reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziś byłam Kochana :( musiałam, bo wszystko dokładnie obliczałam ;) w poniedziałek minęło 3tyg od ostatniej szczepionki, więc dziś było 3 tyg i trochę ;) wyniki za 2 tygodnie i wtedy kończy mi się @, więc będę wiedziała czy udać się na monitoring czy zapisywać się na doszczepianie, ale w razie wypadku nie stracę cyklu po szczepieniu ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
aaaa niedoczytałam, przepraszam, to trzeba zdrowaśke odmówić za owocny mlr:):):)
no tak wyliczyłaś pięknie jak ja wlewy wyliczam zeby nk uśpić:growl:
@dżoł a jak u Ciebie? bierzesz nadal sterydzik?
nafoczuś jak u Was ?zdrowi chłopcy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aaaa niedoczytałam, przepraszam, to trzeba zdrowaśke odmówić za owocny mlr:):):)
no tak wyliczyłaś pięknie jak ja wlewy wyliczam zeby nk uśpić:growl:
Dlatego pytałam wczoraj, po jakim czasie mlr kontrolne zrobić [emoji4] dziękuję za zdrowaśkę i miło mi, że nie jestem jedynym cyklowym kombinatorem na tym wątku [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Pani dr nie wypuściła mnie z gabinetu bez L4. chociaż nie chciałam bo nikt nie wie o mojej ciąży. taka głupia jestem. mam pracę siedzącą i lekka. miałam plan po badaniach pren. wszystkich uświadomić. plany planami a życie swoje scenariusze pisze. może to od zakrzepicy jakieś zakrzepy mi się robią. Nie wiem. Ale nie mam już nadzieji w szczęśliwe zakończenie
 
reklama
Pani dr nie wypuściła mnie z gabinetu bez L4. chociaż nie chciałam bo nikt nie wie o mojej ciąży. taka głupia jestem. mam pracę siedzącą i lekka. miałam plan po badaniach pren. wszystkich uświadomić. plany planami a życie swoje scenariusze pisze. może to od zakrzepicy jakieś zakrzepy mi się robią. Nie wiem. Ale nie mam już nadzieji w szczęśliwe zakończenie
Kochana, jest nadzieja. Wiele kobiet w ciąży plami. Przyczyny są różne,od krwiaków po zadrapania przy wkładaniu Luteiny. Nadzieja umiera ostatnia. Jednak po takiej przygodzie wskazane jest leżenie i dobrze Ginka postąpiła wypisując Ci L4, jesteś w ciąży, dodatkowo po przejściach, miałaś krew - to niestey załapuje się tylko pod leżenie, przynajmniej jakiś czas. Nie martw się pracą, za kilka lat i tak nikt nie bedzie pamiętał, że pracowała tu taka fiolkowa i narażała swoją ciążę pracując. Głowa do góry, czas być egoistką, dla siebie i głównie dla fasola :) a nadzieję trzeba mieć, jeśli jesteś z wierzących to módl się Zdrowaśkami, bo jak to pięknie napisała kiedyś moja znajoma która dostała krwotoku w ciąży "Mama mamę zrozumie". Trzymaj się i nie wolno się poddawać [emoji8] jestem myślami z Tobą i dziś po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej, zmówię za Ciebie i fasolkę jedną dodatkową dziesiątkę różańca [emoji173]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry