam za każdą dobrą radę, modltwę, kciuki, za wszysko:)
Życzę każdej aby przeżyła takie chwile jak ja dzisiaj - wiem co to znaczy być szczęśliwą!!!!
Jutro będzie zdjęcie!!!
Liczę na relacje porodu zdrowia dla malej i Cb !;*
 
@Avita GRATULUJE caly dzien czekalismy na wiesci. Super[emoji7][emoji253][emoji8]
@Funia90 wiem ze nospa takie moze dawac skutki uboczne dlatego staram sie wiecej oszczedzac jak brac nospe. Czasami sie zdarza. A magnez mam od poczatku. Dzis dostalam luteine. Chyba starczy mi na cala ciaze. Lekarz zaszalal

@bentula, @Teczowa, @Liluli, zobaczymy ktora z was bedzie pierwsza. Tylko nie spieszcie sie dziewczyny jeszcze macie troche czasu.

Cudownie sie czyta wiesci o kolejnych narodzinach. A jak to smakuje jak samemu ma sie szanse na dobre rozwiazanie. Oby wszystkim tu zgromadzonym, zwlaszcza wam starajacym sie dziewczynom udalo zakonczyc poszukiwania lekarza i lekow, rozpoczac starania i szybko zaciazyc, a nam z brzuszkami spokojnie pokonywac kolejne kroki az do spotkania z maluszkami zdrowo rozwijajacymi sie i zywymi.


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alicja Anna urodziła się o godz. 13.07, waga 3550g, a dł zapomniała ale coś koło 50 cm i 10 pkt Apgar.
Dziękuję Wam za każdą dobrą radę, modltwę, kciuki, za wszysko:)
Życzę każdej aby przeżyła takie chwile jak ja dzisiaj - wiem co to znaczy być szczęśliwą!!!!
Jutro będzie zdjęcie!!!
Cuuuudownie:) gratulacje:) każda nowa dziecina na tym forum to cud!
 
@kas90 ja dopiero zaczelam czuć ruchy wlasnie w 16 tyg ciazy,wczesniej mialam jakby jakies smyranie po brzuchu,wtedy nie wiedzialam ze to dziecko,ale masz racje na poczatku czuje sie tylko na leżąco lub siedząco kopniaczki. @Liluli bo teraz to są kopniaki,nieraz to tak zaboli ze szkoda mowic,czuję jak raczke w pachwine mi wkłada,a posladki całe wypycha do wierzchu,bo ułożone główką w dół,a nuzki w nocy wklada mi pod mostek, i budzę sie totalnie obolala,o zebrach nie wspomnę,ale wszystko dla nich jestesmy w stanie znieść no nie dziewczyny :-)
 
reklama
@Avita wielkie gratulacje!!!
Bardzo cieszy mnie każde kolejne maleństwo na forum :) może i na mnie przyjdzie czas.

Dostałam dziś wynik powtórnego MLR, a wizyta dopiero w środę :(
Dziewczyny po szczepieniach mam nadzieję, że pomożecie mi z interpretacją wyniku, bo zgłupiałam ...
Z moim partnerem hamowanie wzrosło do 10,5% - super, że nie 0% ale trochę mało :(
z obcym dawcą 41,6%. Miałam w Prokocimu wykonane dwie próby, zgodnie z zaleceniami Sachy.
Ale co to oznacza? Dalsze szczepienia?

1495485422-aaaaaa.jpeg
1495485428-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Do góry