reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@gabis gratulacje[emoji7][emoji7][emoji7]

Dziewczyny ja tez stawiam na zdrowe odzywianie ,5 posilkow dziennie.
5 porcji warzyw i owocow.
Ale od dwoch tygodni przesadzam...najpierw tydzien w Grecji ,potem wesele,potem po weselu zarcie i tak ciagle,wczoraj o 23 wciagnelam kebaba i fryty bo na innym watku mnie dziewczyna skusila a w ogole to sobie pomyslam ,ze jak bede w ciazy to nie zjem.
I od dwoch tyg jem codziennie slodycze ,wlacznie z dzis,nie moge sie powstrzymac.
Ehh ale obiecuje poprawe[emoji4]

Powiedzcie mi dziewczyny z mthfr czy jestescie na diecie bezglutenowej?
@agatush jakos sie trzyma a ja nie potrafie,ten gluten jest wszedzie.

A szczytem bylo to jak zakupilam szynke bezglutenowa a potem z glodu zjadlam ja z biala bulka ,no masakra:/




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Gabis gratulacje. Jaki sliczny bobasek.

@nafoczka tez prosze.

Funia ja jem gluten.

Kochane ja jem na moje jelito ryz ziemniaki marchewke i bulki.plus schudlam 4 kg. Minus chce byc w ciazy a powinnam jeszcze kolonoskopie zrobic. Wyc mi sie chce bo nie chce juz dluzej czekac.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi gratulacje uwielbiam podziwiać kangurowanie;)
dziolszki Wy tu o dietach,a ja właśnie wprowadziłam do mojego menu na noc od wczoraj metke:pi chyba mam problem:
ale mnie w nocy przegoniło niewiedziałam co się dzieje, myślałam że puszczę pawia tylko niewiedziałam z ktorej strony ale udalo się doleciałam do toalety, a dziś po obiedzie tak mnie wszytsko boli w sensie żoładek jelita, też tak macie?po metce? Sus Ciebie zwalniam z odp :szok:zobacze kilka dni jak się będę czuła ale coś czuje że łatwo nie będzie
a teraz zdam relacje bo byłam u slynnej pani dr Janosz
pani dr bardzo empatyczna. merytoryczna, wiele rzeczy co prawda wcześniej wiedziałam od dr Quenn nt intralipidu ale trochę zmodyfikowała mi zażywanie leków, intralipid jednak co miesiąc a acard mimo wszytsko kazała brać ale odstawiać na czas @
Sus do kiedy miałaś intralipid? do ktorego tc? mi zapisała że do 25 tc
Mickey
Mnie ginka zaleciła do 20 tygodnia
Ostatni wzięłam w 21 tygodniu ciąży
Teraz będę u mojej gin 29 maja to dopytam dlaczego akurat tak ????
Może dlatego że po 20 tygodniu ,tu dziewczyny pisały ,że już dziecko nie jest poddatne na czynniki immunologiczne

Gabiś
Poprostu cudeńko
Mały skarb
 
reklama
@Destino mi ten wynik nic nie mówi bo nie prowadzę notatek ze wzrostem i dniami dpo. A co bierzesz na ten progesteron?

@marzycielka81 współczuje Ci stresów. Wiem jak jest kiedy chce się coś pchnąć do przodu a tu mur beton i nie drgnie. Musisz robić tą kolonoskopie?
 
Do góry