reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bea25ta sliczny cudaczek. Oczu nie mozna oderwac [emoji7]

@motylek1234 po takich przejsciach trudno jest wyluzowac, jednak dla dobra maluszka staraj sie byc spokojna. Jak widzisz lekarze czuwaja. Ja tez ucze sie im ufac

@Burczus tez mialam jedna stymulacje lametta 3-7dc 2x1 i pregnyl sama podawalam. Ciezko u mnie bylo wyczuc 1 dzien cyklu. Mysle ze mala obsuwa niewiele wnosi. Owulke wtedy mialam, choc sie nie udalo, ale z innych wzgledow

@Liluli piekny domek maluszka i super pies. Moj to kawal drania, a przed kotem to musze brzuch zakrywac[emoji4] bo ciagle po mnie skacze

@bertha przykro mi ze masz taka obsuwe w czasie, ale to moze byc pozytywne. Ja sie tez wsciekalam ze musze na transfer czekac do wrzesnia, ale potem odpuscilam. Stwierdzilam ze powoli do wszystkiego dojdziemy i zobacz jaka niespodziewajka. W koncu moglismy kochac sie dla przyjemnosci bez spinania. U nas tez ciagle sluszalam ze nie wiedza jakim cudem bylam w poprzednich ciazach a teraz pozrastane jajniki i jajowody. A owulka z nieczynnego jajnika. Cuda sie zdarzaja. Takiego cudu i cudaczka ci zycze [emoji64]

@Avita czekamy z toba do poniedzialku. Juz tak niewiele dni dzieli cie od spotkania z maluszkiem

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno zobaczycie moją dzidzie! Nie wiem czy dam radę w poniedziałek ale na bank się odezwe!!
A teraz albo hormony mi buzują albo emocje bo leże i rycze, że za 2 dni Ją zobaczę i że dotrwałam do końca!!
Myślałam, że jak będę znała datę i godz. CC to się uspokoję a tu jest jeszcze gorzej!
Muszę się ogarnąć bo mnie jeszcze do innego szpitala wywiozą;)
 
@Aviko a placz sobie. Ja tez myslalam ze jak beta bedzie dobrze rosla to sie uspokoje a swiruje bardziej. Kochana rozumiem stan ducha. Chyba tez tak bede reagowac. Tylko przede mna jeszcze szmat czasu. Teraz skupmy sie na Twoim cudzie buziaki [emoji8][emoji7][emoji3]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja jak mialam kupic te witaminy i przeczytalam,ze sa niewskazane w ciazy to sie wystraszylam i nie kupilam[emoji58]
Mam prenatal uno,mam nadzieje,ze tez da rade...ehhh

Marthi a widzisz to tego nie slyszalam,ale raz na jakis czas pewnie nie zaszkodzi[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Avita - jesteś przesłodka! Płacz ile wlezie, tylko się nie denerwuj! Już za dwa dni będzie bejbiś z Tobą!
Cudownie! Wszystkie Ci tego zazdrościmy :*:*:* Będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

@Funia90 - raz na jakiś czas na pewno nie :) Co do witamin - ja juz kupilam wlasnie na allegro i czekam na paczki! Stówka poszła jak nic :O @pixi.nova - jak będziesz chciala linki do tego, co kupilam, to pisz - podam :D
 
@Marthi ja juz zostane narazie przy tym prenatal uno ,tam tez jest metylowany kwas i b12[emoji4]

Kiedy stranka?(tyle tu nas ,ze nie wiem czy pytalam)

@Avita placzesz bo niedowierzasz,ze twoj skarb bedzie z Toba[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Porzeczka jak tylko wyjde z domu to ona ciagle sie przytula do brzucha [emoji5]
Marzy mi sie jeszcze jeden do pary dla niej ale to kiedys [emoji28]

Nafoczka pamietam jak nie moglam znalezc tej apteki,ale dla mnie to taaaka odlegla przeszlosc [emoji23]

Marthi u mnie w biedronie czesto jest ta pizza bezglutenowa.

Bertha sciskam Cie mocno [emoji5]

Destino nasza psinka to z tych na pozor groznych za brama szczeka i sie wscieka a na spacerach sie chowa za naszymi nogami [emoji23][emoji23]

Avita Ty juz koncoweczka i za kilka dni zobaczysz dzidziulka [emoji7]
Ja nawet nie chce myslec co bedzie ze mna na kilka dni przed jak ja teraz ciagle placze.

 
@bea25ta piękny ta twoja fasolka, zazdraszczam pozytywnie!!
@bertha jak ja Cię rozumiem mnie też to czekanie już wykańcza u mnie mija już ponad roku od ostatniej straty i kolejnych badań, starań, diagnoż, pomysłów a może to zadziała i mam wrażenie że ciągle jestem w punkcie wyjścia a czas biologiczny depcze mi po pietach...:sad::sad::sad:
dziś w pracy odwiedziała nas kolezanka z pracy, która jest w końcówce ciązy i jak ją zobaczyłam to już się wogóle załamałam...dół:hmm:
 
reklama
Do góry