reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
siedzę w pracy z dziewczynami w kuchni na śniadaniu. wstałam żeby umyć talerzyk nagle czuje mega mokro w majtkach to była krew z wodą. sporo bo jeansy mi przeciekly. W szpitalu taka zadyma, ze chyba bym się nie dostała, więc pojechałam to Lux med gdzie chodzę do Pani dr zrobiła mi usg. Serce bije. zwiększyła duphaston. powiedziała ze nic więcej nie da się zrobić. teraz jeszcze schodzi brudna krew. macie jakieś rady dla mnie?. co to mogło być?. krwiak jakiś ?
Ja mialam krwiaczki i czesto plamilam lez bierz duphaston ja mialam luteine slyszalam tez o papierkach do spr czy to nie wody zapytaj w aptece i nie denerwuj sie!! Bedzie dobrze ! 3mam kciuki :):)
 
20.04.2017r. g. 19.38 na świat przyszedł Tymoteusz. 3150 g i 55 cm. 10 punktów Apgar.
Zobacz załącznik 803354
Jestem zakochana po uszy!
Asia, cudownosci najcudniejsze!! piekne bejbiki z twojego brzuszka wychodzą! Ciesze sie, ze taki brzucholek do mnie trafi ;)
Bardzo zazdroszcze tego zakochania, mam nadzieje, ze kiedys tez to poczuje do malego stworka :):)

@bea25ta, @Porzeczka1234, @Avita, u mnie dopiero 5dpo dzisiaj. Czekam sobie spokojnie, brzuszek już od Asi jest, takze tylko dwóch krech brakuje ;)
Test jakos w srode, choc znajac siebie juz we wtorek sikne tak testowo, nie liczac na wiele, bo to za wczesnie.

@Nusia123, ale masz cudo w awatarze :)


Cześć ciocie!
Rosnę sobie (mam juz 6 cm) i mam się dobrze!

Zobacz załącznik 803313
Wyniki pappy i ocenę ryzyka wyślą mi za tydzień. Ale z usg wszystko ok! Przeziernosc 1,4mm, nosek, rączki, nóżki, główka, serduszko,kręgoslupek prawidłowe. Maluszek ładnie leżał i udało się wszystko szybko zbadać :)
Tylko tętno wysokie- 176u/min, ale pani dr mowila, ze pewnie się denerwuję. Mial którejs maluch takie wysokie?

P.s. Foczusiu wyedytuj zdjęcie jesli mozesz:*
piękne zdjecie i człowieczek na nim :):*


Ale sie fajnie zdjęciowo rozkreciło nasze forum :):):)
 
dziękuję Wam bardzo za wsparcie i mile słowa. Gratuluję dzidziusiow. :). Super. ja już nie krwawie,ale schodzi jeszcze krew brazowa, ale mało, jakieś brudy. Byłam w pracy wyjasnilam moja sytuację. Także przynajmniej z tym mam spokój. Konkretne badanie będę miała w piątek za tydzień.Zbieram sily i pozytywne myślenie
 
@fiolkowa to jest stara krew taka brudna i to dobrze rokuje mnie taka stara krew leciała koło miesiaca lekarz powiedział ze dobrze bo się nie gromadzi tylko wypływa na zewnątrz. Ktory masz tydzień?

@asia669 cudo ten twój synuś tez bym się zakochała wspaniale aż się wzruszyłam ściskam was bardzo mocno
 
@Porzeczka1234 - :) piękny dzidziutek!

@marzycielka81 - przykro mi :( najgorsze jest to, że kiedy jedne mogą się cieszyć i skakać do słońca, inne mają takie problemy :( przykro mi, ale mam nadzieje, ze kryzys szybko minie i będziecie mieli zielone światełko! :*

U nas nadal diagnozowanie, w maju kariotypy, itd. Wizyte u Kubiaczyk przelozylam na polowe czerwca, jak bedziemy miec wszystkie wyniki juz wiec sporo czasu przed nami...
Moze po wakacjach... Do tego czasu chyba sie załamie... Coraz ciężej mi to już uździwnąć. :( Rozumiem też, to co napisałaś o antydepresantach... Ja też ostatnio nie wyrabiam... W otoczeniu, w pracy, wsrod znajomych co chwila ktos w ciazy albo juz rodzi... Tutaj wejdę na forum stale cudowne wiadomosci, a wsrodku serca ten najwiekszy bol, ze wszystkim sie udaje, tylko nie nam :(
Rozumiem Cię doskonale... To po prostu przerasta i przytłacza człowieka... ehh, znów mi się płakać zachciało... Dlatego moze coraz rzadziej tu zagladam.... to egoistyczne, co napisalam, ale na ten moment za ciężkie dla mnie do uniesienia... :(

@asia669 - GRATULACJE!!! :*

@Gabiś - 3mam kciuki! :*

@Liluli - gratuluję! ;)

@susana - gratuluję!

@kas90 - zazdroszczę spokoju, ale to najlepsze co mozesz teraz robic - okazywac spokoj :)
a dzidziuś przesłodki!!!

@ fiolkowa - :( nie znam się na tym, ale bardzo współczuję, musiałaś się pewnie bardzo przestraszyć...Musisz miec jednak nadzieje!!!
Ktory to tydzień?


ehhh... zaraz nikt tutaj nie zostanie jak wszystkie już prawie mamusiami... :*
 
Hej dziewczyny
Asia gratuluję zdrowia dla maleństwa!
Gabiś ja tez trzymam kciuki! :)
Fiolkowa musisz myśleć pozytywnie kochana! Nie przejmuj się tak..
A u mnie zalamka jedyny plus jest taki że mała często się rusza albo to skurcze przepowiadajace nie znam się na tym..muszę wam powiedzieć że idę do szpitala w niedziele na te żelazo bo morfologia jest zła 8,2 i boję się co mnie tam czeka boje się tego dozylnego żelaza że może być coś z małą nie tak i ze mną to jest ryzyko ale chyba lekarze wiedzą co robią co dziewczyny mam dola bo nie wiem jak i czy wgl z tego wyjdziemy calo;(
Pozdrawiam was wszystkie!
 
@Marthi kochana ja dokładnie wiem co czujesz mnie też przyszło dlugo czekać na zielone światło z uwagi na dużą liczbę szczepień oczywiście dla nas jest to dlugo bo chciałbyśmy juz zaraz być w ciąży i mamy wizję różowego bobaska za kilka dlugich miesiecy. Zobaczysz kochana i Ty się doczekasz będziesz wstawiać tu fotki i my będziemy się cieszyć razem z Tobą z każdym kolejnym tygodniem ciąży. Ściskam Cię ja chodziłam do psychiatry mnie pomogło juz kilka razy o tym juz pisałam na wątku

@motylek1234 juz tak długo odkładali to lekarze ze chyba dobrze ze bedziesz miała ta kroplowkę juz bo zycie w niepewności i złymi wynikami krwi pewnie Tobie nie służy i maleństwu tez. Wszystko będzie dobrze trzymam kciuki
 
reklama
@Marthi, pozwól sobie na gorsze dni, na zazdrość, przecież jesteśmy tylko ludźmi i musimy się czasem wypłakać. Skłamałaby osoba, która powie, że choć troszkę nie zazdrości innym dzieciątka itd. Z problemem możemy sobie poradzić wtedy, kiedy uświadomimy sobie, że on jest.
 
Do góry