reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bea25ta właśnie czuję ze się troszkę wycofałaś i jesteś bardzo spanikowana też tak mam ale próbuję się jakoś opanowywać w tej panice dzięki mężowi on jakiś optymistyczny albo udaje ale wspiera mnie. Wszystko będzie dobrze zobaczysz

@Marthi te nazwy wymyśla mój mąż wczoraj mówi do mamy że "bobinka" albo "bobinek" ma 6cm padłam wiem ze on się cieszy i niech nazwa nawet "bydluń". Kariotypy zrobiliście prywatnie czyna nfz ? wspieram bo wiem jaki to stres oczekiwanie na ten wynik dla mnie to było pierwsze badanie bardzo byłam zestresowana gdy czekałam na wynik ale mi przyszedł po 10 dniach robiłam prywatnie

@Avita jak u Ciebie?

@bertha jaj jajeczka?

@Gabiś @lamia78 moze jakiś poród?

@kas90 ja też nie mogę się doczekać ruchów? Mąż też pyta kiedy będzie podpływać? Haha jak pukałam w brzuszek w zamian męża ręka dostawała kopa. Trzeba być cierpliwy
Z innej beczki dziś poszłam na morfologię mocz i zbadałam poziom kwasu foliowego zobaczymy jak wyjdzie.

@mickey* @Tola32 chodziła do niej ja dużo o niej słyszałam koleżanka do niej chodzi myślę o niej bo ona daje leki wlewy i mam blisko do niej nic narazie nie kombinuję

Ps wróciłam z laboratorium ok 10:00 byłam taka gloda ze szok zjadłam 2 jajka na twardo kanapkę z pomidorem i zygać się chce jak dobrze

Całuje wszystkie starsczki brzuszki i dzidzie juz na świecie

Z porodem cisza....nie zanosi się... :-(
 
reklama
A dziewczyny ktore brały acard i clexan. Do kiedy brałyście acard? Do 12 tyg czy prawie do porodu ? Ja obecnie jestem w 12 tyg i mam za sobą mega krwotok tydzień temu . Biore acard i clexane 0.6 waga obecnie 55.5 kg. Nie wiem czy acard potęguje te krwawienie czy clexane. Jestem już w 12 tyg to acard mogłabym odstawic ale zobaczę co na to lekarz.
A wy mialyscie jakieś krwawienia?
 
@nafoczka To świetny pomysł z tym wątkiem! Kopalnia wiedzy. Gratuluję :) W Twojej historii leczenia widzę steryd i metforminę. Czy Twój lekarz prowadzący zaproponował sam taki zestaw czy dodałaś coś od siebie ? Przepraszam za bezpośredniość, jednak z obserwacji widzę, że wiele dziewczyn łączy kilku lekarzy i ich zalecenia ;) Czy kiedykolwiek się szczepiłaś? Jeżeli nie to dlaczego?
Akuratnie steryd i metke brałam sama bo tego mi P nie proponował ale za to lokalny gin tak. Trzeba wiele rzeczy samemu rozważyć :)
@M@linka14 większość z nas acard brała do 30-32tc i plamienia w 1 trym.

Dziewczynki ja wcale nie naciskam z tymi opisami. Od czasu do czasu i tak przypomnę no może juz bez nikow. :)

Pozdrawiam
 
@M@linka14 acard prawie do porodu.

@Porzeczka1234 tak wycofam się,wyciszam. Byłam dziś u buca gin nr 1. co ma dziadowski sprzęt ale kropka zobaczył z sercem bez problemu. Dał receptę na clexan i lutkę na ryczałt, ale encortonu nie dał twierdząc że to trucizna a niech sobie gada co chce wielki znawca. Dopiero kazal mi się starać i dawał na to rok a ja mu ni ufałam i poszłam na laparo a tam niedrożne jajowody ale leki mi daje więc chodzę . Rodzić z nim i tak nie zamierzam.

@Destino ,że co?? Że jak?? Boże to cudownie !!! Pamiętaj o lekach!
 
@Destino to dlatego że miałaś do mnie przyjechac :) :) :) cudownie ♡ widzisz jak psychika dziala :D
Ale pisz coś więcej? Robilas test? Betę? Ktory dc? Bierz leki póki co i do przodu :*
 
reklama
Dziewczyny w piatek beta 0,1. Tylko progesteron 11 cos zapowiadal. Badalam tylko dlatego, ze sprawdzalismy czy byla owulacja. Dzis tylko test zrobilam. Zaraz lece na bete. Co mam brac? W domu mam dufaston i cleksan 0,4 dzieki jednej wspanialej kobiecie z forum, ktora mi go dala. Nie mam sterydu. Moze wpadne do milewicza niech on sie martwi.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry