reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@asia669 gratuluję i przytulam Was mocno:-)
To są najlepsze wiadomości!!!

@kas90 Twój dzidziol też śliczny!!
@agatush wiem jaki to stres, każde kolejne badanie ale trzeba być zawsze dobrej myśli, będzie dobrze:-)
@czarna_mala @mała79 wysokich mlr życzę, min. 40!!!
@bea25ta o Tobie w myślach nie zapominam i czekam na dobre wieści!!
@bertha robiłaś test??
@Gabiś @lamia78 to teraz Wy się szykujecie no a po Was to już chyba....ja!! Chwilami nie wierzę, że doszłam już dotąd!!
Ale normalnie u mnie być nie może! Dziś jadę do naczyniowca bo mi się robią od kostek do łydek czerwone nogi:-( wczoraj byłam u gina i stwierdził że to może być od fraxi ale musi zobaczyć to chirurg! Na szczęście z Małą wszystko oki :-) znowu się odwróciła i jest w ułożeniu miednicowym. Zobaczymy jak będzie ułożona za 4 tyg. ;-)
Buziaczki dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
reklama
@asia669 GRATULACJE jest śliczny. Zazdraszczam ,że możesz już Tymusia przytulić i ucałować.
@bea25ta szczerze...to zamawiając wozek nie wiedziałam ,że jest do niego firanka ,w domu się zorientowałam ,ale fakt uroczo to wygląda na razie a potem pewnie to wypieprze ,bo będzie mnie wkurzać:tak:
tak,tak kobitki kochane wygląda na to ,że teraz moja kolej!!!:szok:
Jestem już gotowa!! zakupy zakończone,dom posprzątany -chcę już rodzić!!!:yes:
trzymam kciuki za was wszystkie i cały czas was śledzę;)
 
Asia669 piękne wieści z rana - gratulacje !!! Bardzo się cieszę , że malutki jest już z wami . Dużo zdrówka wam życzę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@asia669 GRATULACJE jest śliczny. Zazdraszczam ,że możesz już Tymusia przytulić i ucałować.
@bea25ta szczerze...to zamawiając wozek nie wiedziałam ,że jest do niego firanka ,w domu się zorientowałam ,ale fakt uroczo to wygląda na razie a potem pewnie to wypieprze ,bo będzie mnie wkurzać:tak:
tak,tak kobitki kochane wygląda na to ,że teraz moja kolej!!!:szok:
Jestem już gotowa!! zakupy zakończone,dom posprzątany -chcę już rodzić!!!:yes:
trzymam kciuki za was wszystkie i cały czas was śledzę;)

U Ciebie wszystko gotowe a u mnie remont na całego! Z kuchni robimy pokój dla Małej a z sypialni kuchnię!! Bałagan jest okropny!! Zakupy też jeszcze w sklepie:-(
A ja siedzę jak matrona, nic nie robię tylko jeżdże po lekarzach i latam do laboratorium!!
 
Asiu
Cudo, cudeńko ten twój Tymuś .
Jejku jaki kochany !!!!!!!!!!!
Dbaj o niego i o siebie i wszystkiego najlepszego na nowej ,wspólnej drodze życia !!!!!!!!!!!!!!:):):)
Napisz jak się czujesz jak będziesz miała chwilkę
 
reklama
Asia gratuluję zdrowego synusia, cudowny, dziękuję że moglysmy poznać Tymka, zdrowia dla Was i sił dla Ciebie:-*

Avita po odwiedxinach u lekarza napisz nam, jesteś dzielna kochana
 
Do góry