reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@fiolkowa ja miałam krwiaka w ciąży 11tygodni leżałam i krwiak sie wchłonął miałam 2 krwotoki leżałam w szpitalu a serce biło nie wilno ci tracić nadzieji. Proponowałabym zrobić usg na dobrym sprzecie mozna wtedy dojrzeć krwiaka

@magda1208 ja wciąż czekam na pozytyw.

@kas90 do kiedy będziesz brała encorton?

@czarna_mala trzymam kciuki za mrl bedzie powyżej 40%

@agatush trzymam kciuki za usg połówkowe ale ty zacznij jeść chyba powinnaś juz zacząć tyć troszkę. Chyba ze masz nadwagę dużą

@dżoł jak kot? Starcie staracie się co tam ukrywasz? Jak ureoplazma wybita?

@mickey trzymam kciuki za nk na poziomie 10%

@marzycielka81 kochana przykro mi że musisz tyle przejść życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia

@mała79 to i za twój mrl zaciskam kciuki

@bertha jak u Ciebie z testem?
Porzeczka ja nigdy nie byłam szczupłą ale monstrualnie dużo też nie wazylam. Miałam nadwagę ale bez przesady. Moja gin nie sieje paniki narazie więc ja też nie. Zobaczymy w poniedziałek i sobotę na wizycie :-*
 
reklama
20.04.2017r. g. 19.38 na świat przyszedł Tymoteusz. 3150 g i 55 cm. 10 punktów Apgar.
IMG_20170420_225458.jpg

Jestem zakochana po uszy!

 

Załączniki

  • IMG_20170420_225458.jpg
    IMG_20170420_225458.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 533
20.04.2017r. g. 19.38 na świat przyszedł Tymoteusz. 3150 g i 55 cm. 10 punktów Apgar.
Zobacz załącznik 803354
Jestem zakochana po uszy!

Brawo dzielna Mamusiu [emoji173] gratulacje Asiu, witaj na świecie Tymciu, Twoja mamusia tyle o Ciebie walczyła Mały Cudzie [emoji7]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry